bugün

Evlenilen erkeğin bakir olmamasıyla aynı durumdur.
şimdi diyelim ki kız daha önce evlenmiş boşanmış. ee bu durumda yapacak bir şey yok. zaten 2. evlilik olduğunu biliyorsun. yani durumu baştan kabul ediyorsun.
diğer türlüsünü düşünmek bile istemiyorum. hem o işi yapmış hem de evlenene kadar bana bundan bahsetmemiş. arkadaşlar bu modernlik falan değildir. sokarım böyle modernliğe . evlenmeden önce söylemesi lazımdı. böyle düşünmek cahillikse evet ben cahilim.
nasıl bir tepki veririm diye çok zaman düşündüğüm problemdir.

not: bakirim.
Boşanma hatta daha kötü sonuçlar ortaya çıkabilir. Evlendigim kadın benden önce başkasının altına yatmış, bende buna ses çıkarmıyacam öylemi. Sikerim böyle çağdaşlığı, modernleşmeyi. Çağdaş olalım derken namus haysiyet kavramlarını unuttuk.
Boşanırdım.

Sevgililik bir güven ilişkisidir. Sadakat ve dürüstlük gerektirir.
Zaten bunları sunmayanlar tek gecelik ilişkilerle hayatına devam ediyor.

Eşim dediğin insan güven sadakat dürüstlük incelik yönünden senin gibi değilse eşin olamaz.

Eşim diye kabul ettiğin insan seni yalanlarıyşa kandırmış ya da gerçekleri gizlemişse evlilik hayatında da birşeyleri gizleyecek, yalan söyleyecek, dürüst olmayacak demektir.

Bakire değil mi?
Olsun önceden söylesin.
Yalan söylemeyi seçiyorsa eğer size layık değildir.

inanın hepimizin dünyası ayrı ayrı bir cennet.
Allah bile bahçesinden günahkar diye insanı kovdu. Affetmedi.
Evlilikte de bu böyle olmalı.
adama koyar be.
düğün masrafları boşa gitmesin diye sabaha kadar çakarsın, sabah kalktıktan sonra da boşanma davası açarsın. O dava açtığını öğrenene kadar bir daha çakarsın.
bakir erkeklerin aklından çıkmayan sorudur.

not: bakir olmayan erkeğin bakire kız talep etme hakkı yoktur.
bakire olup olmamak önemli değildir. bu işin problemi yükümlülük tarafında ustam. şöyle oluyor bir kadın 'bu toplum içinde yaşayan bir kadın' erkeğine bakire olmadığını söylemek zorundadır ha erkek bunu problem eder siktiri çeksin o kadın sorun bu değil ama evlendikten sonra bunu size söyleyen kadına denk geldiyseniz uzaklaşın sikin öyle evliliği öyle iyi niyet olmaz olsun. yalandır o kadının ruhu.
Ekspertiz ücretinden kar edeceğini sanıp kilometresi düşürülmüş taşıt almak gibidir.
ibrahim tatlıses gibi beyninizden vurulmuşa dönersiniz. Evlerden ırak..
“ ask bir azizeyi fahise,bir gahiseyi azize yapar.”
hadi önden bakire diyelim ya arkadan değilse¿.
Son dakika golü gibi birşey herhal.
evlenmeden önce test sürüşüne çıkılmazsa başa gelebilecek durum.