bugün

Son zamanlarda gördüğüm paylaşımlarla anladım ki yeni akım bu.
Gelinimiz uğraşacak bir şey bulamayınca sardırır dekorasyona.
Abartır.
Bisküvi falan kurdeleler.
Yetmedi etli ekmeği cupcake kağıt kalıbına koyar.
Enteresan.
görsel
görsel
görsel
Çünkü, para babası egitimsiz godoşlar nerde salak boş beleş bi karı var onunla evleniyor.
Ee yapacak iş yok para çok napıcak bu hanım kızımız? peteği gelinlik kız gibi, ocağı baldız topuzu gibi, sofrayı düğün masası gibi süsleyip instegrama atıcak.
Sonra bilmem kaç bin takipçi.
Herkes o kadar zengin herkes o kadar mutlu herkes o kadar güzelki...
Gençliğini değil bu bebekliğini yaşayamamıştır, üstüne gitmeyin fazla 30 yıla kalmaz düzelir.
Kocişkosu çokoprensi kurdelesiz mi yesin yanidir.
çocukluğunda barbie bebekle oynayamamış, pembe renk sevgisi ile dolu, bedeni anne olmaya müsait ama kendisi hala çocuk olan kadındır.
of çok iticiler ya.

yemin ediyorum çok iticiler. ve genelde görgüsüz oluyor bunlar. çoluk çocuk gibiler biraz da..

bir tanesi tutku bisküvileri teker teker sandalyelere oturtmuş, onu görmüştüm twitter'da. kezo kere kezo.
Dengesiz dengesiz hareket eden kucuk cocuklarin ev hanimi olmaya calismasidir. Kendini yansitmayan insanlardan olmayin.
Bir süre sonra, bu illetten kurtulacak gelindir.
Tencereyi, tavayı, klozet kapağını, çalı süpürgesini bile hiç üşenmeden süsleyen bu hevesli hatun, seneye, çamaşır katlayamayacak kadar yorgun bezgin olacaktır.
Elleşmeyin garibe...
Hesaplara rastgelince Pembe ve bebe mavisi zehirlenmesi yaşatan, son instagram bükücü kızlarımızdır.

Herkes Mutlu olduğu şeyi yapsın tabi de neyse bilemedim.
https://evgezmesi.com/

bu sitede bir çok evde bol bol karşılaşacağınız durum . her şey pembe her şey süslü
tamam hadi gelin yaptı da kocası çıkıp hiç napıyorsun falan demiyor mu amk.
"Kociş" kelimesini uydurandır.
Sanırsam göbek seviyordur.
Böyle ağzına kürekle vurmak istersiniz.
Görgüsüzün önde gidenidirler. Kurdele nedir ya o bisküvilerin de bir gururu var hepsini neden tek tek sandalyeye oturtursun ki. Hala evcilik oynadığını zanneden yeni gelin evlerinde hersey pembe ciciş miniş. Kocası olsam eve gelmem yemin ederim. gülerim lan ben o eve. baktıkça hiç ciddi bi yanı yok çocuk parkı gibi ev kurmuşsun çayı bile minik çırpma teliyle karıştıyorsun. Adam bi tövbe est. Çeker. resmen soytarıya döndük der. Ama gelinlerimiz gayet sogukkanli bir sekilde damat beyi binlerce liralik borca sokup hunharca gereksiz ve süslü esya yığmaya devam etmekte.
yalniz bilin ki bunlar daha iyi gunleriniz. sessiz atın çiftesi pek olur. o varakli patlican moru koltuklarda 30 yil boyunca nefret ede ede oturup got gobek baglamis himbil kocanizdan dogurdugunuz sumuklu bebeyle hayatinizi heba etmis olacaksiniz.
Mimistinde sonunda olacağı gelindir. Kırmızı ojesiz asl tabi.
Tutkuyu küçük sandalyelere oturtur. Onu bile gördü bu gözler ya. Bisküviyi koltuğa koymak nedir.
görsel
Boş kalınca, ne yapacağını şaşıran gelindir.

Kurabiyeye, kurdele takacak kadar ne yaşadın yavrum sen?
Hadi söyle.
Evlilik sezonunu bitmediğinden midir nedir bilmiyorum ama uzun bir süredir bu tipleri instagramda görmüyorum.
Öldüler mi ne?
Modası geçti galiba. Ama yaz dönemi balayı resmi atıyorlar kışın gelecek süsleme resimleri bence.
Evliliği Evcilik gibi gören okumuş olsa bile cehaleti baki kalmış kadındır.
görsel
Tabikide en favorim.
Umarım kocişinin hayallerini de süslüyordur.
Benim esim olacak kadin insallah böyle saçmaliklar yapmaz.
Düsünmesi bile kötü lan.