bugün

+Benimle yat yoksa sikerim.
- hemen!

* bu kadar basit abi..!
- ayşe?
- efendim orkan?
- yukarı kata çıkalım mı?
- neden?
- yukarda aile salonumuz var da...
- ?!?

- ayşe?
- efendim orkan?
- ev boş!
- iyi de banane?
- yani belki bilmek istersin diye düşünmüştüm...
- ?!?

- ayşe?
- efendim orkan?
- sen kendi kendine mi atılırsın yoksa ben mi atayım?
- nereye?
- tabi ki eve! bu kadar repliği boşa mı yazdık lan?
- ?!?
5-4-1 taktiğiyle zor olan, 4-4-2 taktiğiyle biraz daha kolay olsada 4-3-3 taktiğiyle mutlaka başarı getiren cihazdır. bu gibi durumlarda atak olmak şarttır.

5-4-1 taktiği;
- hmm geç nalan oldu hadi eve gidelim
+ tamam mahmut beni eve bırakırsın dimi
- aq defans çakılı, orta sahada destek vermiyor ki
+ efendim
- tabi bırakırım

4-4-2 taktiği;
- hmm nalan bize gidelim mi?
+ napıcaz ki sizde mahmut?
- kanatlardan bastırsanıza lan ipneler
+ efendim
- haklısın yaw bizde de yapacak bir şey yok hadi ben seni eve bırakayım

4-3-3 taktiği;
- nalan hadi kalk bize gidiyoruz
+ bilmem ki?
- neyini bilmiyon zilli önüne gelenin evine gidiyormuşsun
+ efendim
- ellere şapur şupur bize yarabbi şükür diyorum
+ defans çok bunaldı ayol
- bir şey mi dedin nalan?
+ tamam gidelim mahmutcum
- haa şöyle
Ev adında bir klasör açın. Kızı sürükleyip içine bırakın.

şaka lan, o kadar kolay değil. Yedirip, içirip trip çekmeden olmuyor öyle. ilk önce o sikecek..
geleceğin çocuklarının annelerinin eve atılma taktikleri...
eminim bundan bir sonraki neslin erkeklerinin de içinde annesi zamanında eve atılmış olanlar olacaktır. ve bunlardan sözlüğe yazar olanlarının da bir kısmı bu başlık altına taktikler yazacaklardır. ne kadar güzel değil mi?
- yaratıcılıktan nasibini almamış erkek: hadi eve gidelim, sana pul kolleksiyonumu göstereyim

+post modern zamanların fırlama hatunu: tamam ama önce pul kollesiyonun kaç santim onu söyle, ona göre !
hepsi boş olan taktiklerdir.sadece erkekleri tatmin eder,bak nasıl da kandırdım kızı diye...
çünkü kızlar zaten herşeyin farkındadır, eğer bir erkekle başbaşa bir evde kalacaksa ne amaçla, niçin olduğunu bilir, geriye sadece salak ayağına yatmak düşer ki bu da çok iyi yaptıkları bir şeydir *
-aysel diyorum ki,evde kahve yok, kolleksiyonla hiç işim olmaz.. hiç uğraşmasak bugün
hemen sevişsek
-hayvansın rıza
-hayvan değilim, gerçekliğin samimiyetine inanan bir kişiyim.
Her şeyden önce sadece erkek ahalisinin okuması gerektiği için sözlükteki kızlardan özür dileyerek yazıma başlıyorum:

