bugün

ellerini iyi kullanan erkektir.

(bkz: evlenene kadar cinsel ilişki yaşamayan erkek)
bir gazetede okumuştum realmadrid in yıldızı kaka bu tanımlamaya uyuyormuş.
şaşkın bakışları üzerine çekmesi muhtemel erkektir. muhtemelen kendince sebepleri vardır.
bunu bir başarı olarak addeden erkektir.
gösterip de vermeyen erkektir.
kuvvetle muhtemel evlenene kadar bakire kalmayı başarabilen kızla evlenecek olan erkektir.. *
helal olsun diyilebilecek erkektir. tabi isteyipte yapamamakla istememek arasındaki farkıda gözetmek lazım. ayrıca kendisi cennet yolundaki en zorlu virajlardan birisini de almıştır.
helal olsun erkeğidir.
islam kanunlarına göre bakire bir kızla evlenmeye hakkı olan erkektir.
zira zina yapan erkekler ile zina yapan kadınların ancak birbirleri ile evlenebilmesi kuraldır.
hoşuna gitmeyen erkek çok olacaktır tabii ancak hakkını almak istiyorsan karşı tarafın da hakkını gözeteceksin.
(bkz: ütopya)
sanki sadece o 31 çekiyor zannedilen erkektir.
18'ine gelince kerhaneye giden ondan sonra elini sikmeye devam eden yavşakların da laf ettiği erkektir.
sırf allah rızası için, zina haram olduğu için iffetini koruyorsa helal olsun erkeğidir.
allah ona da iffetini muhafaza eden bir kız nasip etsin erkeğidir.
büyük ihtimalle ergenliğe girdiğinde hemen evlenmiştir.
(bkz: duvarların dili olsa da konuşsa)
(bkz: 12 yaşına kadar bakir kalabilse iyi)
(bkz: elizabeth in hafif kadın olması)
adam gibi adamdır,nesli abazalar ülkesinde git gide tükenmektedir..
bi kolunda diğerinin 2 katı kas olan erkektir.
değerleri uğruna bir şeylere sabredebilen erkektir. Sonuç itibariyle kurallara uyan sabırlı erkektir ve bu evliliğinin mutlu bir evlilik olma ihtimalini artırır.
evlendiği zaman karısına sabır, selamet dilenmesi gereken erkektir. 20-30 senenin abazalığı nasıl çıkar artık bilmem..
menilerini karısına saklayan erkektir.
elleri öpülesi insan değildir tabikide lakin o eller öpülmez mnıskim.

ekleme: olm eksileme lan iğrenç herif. adam osbir çekmekten elindeki üst deri aşınmış gitmiş sen elini öpmek diyosun. dayt pislik.
sana ne diyecekleriini biliyormusun ünüversiteye bakir gidersen american pastası sorunu ilalabet çözecek.
Bunu başarmak için çabalamaktayım.
normal bir erkektir. zira günümüzde herkes bir yerlerine hakim olamadığı için anormal görülür.
çok istedim ama olmadı, direnemedim. Masumluğumu elimden aldılar hüznü bağrında tutan bir gecede. Her şey kasıklarımda hissettiğim ağrı ve bunu paylaştığım en yakın arkadaşıma anlatmamla başladı. Nereden bilebilirdim ki kasık masajı ister misin sözünün altından sex objesi olarak kullanılmamın yattığını. Çok üzgünüm sözlük, çok...
karısını mutlu edebilmek adına gerekli bilgi birikimi edinememiş erkektir.durum vahimdir, muhtemelen karısı onu...