bugün

Merak edilesi sorudur.
Bekarlik sultanliktir ammavelakin butun sultanlar evlidir.
Kişi hangisiyle mutluysa o Sultanlıktır.
Evlenin hapi yutun. Evlilik iyidir.
Kesinlikle bekarlik alir.
evlilik basar geçer.
kesinlikle evlilik.
Fuck buddy lik bambaşkadır.
ne evlilik ne de bekarlık sultanlık değildir. olsa olsa cumhuriyettir.
düğün isterem, kına gecesi isterem, evimde bilmemne televizyonu bhilmemne ses sistemi miele bulaşık makinesi isterem

tipindeki bir kadınla evlenip sonrasında gelecek 15 yılını kredi ipoteği etme durumun yoksa,

evlenmek sultanlıktır, kadın, senle evleniyodur, senin kredi değerinle diil.

yok eğer öyle diilse

bekarlık sultanlıktır.
Evlilik iyidir.
Bekarlık sultanlıktır ve konu tartışmaya kapalıdır.
evlilik iki seyden gecer.
birincisi dogru insan bulmak..
ikincisi iyi insan olmak.

bunlar tamam ise evlilik sultanliktir. mutluluktan evinizde, yureginizde gunes acar...
Şuan evlilik sultanlıktır diyenlerin hepsi bayandır kesin. Anlamıyorum bu kızları bu kadar evlenme sevdası neden olur kendilerini illa birilerine yamayacaklar Allahım sen akıl ver bunlara.
Bekârlar evlenmek ister, evlenenler boşanmak ister ama boşananlar da tekrar evlenmek ister. Demek kiii neaaamişş, kiminle evlenildiği önem arzeden noktaymış. Evlilik güzeldir, sevdicek yamacındaysa, sana omuz veriyorsa çok da şanslısındır. O evlilik yapılacak !
bekarlık sultanlıktır arkadaşlar. zaten evlilik sultanlıktan vazgeçmektir. bile bile, seve seve. isteyerek. şahsen evlilik tercih edilir.

konuya hükümdarlık olarak bakmıyorum. sadece özgürlük noktasından bakacak olursak şayet; insanoğlu muhtaç olduğu kadar köledir. tenezzül etmediği kadar özgürdür. eğer bir takım hassasiyetlere ve sorumluluklara sahip kişiyseniz evlenmeyi tercih etmek durumundasınız. erkek kadına, kadın da erkeğe muhtaç yaratılmışsa hangi sultanlıktan bahsedebiliriz ki ?
Evlilik alır. Gerçi ben ikisinde de sultan sayıyorum kendimi.
hiç kimse kendini kandırmasın bekarlık diye. her gün farklı esansta çorap kokusuyla uyanmaktan beynim sulandı artık yeter yav. kadın kokusuyla uyanmak istiyor insan artık o sıcaklıkla.
Bekarlık sultanlıktır ama evli olunca da kendi evin kendi işin karışan yok eden yok benim kafam karıştı şuan.