Arkadaşlar, şunu bilin ki atmasını bildikten sonra her kız yatağa atılır. Önemli olan nokta ise kızların zayıf noktalarını yakalamaktır ki buda genellikle dışarıda hoş vakit geçirmektir. Eğer eviniz müsaitse**, bir kaç içkiden sonra kız eve gelmeye meyilli hareketlerde zaten bulunacaktır. Evet, her kız bu meyilli hareketleri göstermez fakat sizde gidip kara çarşaflı karıyı yatağa atmaya çalışmıyorsunuzdur inşallah. Ondan sonra diyeceğiniz ince laflar ve zarflar çok önemlidir. Ne yaparsanız yapın kızın hafiften götü kalksın. Aman fazla kaldırmayın, patlar. Daha sonra burası biraz gürültülü ya da sıkıldım buradan gibi bir laf, kızın, eğer yanınızda mutluysa nereye gitsen gelirim mantığıyla çalışmasına sebep olur. sizinde gideceğiniz rota o saatten sonra bellidir. eve gider gitmez üstüne atlamayın, sanki ilk kez yapacakmış gibi ürkek davranın, bu yaptığınız kızın hoşuna gidecektir. buradan sonrası sizin özel yeteneğinize kalmıştır. Siz bu özel yeteneklerde kıtsanız baştan beri dediklerimi kaale almayın, eksi oy verin, sikerim lan olur mu öyle şey deyin mesela.
Hazır konu açılmışken ilişki sonrasına da değineyim, bazılarından duyuyorum kızı ön sevişme sırasında çabuk gaza getirmek için sevgi sözcükleri kullanılıyormuş. siz sakın bu hataya düşmeyin sonra gereksiz yere kızı çekmek zorunda kalırsınız. aynı gecenin sabahı hiç bir şey yaşanmamış gibi davranın, farkedeceksiniz ki kız da aynı şekilde davranıyor. Herkes kendi yoluna gidiyor, kısaca alan memnun satan memnun...

edit: ahah kötüleyen insan çıktı.*
hatun monopoly oynamaya çağırılır, monopolyi oynayacak diğer kişiler bir türlü gelmez. *
(bkz: kız atmak) *
(bkz: atılan bir varlık olarak kız)
bu işi yapmak için en az evlenecek kadar olgun olacaksın, bir adet kız bulacaksın, teklifini vereceksin, kabul ederse güzel, işler yolunda demektir, sonra cicim öcüm möcüm aylarını kazasız belasız atlatacaksın, ve işi yapmak için uygun zamanı bekleyeceksin, evdekilerle danışıp bir sorun olmadığına dair bilgi aldıktan sonra işini sağlama almak için bir dükkana gideceksin ve gerekli malzemeleri alacaksın. tabi önce uygun bir ev bulacaksın, ordan burda ıvır zıvırları da hallettikten sonra iş o işe gelmiştir artık. bu iş için akşama doğru daha uygun kanımca. herneyse dedikten sonra kızı isteyeceksin verirlerse evleneceksin. * * * ondan sonra hiç uğraşmana gerek kalmaz, ikiniz gönül rahatlığıyla istediğiniz zaman sıcacık evinize atılırsınız.
- her şeyden önce eve çağırma faslı törensel bir havaya sokulmamalı, teklif aşamasında heyacandan ağız-burun yamulmamalı, çok doğal, sakin davranılmalıdır.
- gidilecek ev önceden temizlenmeli, ortam steril hale getirilmedir.
- eve girilir girilmez kapı önünde kıstırma, kanepeye oturur oturmaz üste abanma gibi kuduruk hareketlerden mutlak suretle sakınılmalı, acele edilmemelir.( önce ortam yumuşatılmalı, havadaki gerginlik alınmalıdır. )
- buraya kadar kazasız- belasız gelindiyse el-kol atma, yanak-saç okşama tarzı ısınma hareketleriyle yoklamalara başlanmalıdır.
- istemiyorum, şimdi hazır değilim, ilişkimiz çok yeni şeklindeki cevapların gerçekten doğru olabileceği düşünülmeli; fazla ısrar edilmemelidir.
- sonuna kadar gitmeliyim, fırsat bu fırsat, baskın basanındır şeklinde düşünülmemeli, dur denilen yerde durulmalıdır.
(bkz: bi sn not alıyorum)
kızların anaç ruhlarından faydalanılarak oluşturulmuş "çok hastayım" taktiği çok işe yarar. şöyle bir diyalogdan sonra kızı evde bilin:
- alo emree, napıyosuun? hiç sesin soluğun çıkmıyoo.
- çok hastayım ece yatak döşek yatıyorum, kimse de yok evde, çorba yapanım bile yok.*
- aayy kıyamaammm aşkııım, geliyorum hemen. ben sana bakarıımm.
- ben de çok iyi eve kız atarım.*
- bi şey mi dedin aşkıımm?
- yok canım, bekliyorum dedim. *