(bkz: seviyorsan git konuş bence)

muhah.
zall'a para ver ilk önce buraya yazılacak entryleri ''forum/chat tarzı entry girmek yasak kardeşim'' diye silmesin.gerisini düşünürüz.
sadece zall'a para ver.

bakalım ne olacak ?
teklif edilecek kişinin en sevdiği karakterin(bugs bunny, yoda usta yada winnie the pooh karakterlerinden biri herneyse..)maskesini takmış onlarca kişi ''tesadüfen'' yanından geçsin ve sonrasında hepsi bir araya gelip, teklif eden kişiye yol açıp alkışlasınlar.

not: 1dk düşünmeyle anca bu kadar.
beklenmedik bi yerden vur güzel kardeşim.

mesela ayrılacakmış gibi bi konuşmaya gitsin mesele...deniz kenarına götür ''bu zamana kadar bana yaşattığın güzel şeyler teşekkür ederim ama beni de anlaa...'' filan de. sonradan yüzüğü çıkar benimle evlenir misin de. tepkisi daha güzel olur.

nasıl olsa silinecek ben de formatın üstüne haka dansı yapayım.
kiz eger fanatikse götür bir maça, karşı tribünden görülecek büyüklükte xxxx benimle evlenirmisin? yazan pankart hazırlatıp açtır.

Eger romantikse, bir aksam yemeginde evlenme teklifi et.

Eger teknolojiyi seven bir kiz ise, sms'le teklif et.

Bana kalirsa, ihtisam ve gösteristen uzak sade ama romantik bi evlenme teklinde bulun, mesela sokak ortasinda bile olabilir.
keman eşliğinde, mum ışığında, güllerle bezeli bir masada romantik bir akşam yemeği ardından bir kurye gelir ve bir mektup verir, içinde kocaman yazılarla seni seviyorum, son nefesimize kadar aynı öyküyü paylaşmaya ne dersin yazar. buna hayır diyecek kız tanımıyorum.
Birlikte sinemaya gidin, filmden önce reklamlar başlar, evlilik teklifi için bir kac sanıye kiralanabilir '' benimle evlenirmisin? aşkım !! altında adlarınız yazıyor, tabiki yüzük yanınızda değil mi?
(bkz: bu devirde evlenen enayi erkek)
iş yeri girişinde billboard var ise ona 'xxxx seni seviyorum benimle evlen imza yyyyyyy' yazdır..
bir tane büyük pankart açtır aynı yazıyla...
apartmana ya da geçtiği sokağa yazıyı yazdırıp bayrak gibi aç kocaman olsun..
benimle evlenir misin? yazdır tişörtüne. bunu kazağın falan altına giyin sonra birden çıkar kazağı(kazağa su dökülsün mesela) kızda okusun yazıyı..
edit: amacım yardım chat yapmadım..
yüzüğüne bardak atmak. * *
bir anda söyleyeceksin. hatırlayanlar için;

(bkz: Erdal bakkal)
değişik insanların ağzından video çekmeyin. yeter, yavşaklığın alemi yok.
herhangi bir eylemden çok unutulmayacak kelimelerle hazırlanması gereken.
ben kadınıma evlenme teklifi ederim de, devlet bizi evlendirir mi sanıyorsunuz?
Bir teknoloji mağazsında kızla erkekle geziyorlar ve birden tv bölümünde ikisinin resimleri çıkmaya başlıyor, tabi romantik bir müzik eşliğinde sonra arkadaş cebinden yüzüğü çıkarıp evlenme teklifini eder. Yaşanmış bir olaydır öyle ki biz bile dumur olduk kızın hali fenaydı.
öncelikle gerekli ortamı hazırlamalısınız. mesela; ünlü bir restorana götürüp, elinizde tektaş yüzük ile birlikte diz çöküp evlenme teklifi etmelisiniz. sizi seven biriyse asla geri çevirmeyecektir.
Akşam olsun.
Evine git.
Bir bira aç.
Ufak bir tabağa ruffles koy.
Koltuğuna uzan.
Televizyonu aç.
Maçını seyret.
Bu güzelim hayatı kendine zehretme.
Adalar vapurunda gün batmak üzereyken yapın aq tanıdık kimse olmasa da işe yarar.
evleniyon mu evlenmiyon mu bak yoksa tuğba var, gizem var, ayşe var, hande var, melek var, burcu var ona göre. *
Nikah dairesine gidip kimliğini çıkar demek.

Denendi. Başarılı olundu.
Az bilinen bir sinemaya gidin, film başlamadan önce sahneye çıkıp bağıra bağıra evlilik teklifi yap.
Bi keresinde satafatli teklif ettim benim gozum zaten bunlarda degildi diye terk edildim.
Aksama kadar yemek yaptim, guzel sofra kurdum guzel muzik esliginde tek tas taktim. Beni boyle ufak seylere mi layik goruyorsun diye terk edildim.
Neyden hoslaniyorsa o yoldan git.

Not: bundan sonra bana kalsa o artik bana yuzuk takip teklif etsin.
bunun özellikle beklendiği evlilikler kısa süreli ve sonu şiddetli boşanma ile sonuçlanıyor...

istatistikler böyle der...
iki ay bence evlilik için yeterli bir süre değil ama yine de sen bilirsin. sıradan olmayan her şey olabilir. örneğin yüzüğü al ve benimle evlenir misin de. herkes farklı bir şeyler arıyorken en farklısını en sade bir şekilde sen yapmış olursun.
sinema, yemek falan çok klişe değil mi. utanıyorum toplum içinde böyle haltlar yemeye amk.