bugün

evliliğe beyniyle, yüreğiyle bağlı olmanın daha zor olması yanında, yüzük takmak çok daha kolay olduğundan; o kolay işi bile yapmıyorsa beyni ve yüreği asla evlilikten yana olmamış sadece eşini, belki de kendini kandırmış erkektir.
gerekçe olarak, "tuvalette yüzükle parmak arasına pislik doluyor" diye savunma yapanları bulunur...
Evliliği bir anlaşma veya zorunluluk gereği değil sadece istediği için içinde olduğu bir birliktelik olarak goren erkek.
belkide evlilik - yüzügü olmayan erkektir. evlilik bir kagit parcasi veya altin/demir halka degildir. evlenen insanlar zaten "görünmeyen" yüzük ile birbirlerine baglidirlar. milletin evli oldugunu bilmesine gerek duymayan tipdir. iyidir. öyle olmasi gerekir.
büzüğü geniştir.
bunların bide nişanlıyken eli cebinden çıkmayan yakışıklı gençleri vardır dedirten erkektir.
babamdır. elektronik eşya tamircisi olduğundan iş esnasında elektrik akımına kapılmış bi kaç defa. ondan dolayı takmıyormuş... * *
kısmetini kapatmak istemeyen erkektir.
sadakatin yüzükle garantilenemeyeceğini bilen kadına sahip erkektir. olabilirdir.
yüzük takmayı sevmeyen erkektir.mesela ben, sevmiyorum efendim yüzük takmayı.
yüzük takmayı sevmeyen, metale alerjisi olan, çapkın olan, evli olduğunun bilinmesini istemeyen erkek olabilir ama şu da unutulmamalıdır ki bazı hatun kişilerin "aaa şekerim evli ise evli, içimde mi bırakıp gidiyor, boşveer, onun sorunu evli olması" diyecek kadar midesiz olması gerçeğidir, o yüzden yüzük herşeyin cevabı değildir. ayrıca, eskiden sıvı sabunlar, duş jelleri yoktu piyasada, hadi "yüzüğe sabun bulaşıyor, bir de çıkarıp yüzüğü yıkıyoruz" diye anlayış gösteriliyordu, bu numara geçerliliğini yitirdi beyler, size yeni numaralar lazım.
bünyesi kaldırmıyodur.
"sevgimi güvenimi bir küçük yuvarlak halkaya emanet mi edeceğim" diyen kadının hayat arkadaşıdır.
eşi de takmasın o zaman. ondan neyi eksik dedirtendir.
ayak yüzük parmağına takan erkektir. illa çıkartıp gösterelim mi?
ben oluyorum.
metale uyuz olurum.
saatte takamam mesela.
ayrıca, yüzüğü parmağına takmakta değildir marifet.
önemli olan beyne ve kalbe takılan yüzüktür.
dört yıllık evliyim.
eşimi seviyorum.
asla aldatmayı düşünmedim.
bekar olduğumu düşündüğünü hissettiğim her bayana da evli olduğumu ağzımla söyleyebilen bir insanım.
ayrıca, o yüzüğün istenince çıkarılamayanı icat edilmedi henüz.
(bkz: bu devirde evlenen enayi erkek)*
evli ama uygundur. anladın sen onu demek istemektedir ibiş.
babadır.
ne var takmasındır. evliliğin sadece yüzükle olduğuna inanmayan insandır.
yüzde 1'den az bir kısmının metale , kalanının ise evliliğe ve/veya karısına alerjisi vardır.
kendini sınırlandırmayan erkektir. *
evlendikten sonra kilo alındığı için yüzük parmağıma olmuyor bahanesiyle o yüzüğü çıkaran ve bir daha da büyüğünü almayan erkektir.
bağlılığı sembollerde değil, kalbinde hissedebilen erkektir.

(bkz: polyanna)
babamdır, sevmez yüzük takmayı bu annemi kolayca aldatma imkanının olduğunu göstermez. zira babam kafamdaki en iyi erkek modelidir. yüzük takıpta yapıcağından çekinmeyenler utansın..
yüzüğün sembolik değerinden ziyade yürekte bittiğine inanan erkektir. gerçi kadın takmazsa olay çıkar o ayrı sorun. şahsen ben olay çıkartırım.