bugün

19 yaşında yalnız yaşayan bir kızın evine girip zorla tecavüz etmeye kalkışan bir adet orospu evladıdır. oha kız nasıl korkmuş arkadaş. nasıl atlatacak o travmayı şimdi? Benim anlamadığım kimse suriyeliye vurmuyor sadece tutuyorlar. amk kırsanıza orasını burasını kahpe evladının. kolu bacağı kırılsın da bir aklı başına gelsin piç kurusunun da diğer suriyeli orospu evlatlarına örnek olsun.
Böyle bir durumda ailesine haber vermek istememesi Türk aile yapısının ne kadar battığını gösteriyor. Çünkü herkes bilir ki o kızın yaşadıklarının yanında ailesinin yaşatacakları bir toplu iğne ucu olur. Çok üzücü. Adı çıkar diye mahkemelerle bile uğraşmayacak. Böyle kültürün...
(bkz: suriyelilere isterlerse vatandaşlık vereceğiz)

(bkz: suriyelilerin kuracağı partiye isim önerileri)

(bkz: tayyip erdoğan 9 senede suriye de ne kazandı)
Cumhuriyet tarihimizin ilk ve tek tecavüz girişimi olarak kayıtlara geçmiştir. failinin suriyeli olması ise hiç şaşırtmamıştır.
Kalkıp şimdi hümanist haklar savunucusu gelir suriyeli orospu çocuğunu savunur. Az bile yapmışlar ağzını yüzünü patlatsalardı.
allah biliyor ya bir kürt olarak bu suriyelilerin afganların tatarların kırgızların pakistanlıların bu ülkeye gelmesini istemiyorum nedeni nefes alacak yer kalmadı işsizlik hat safhada .gönderin kardeşim ülkelerine gitsinler artık.
aah ah amına koydumun orospu evladı araplar

acilen ama acilen sürülmelidir geldikleri yere bu ne lan böyle ???

savunman gereken ülkenden kaçıyorsun ve benim ülkemde benim ülkemin kadınına tecavüz etmeye çalışıyorsun.

10 yıldır bok ettiler ülkeyi aşağılık pislikler. gebertilmeli bu pislik az bile yapılmış.
bun pisliklerin çocuğu göz oyar büyüğü taciz eder.

ah ulan amk akpsi ne boka aldın din kardeşliği diye diye sikip attılar ülkeyi.
bu işin türk'ü arabı yok. şerefsiz şerefsizdir. ellerine sağlık. muhtemelen cezası bittikten sonra sınır dışı edilir.
Ülke etnik bir çöplüğe dönmüşken, 6 milyon suriyeliyi Ülkeye dolduran akpyi savunan 3 kuruşluk troller ve dünya gerçeklerinden habersiz ılık götlü tatlı su hümanistleri dışında her Türk vatandaşını rahatsız edecek Suriyeli piçtir. Hayatında Büyükşehir gettolarına girmemiş, Anadolu’nun varoş mahallelerini bilmeyen bu arkadaşların Suriyelilerin gelecekte ülkenin başına nasıl bir bela açacağının farkında olmamaları gayet normal. Bu gün münferit görünen bu olayların, yarın hangi boyutlara ulaşacağını görmemek ya da görmek istememek deve kuşunun malum halinden başka bir şey değil. Yarın Suriye mafyası iş yerinden haraç istemeye, marjinal terör örgütleri kurmaya, varoşlardan çıkıp senin mahallene, sitene, apartmanına girmeye, çoluğunu çocuğunu dövmeye, karına kızına sarkmaya başlayınca tehlikenin farkına varacaksınız ama iş işten geçmiş olacak.
Senin saç şeklini, yeşil ayakkabını sikeyim orroossspppuu cocuğu. Alın amk. Nerede hani suriyeli kardeşlerimiz diyenler. Alın bunu evlendirin işte akrabalarınızdan biriyle. Dünür olursunuz.
Senin saç şeklini, yeşil ayakkabını sikeyim orroossspppuu cocuğu. Alın amk. Nerede hani suriyeli kardeşlerimiz diyenler. Alın bunu evlendirin işte akrabalarınızdan biriyle. Dünür olursunuz.
benim bildiğim kavgaya girmeden önce tişört çıkarılır. adana da kavgaya girmeden önce tişört giyiliyor galiba. kırmızı tişörtlü arkadaş ne yapıyor öyle.
bir akit de özgecan'ı katledenler de suriyeliydi değil mi? diye acitasyon yapmış.
suriyleli değildi ama suriyelilere kardeşim diyen cumhur ittifakı tayfasınandı.
özrünüz kabahatinizden büyük.
Kendini ensar gibi görenler buna ne bahane bulacak?
akape'ye oy verenlerin sayesinde genç bir türk kızına tecavüze yeltenen şerefsiz suriyelidir.

