bugün

uzun saplı fırça ve kalın giysilerle kovalanmaya calışılmasını önerdiğim, az rastlanan durum. *
En iyi yöntem camları açıp,kapıyı kapatıp, odayı terketmektir.Sabah gitmiş olacaktır.Ama illaki uğraşmak istiyorsanız siz bilirsiniz...o zaman üstünüze kalın kıyafetler şapka vs giymenizi tavsiye ediyorum*.büyük bir bez parçası alınız ve itina ile yarasanın üstüne hedefleyerek onu düşürmeye çalışınız,yakalayabilirseniz aferim size..Peki illaki öldürecem diyorsanız ne yapmalısınız?o zaman terlik,ansiklopedi,tava vs ne bulursanız atınız *.Sonra ortalığı temizlemek zor olabilir.
evi ateşe vermek *
en iyi yöntem; adam akıllı kenara çekip konuşmaktır. bu evin sizin eviniz olduğunu kendisine anlatmanız ve o'nu burada istemediğinizi söylemelisiniz.

bunları yaparken onunda bir canlı olduğunu, gurur ve haysiyet beslediğini unutmamalısınız.
koşarak yarasanın olmadığı odaya girilir kapı sıkıca kapatılır,yarasanın geldiği yoldan gitmesi sabırla beklenir.
O yarasa batman olabilir.Dikkatli olmalıdır,yarasayla empati kurulması gerekmektedir.
ışık yakılır ve yarasanın girdiği yerden çıkması beklenir
evde kedi besleniyorsa en etkili çözüm, kedi ile yarasayı aynı odada bırakıp kapıyı kapatmaktır. kedilerin yarasalar üzerinde yüksek ikna kabiliyetleri vardır. 10 dakika sonra odaya rahatlıkla girebilirsiniz. eğer kediniz biraz solgun görünüyor, dürtmelerinize karşılık vermiyorsa, köpekler de güzel hayvandır. onlardan alıp besleyin. bir de odada fazla oyalanmayın. kediyi skerten yarasa hala odadadır zira. kaç lan kaç.
projectör tutup metalica dinletilmesi etkili olacaktır.
şüpheli hayvanın derhal pompalı tüfekle vurulması şarttır.yaparken dikkat edilmelidir.eğer ıska geçilirse *o zaman tabana kuvvet kaçılmalıdır.eğer hala kurtulunmamışsa bir rpg alıp bunu yarasanın bulunduğu odaya uzaktan ateşlemek bu dertten kurtulmayı sağlayacaktır.yok kıyamam diyenlerin acilen vileda sopası ve kalın giysiler eşliğinde eskrim dersleri alması önerilmekte olup bu da yetmezse uzakdoğu dövüş teknikleriyle yarasanın etkisiz hale getirilmesi tavsiye edilir.
(bkz: sineklikle yarasa avlamak)
odaya 'anneee,babaaa,abiiii,ablaaaa' nidalarıyla aile üyelerinden birileri çağırılır,ardından odadan yavaşça sıvışılıp kapı kilitlenir,birkaç dakika ya da saat *sonra yarasanın çıktığını görme. ***
öncelikle kalın kapşonlu giysi giyilir sonra yarasanın vampir olma olasılığı nedeniyle mücadele öncesi 2 diş sarımsak yenir. bir elimize tahta kazık ve diğerine ise kullanılmayan mont alınır. yarasanın içerisinde bulunduğu odanın kapısı yada penceresi açılır ve elimize aldığımız montu oda içerisinde başımızın üzerinde (bir kovboyun kement sallaması gibi) döndürerek yarasanın üzerine gidilir. eğerki vampirse suratına hohlayarak kaçın! yok kaçamadıysanız elinizdeki kazığı kalbine saplayarak kanınızı dolayısıyla canınızı kurtarabilirsiniz.
camı sonuna kadar araladıktan sonra ajdar anik'tan çikita muz $arkısı açılır. dı$arı bile çıkmaya gerek yoktur zira hayvancık 10 sn. içinde odayı terk eder.
ama diyorsanız ki hınç yaptım sağ çıkarmam bunu bu evden, o zaman media player'da çikita muz çalarken winamp'tan da nane nane $arkısını açın. bir süre bekleyin, muhtemelen komaya girecektir, girmezse de intihar eder zaten...
yukarıdaki 23 entryde yazan teknikleri denediniz ve başarılı olamadınız mı? yarasa hala evinize .ıçmakla mı meşgul? artık buna bir son mu vermek istiyorsunuz? yapacağınız şey çok kolay!

