bugün

insanın ne yapacağını şaşırdığı durumlardır. normal zamanda yapamam dediği şeyleri sırf sıkıntıdan yapmasıdır.

(bkz: duvardan yan komşuyu dinlemek)
yabancı dilde bir şarkıyı çok kısık sesle dinlemek ve cevirmeye çalışmak.
evin içinde çıplak dolaşmak. ama birden kapı çaldı mı işte panik anı başlar.
tv'yi açıp çıkan her türlü şarkıya klip çekmek.
saçmamı değil ama genelde yalnız yaptığım şeyler mekik, şınav, çekecek yer varsa barfiks.
bilgisayar basında müzik dinlerken, sahnedeymişcesine hayali batari çalmak. hatta birileri gaza gelsin diye atak üstüne atak atmak, twin gitmek.
karaoke yapmak *
sevgiliyle saatlerce telefonda konuşmak.
rekorum 4 saat. *

evde ne kadar tatlı cips vs. varsa yemek, diyetteyim diye yememe izin vermiyorlar da. *

ablanın eşyalarını karıştırmak, günlüklerini okumak. * *

kendimden 2 beden küçük olan ablamın kıyafetlerinin içine girmeye çalışmak, ve o sırada çok değerli kıyafetleri mahvetmek. *
vişneli kek yapmaya çalışmak.kekin kabarmaması, üzerine krema dökmek, tadının dahada kötü olması,sütle karıştırıp sokak hayvanlarına vermek.(bugün ne yaptım)
kaç posta ossbir çekebiliyorum diye rekor denemesi yapmak.
2000 öncesi gençliği için gizli köşelerden arşiv dergileri çıkarıp inceleme yapmak.
(bkz: kadın programlarını izlemek)
günlük ve benzeri gizli arşivimsi şeyleri deşmek, incelemek, gülümsemek.
anne-babanın yatak odasına girip, çok enteresan şeyler bulacağını ümit ederek her şeyi karıştırmak. bula bula da prezervatif bulmak, ne işe yaradığını çok sonraları anlamak.*
(bkz: evde tek otururken duvarda yarrak gölgesi görmek)*
cep telefonundan rastgele bir numara çevirip işletmeye çalışmak.
saçı, makyajı yapıp kıyafetleri deneyip, bol bol aynaya bakmak ve kendi fotoğrafını çekmek.
lady gaga dinleyip göbek atmak bu sınıfa giriyorsa ben bunu yapıyorum. şiddetle de tavsiye ediyorum. yalnız eve birilerinin aniden dalma ihtimali varsa (örneğin anne) direk kendinizi kanepe vs. bir şeye atma ihtimaliniz olsun ki ruh sağlığınızdan şüphe edip üzülmesin insancıklar.
brutal vokal'le death'ten nameler böğürmek.
butun isiklari acip muzigi falan kapatmak ve sessizce oturup disardan gelicek en ufak bir dis sesin sizi korkutmasini beklemek...
hayvan gibi sesli bi şekilde gülmek ya da hayvan gibi sesli bi şekilde ağlamak.

ikisinden birini mutlaka yapıyorum yalnızken. çok tuhaf gerçekten.
Evdeki elbiseleri topuklu ayakkabıları teker teker giyip hepsiyle saçma sapan hareketler eşliğinde klip çekmek.
5 saat 43 dak. oldu.
online:
445 kişi
kendi kendine konuşmak.
Ders çalışmayıp evde bağıra çağıra cengiz kurtoğlu şarkısı söylemek, pc nin sesini en sona getirip mutfağa yumurta pişirmeye gitmek.