bu suriyelileri getirenlere oy verenlerindir bu suç.
hayatı için yalavartana kadar dövmeleri gerekirdi gavatı.
Bu adanalılar da anca güneşe ateş etsin.

Tecavüzcü suriyeli bulmuşsun pişman etsene doğduğuna..
Pardon da suriyeli olup olmaması pek önemli değil yapılan eylem başlı başına pislik iğrenç ve mide bulandırıcı kim olursa olsun böyle bir girişimde bulunmaya hakkı yok bunu suriyeli Türk yabancı cart curt diye ayırmak saçma çünkü yapılan eylem değişmiyor. kişilere değil yapılan şeye tepki göstermek gerek zorla kimse kimseye dokunamaz. Başına gelen kişiyi düşünemiyorum bile.
ülkemiz bir hukuk devletidir, cezayı vatandaş değil kanunlar çerçevesinde mahkemeler savcılar hakimler kesmelidirler ve ne olursa olsun linç girişimi etik değildir demek isterdim ama tam dicem bir gülme geliyor.
Vay anasını arkadaş.
(bkz: bir başlık altında bir sürü o çocuğu toplanması)
Eti doğranasıca ateşlere atılasıca ona kim bu cesareti verdiyse onlarda iki cihanda ağlayasıca.
Linç edilmemiş, tartaklanmıştır. Yeterli değil. Devletimiz öyle çok sevip el üstünde tutuyor ki bu sıçanları, millet linç etmeye bile korkmuş. Tüm Suriyeliler şöyledir böyledir muhabbetine girmeyeceğim. Tüm Suriyeliler ile ilgili bildiğim tek şey bu ülkeden siktir olup gitmeleri gerektiği.
Erken seçim lafi dönüyordu, yapsinlarda bir an önce gitsinler. Afla sapıgı mafyası herkesi saldılar,anamızı bacimizi nasıl koruyacağız,tecavuzculeri çıkardılar,suriyeliler başımıza taç ettiler corondan önce güya gideceklerdi hanı? Ama olur mu adım başı camii var bomboş bizimkiler Ayasofya açılsın derdinde. Bugün en ufak bir market alışverişi 200 tl.Üretim durdu ,yerli malın değeri kalmadı,işsizlik tavan biz aç geziyoruz suriler beleşe yaşıyor biz bakamayız diye çocuk yapamıyoruz onlar 5 on tane doğruyor savaştan kaçacak kadar onursuz gurursuz asalakları aldık. Eğitimlileri avrupa kaptı bize de ne kadar iti ugursuzu varsa geldi. Hâlâ savunanlar var bakın özgürlüğümüzü yavaş yavaş kaybettik. Okumuş adam da bir şey olamıyor artık dayisi olmayan aç. Uyanın artık. Secim zamanı kim kadına şiddet yasasi,hayvana şiddet yasasi ve surileri gönderme sözü verirse ben ona oy vericem.
adamın suriyeli olması bir yana, nereli olduğuda hiç önemli değil. benim tek üzüldüğüm kızın hali, çok büyük bir travma.