bugün

her anlamda güç.
mal iki anlamda.
bekar olması... *

edit: bakir demiyorum dikkat edersen bekar diyorum. evlenmemiş yani.
saç.

evlenilecek adam olduğuna göre sadakat, aidiyet güven gibi kavramlar yerli yerindedir.
madem ek bişi daha istiyorum saç anasını satayım. babam keldi baba evinde yüzüm gülmedi koca evinde yüzüm gülsün bari!
(bkz: tutarlılık)
asla tek bir özellikle sınırlı kalmaması gereken şey. karpuz mu seçherkes mükemmliiyoruz. evleniyoruz ulan ! herkes mükemmele ulaşmak ister.
şevkattir. aşk, meşk masaldır birden unutuluverir.
tek bir şey aranır.o da her yönlü güçtür.
sadakat 2 yok mu arttıran.
karakter daha ne olsun? günümüzde kalmamış olanı isteyince öyle gözün yolda bekler oluyorsun.
Türk futbolu gibi olsun yeter. Hepsinden biraz olsun ama hiçbir şey tam olmasın. Zira onuda sen tamamla.
"gökyüzünün kapısından yıldız toplayıp saçlarıma takması..." astronot fantazisi, "uzaya füze fırlattık da sana yıldız kayması şeyettircez bi de." diye ağır basan dilimi dile getirdim.
güven ararım.
elbette ki evimin çatısından beni helikopter ile alışıdır. *
yakışıklı bir gey olması. En azından benim için öyle. * Ayrıca tek şey ne lan? ÖYle tek bir şeyle evlenilir mi? olmaz öyle şey.
pipi olduğunu düşünmediğim şeydir.
adam olması.
sperm olmazsa olmaz.
iktidar.
arayan kişiye göre değişebilecek olgudur.
ısmarlama yapmalım arkadaşım.
her şey bir kenara, tek şey aranıyor deniliyorsa eğer kesinlikle bir adet çük olmalıdır.
hepsini süzgeçten geçirecek olursak başı para çeker,paran yoksa tipine bakarlar,tip yoksa çene belki ama bunların üçünede sahip değilim diyorsan hollanda vizesi almaya bak.
bir kısım kızlar hep para ve paralı koca arıyor,
ben daha iyi koca buldum diye arkadaşlarına hava atmaları gerekiyor ...
Kız ben birini buldum, donuna kadar marka giyiyor, bmw arabası veya x5 i var gibi ifadeler kullanıyor.
paralı adamlar da bunları arabalarında epeyce gezdirip eğleniyor...
Sonra herkes layık olduğu yere dönüyor, ama yaşam boyu kalacak telafisi olmayan bir takım izlerle...
Artık kızımız için hiç bir şey eskisi değildir ve olmayacaktır.
(bkz: ben kızım yazarı)
evlenmeyi istiyorsa erkek, olmuştur, tamamdir. bu kararı verebilen babayigit bir cok seyi oturtmustur zaten, daha ne istiyorsundur?
yildiz vs beklenirse evde kalinacaktir benden söylemesi.