gelin görüşelim! tecrübeli yarasa kovma kadromuz emrinizde! size özel çözümler üretiyoruz.

hayatınıza yarasasız çözümler misyonumuzdur!

kalite bizden sorulur!

yarmayasıca yarasa dezenfektasyon GmbH.
eve bir tüp sinek ilacını sıkıp evden 1 saatlik ayrılmak suretıyle kolayca gercekleşecek durum.1 saat sonunda yarasanız sizi yerde bekliyor olacak.hem dekaçmadan.elinize alıp direkt dısarı cıkarabilirsiniz.
kısa sürede bu kadar entry girilerek sözlük yazarlarının konu hakkında bu kadar bilgili olmalarına şaşırtan başlık.. * * * fln..
iki kere yarasa çıkarma deneyimim oldu.

ilkinde lisedeydim ve okulun yurdunun koridoruna girmişti.arkadaşın fem fizik kitabıyla* zavallı hayvana geçirmiştim ve bayılıvermişti oracıkta.

ikincisinde üniversitedeydim *.gecenin üçünde sarhoş bir şekilde arkadaşın evine gitmiştik.oturma odasına bir yarasa girmişti ve o kafayla birden aklıma yarasaların ses ile yön buldukları gelmişti.ben de ağzım bi karış açık,gözlerim şehla halimle yarasayı ibrahim tatlıses stili alkışlayarak kovalamaya başladım.ama zavallı yarasa yanlışlıkla banyodaki duşakabine girdi ve tipimden korkmuş olsa gerek orada bayılıverdi.

son olarak şunu söylemeliyim ki fem fizik daha başarılı bir yöntemdi.
gizem özdilli yi çağırıp viyaklatmak en etkili yöntem budur.

(bkz: gizem özdilli nin evine yarasa girmesi)
(bkz: seytan cıkarma taktikleri)
batmani çağırmak gerekmektedir. * yarasaların dilinden sadece o anlar.
yarasanın oldugu odadan hızla cıkılır, sonra gerekli onlemler alınarak kapı hafifce acılıp gir gonullu odaya dalar ve pencere hızla acılıp aynı hızla odadan kacılır. biraz bekledikten sonra goreceksiniz ki tatbikat başarıyla sonuçlanmış. daha az once denedim siz ne diyonuz yahu...
en etkili yöntem dumandır. bir gazateyi alın ve katlayın. daha sonrada ucunu tutuşturun. çıkacak olan yoğun duman,yarasayı mekandan kolaylıkla uçurur.
banyoya koşulur,bir adet kova temin edilir. yarasanın yorulup yere konması beklenir,bu olay esnasında ışıklar kapalı olmalıdır. yarasa hayvanı yere konduğunda hayvancağızı ürkütmemek ve kaçırmamak suretiyle kova üstüne atılır ve yarasa kovayla zemin arasında kafeslenmiş olur.bir miktar çırpınacaktır fakat kaçamaması için kovaya sıkıca bastırılmalıdır.daha sonra yerde bulunan halı* kovaya sarılır ve balkona koyulur.ani bir hamleyle kova kaldırılır ve hemen kaçılır.10 sn sonra evli evinde,köylü köyündedir, geçmiş olsundur.***
(bkz: evi terketmek) ya da
(bkz: yarasayla iyi geçinmenin yolları)