avrupa yakası nın selin i.tikky rolunu cok iyi yapıyor.aynı zamanda beyaz show da beyazın adını yanlıs soyledigi kisi.
avrupa yakasının oha falan olan cıtırı..
bu sezon dizide yokmus.. * *
Televizyon dünyasının en sempatik,en çıtır genç bayanı...Tikkylik bir kadına bu kadar mı yakışır ya?Avrupa Yakası'nı izlemeyi ayrılmasından ötürü bana bıraktırmayı başarmış,başarılı ve mütevazi kız.Ona hayranım,hastayım yahu resmen bu kıza*

edit: Peker Açıkalın ile aralarında bir ilişkinin başladığı hatta sözlendikleri konuşuluyor. Tez zamanda ayrılsınlar yarabbi aha da burda beddua ediyorum lan var mı? Başka adam yoktu sanki piyasada değil mi? Ne diyim ben sana güzelim şimdi be? Lan neyse ben birşey demiyorum, sadece kumral halinin de kendisine ayrı bir tatlılık kattığını söyleyerek bitirmek istiyorum entrymi *
ekranlara şımarıklığı ile yakışan oyuncusu.ona çok yakışıyordu avrupa yakasındaki rolü.
son filmi şaşkın da zeynep rolünü oynamış oyuncu.
şöhreti hazmedememiş "yüzüm eskidi" diyerek avrupa yakası gibi bir efsaneden ayrılmış oyuncu.
bundan yıllar önce bir bosch reklamında oynamışlığı olan oyuncu. selin karakterinin üzerine yapışmasından dolayı yaşadığı korkuyu diziyi bırakarak göstermiştir.
siyah saçları ve yeni imajıyla güzelleşmiş, kendi deyimiyle oha falan olmuş oyuncu ve güldür bakalım'ın jüri üyesi.
eski sarışın yeni kumral avrupa yakasının şımarığı güldür bakakım ın tek bayan jürisi.o yüzden mi konuşturmuyorlar çocuğu ne?
çok tatlı, çok sempatik, çokta başarılı bir oyuncu.
kal geldi, gül beklerken dal geldi furyasını dilimize dolayan şahsiyet.
güzel dilimize kal geldi oha falan oldum gibi ilginç ve kullanılası sözcüklerin giremsinde büyük payı olan kişilik.
tiki olmak bir insana bu kadar mı yakışır canım dedirtesi bir insan.
tahta kulak oldugunu, guldur bakalim da soyledigi sarki sonucu anladigim sarkici. fakat kizcagiz soylemeyeyim diye o kadar israr etti zorla soylettiler onun da sucu yok.
bugünkü güldür bakalım'da fevkalade güzelliği ve duruluğuyla, avrupa yakası'ndaki karakterinden uzakta tavırlarıyla hem ne kadar başarılı bir oyuncu olduğunu kanıtlamış, hem de göze hitap etmiştir.
güldür bakalım jürisine hangi kriteri ile eklendiği anlaşılamayan sözde komik. selin karakteri dışında bir karakteri var mı bildiğimiz yok. hülya koçyiğit ile bir dizisi vardı çok eskiden burun estetiği olmadan evvel, kezban formunda bir tipti. yasemin yalçın cuk otururdu jüriye. yasemin yalçın'ı geçtik; sunucu özgü namal'ın bile tv'de daha fazla karakter oynamışlığı var. torpil kokusu geliyor burunlara.
dün gece yayınlanan güldür bakalım programında en iğrenç esprilere bile kahkahayla gülerek espri anlayışının düşük seviyede olduğu kanaatine vardığım jüri üyesi.
türkçeyi katleden karakter.
dün akşamki yarışmada bana avrupa yakasındaki halinden daha güzel gelen oyuncu. biraz kilo almış galiba ondan olabilir.
güldür bakalım programına,sadece bir tek tv dizinde meşhur olmakla (öncesinde ve arada bir çok figürasyon rollerinde yer alsa da) jüri olunabileceğini bize gösteren bayan kişi..ancak işin en tuhaf tarafı, insan çok değil, yarım santim dönüp arkasına bakar yahu, dün akşam, burhan altıntop tiplemesinin fazla yerinde saydığını ve bu rolü oynayan engin günaydın'ın artık bundan sıyrılması gerektiğini,aksi takdirde başka projlerde yer alamayacağı konusunda ahkam kesti.tabii hanımefendi avrupa yakasında'n selin olarak tanınıyor başka da ne yaptığını kimse bilmiyor bu diziden sonra..keşke bilseydik de, o zaman bunları yazmak zorunda kalmazdık..
geleceğin balon şarkıcı adayı kimse. her ne kadar ay sesim şöyle kötü böyle kötü vikvikvik dese de onda o küstahlığı görüyorum. hatta özgü namal a canlı yayında mikrofonu göz göre göre elinden çekerek ''bi versene şunu'' demesi, o küstahlığı gözümüzün içlerine soktu diyebilirim. neyse ki özgü namal karşılık vermeden umursamamıştır. lakin rating leri daha da fırlatabilecek bir fırsattı kanal için yazık etti özgü. * * *
selin karakterinin aksine, ne kadar sakin ve uysal bir insan olduğunu "güldür bakalım"ın ilk bölümünde göstermiş oyuncudur.

kendisinin jüri olmayı haketmek ne yaptığını pek bilmesem de sevimliliğinden ötürü pek kınamamışımdır. ama tabi inşallah bir gün hakederek de oturur o koltuğa...
isminin tam aksi yönünde allah'ın varlığına inanma sebebidir. bu güzellik ancak yaratılır, evrimleşemez...
evlen benimle kıs.
müjdat gezen sanat merkezinden atılan oyuncu. kendisi "beni yetenek konusunda yetersiz gördükleri için kovdular." derken, müjdat gezen "evrim okula gelmiyordu, devamsızlıktan atıldı." demiştir. neyse neydir. bananedir.
fox tv'de yayınlanacak olan bez bebek nana isimli sihirli, büyülü dizilerin son halkasındaki başrol oyuncusu.
evlenilecek kadın.