bugün

her siki süsleme eğilimdeki gelindir. yakalasa kocasının sikini bile süsler. tiksinç.
vajinasına aldığı malafatan başı dönmüş mutludur. o yüzden.
oha yıl olmuş 2018 hala her şey kelimesini birleşik yazan var.
gerdek gecesi abinin pipisine kurdele de bağlar bu.
Vermeyi seven gelin olabilir. Evet.
Pembeden öğk gelen gelinlerdir

yeter artık yiyeceğimiz bi poğaça ona da şemsiye saplamışsın zaten.
Onların kocaları yoktur kocişleri vardır.
Onlar hamile olmazlar hamiş olurlar.
her şeyi süslemiştir o. herşeyi süslese yerinde duramazsın. anladık edebiyattan kalıyorsunuz da bir tane mi dil hocası yok.

geçici heves içinde olan gelindir bir süre sonra geçer.
Her halta kurdela takıyorlar bunu anladım peki ns oluyor yani kurdela takmak zod bir sey mi? Mesela baklava falan yapsa tiramisu yapsa anlıycam da kurdelayi ben de takarım mevzu nedir?
Esit:Bunlarla evlenen ortalama anadolu erkeğinin yerinden durumu degerlendirdim . Biraz düşündümde çalışmayan butün gün ev de oturup sağa sola kurdela takan ama yemek yapmayan , temizlik yapmayan bir malla ayni havayı solumak istemezdim neyse allahtan cinsel aclıktan kudurmuş bir abaza değilim .ahabababshsb
Muhtemelen yeni evlenmiş olmanin heyecanıdır ama oy toplamaya çalışan uzun adam gibi her yerde kurdale kesmek, her erkek için heyecan verici olmaz. bunu düşünün sayın evlenme arefesindeki kızlar.
Yaradan, akıl fikir ihsan ederken, saklambaç oynamış kızlardır.

Gülünçlerdir.

Fiyonk, hayatlarının odağıdır.
nasıl ya bu kadar entry girilmiş ama kimse yazım hatasını kınamamış.

gerçekten ilginç.
Neyseki evleniyorlar ve sayiları azalıyor artık bu beyinle yuzyuze kaldiktan sonra dahi imzayi basan kociskolatalar düsünsun.
Fotosunu çekip beğeni almak için yapmıyorsa bu tür saçmalıkları, ki yoktur böylesi de zaten.
Süsleyip püsleyip kocişiyle kahve keyfini paylaşıp sonra o kahveleri, çikolataları tüketmeden dökenleri duyunca...
Yemin ederim geri zekalı gelindir.

Abi böylesini de iyisi buluyor ya ona üzülürüm.

Benim evim sade olacak öyle süs eşyası, çiçek böcek olmamalı.
Sade koltuk halı tv yeterli.
(bkz: çalışmayan kadının dramı)
düğün videosunu yeni sarkisinin klibine koyan tarkanla eşdeğerdir benim icin.
Benim esim olacak kadin insallah böyle saçmaliklar yapmaz.
Düsünmesi bile kötü lan.
Umarım kocişinin hayallerini de süslüyordur.
görsel
Tabikide en favorim.
Evliliği Evcilik gibi gören okumuş olsa bile cehaleti baki kalmış kadındır.
Modası geçti galiba. Ama yaz dönemi balayı resmi atıyorlar kışın gelecek süsleme resimleri bence.
Evlilik sezonunu bitmediğinden midir nedir bilmiyorum ama uzun bir süredir bu tipleri instagramda görmüyorum.
Öldüler mi ne?
Boş kalınca, ne yapacağını şaşıran gelindir.

Kurabiyeye, kurdele takacak kadar ne yaşadın yavrum sen?
Hadi söyle.
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar