bugün

eğer kaybolan şey küçük saç tokası, tel toka vb. bilumum çeşit toka ise paralel evrene ya da aniden açılan bir kara deliğe gitmiş olduğu ve bir daha asla dönmeyeceği gibi bir gerçek bulunmaktadır. yapılan araştırmalarda her 10 kadından 10 tanesinin böyle tokalarını kaybedip %99 oranında geri bulamadıkları tespit edilmiştir.

ayrıca paralel evrene bile gitse ulan bir kere de paralel evrenden bize doğru gelsin bir şeyler. bu uğurda kaybettiğim tüm tokalara yazıklar olsun ya. paralel evrendeki arkadaşlarıma sesleniyorum artık bu tek yönlü çıkar ilişkisine son verelim. bir samsung galaxy s iii yollayamadınız buraya. ayıp denen bir şey var. öyle değil mi? değil bebeğim... evet dünya, sanılanın aksine bir atom altı parçacıktan oluşmadı; o hiçlikte döne döne gelen ve big-bangi oluşturan şey benim şu an bulmak için bütün evi yaktığım zımbam... senin tokan... öbürünün kolyesi... kalemi... favori bardağı...
(bkz: kayıp eşyalar cenneti)
(bkz: tel tokaların esrarengiz bir biçimde kaybolması)
"birçok giden memnun ki yerinden...." dizelerini akla getiren durum.
geçen yıl kaldırdığım botlarımdan haber alamıyorum, bilenlerin, görenlerin duyanların insanlık namına haber vermesini istiyorum.iki gündür bulamıyorum 2 odalı evde her yere baktım alıp başlarını gitmişler.insan bir veda eder dimi o kadar birlikteliğimiz oldu ayıp.
an itibarıyla kaybolan kulaklığımı bulduğumda çorabımın içinde karmaşık duygular yaşar gibi bir haldeydi.
ne kadar aransa da şansınız yoksa öğrenemeyeceğiniz yerlerdir. örneğin rotring kalemim sardunya saksısının dibine batırılmış vaziyette bulundu.* şu anda saksıyı havalandırmak için kullanılıyor kendisi.
(bkz: kulaklık)
(bkz: hırsız kedi)
MAntığa sığmayan yerlerdir. Telefonum halının ortasında ve altında çıktı.
bu eşyalar, genellikle, odada dolap varsa onun arkasındadır.
ve de onu yıllar sonra evin en umulmadık yerinde bulmanın verdiği mutluluk...
ütü örtüsünün lastiğinin altından çıkan tv kumandası.cinlendik mi diye korktuk evde dökmediğimiz bakmadığımız yer kalmadı, bulaşık makinesinin içine kadar.
-tişörtlerin yer bezi olması.
-çorapların çamaşır makinesinde kaybolması.
evi ters çevirdikten sonra elimdeymiş meğersem.
" şeytan aldı götürdü, saklamadan getirdi " tekerlemesinden de anlaşılacağı üzre şeytanın sakladığı muhtelif yerlerden biridir.
cehennemin dibine.
gözünüzün önü.
anneye sorulacak en önemli soru ve anneler bilir. *
Aslında kaybolmaz ama biz göremeyiz, bunun sebebi ise kaybettiğimiz eşyaların bulunduğu yere kamufle olmasıdır...
Evde kaybolup kaybolmadığı muamma olan bir öğrenci akbilim var ki yenilettiğim gün bulmaktan korkuyorum.
icloud...
belki de obi-wan gibi güce karışıyorlar bilemiyorum.
merak edilendir. acaba ben yokken biri bu eve giriyor olabilir mi?
son kaybolan üzerinden konuşursam buzdolabı ile zemin arasındaki ince aralık. evde annem bir yandan ben bir yandan, şehzadelerini de alıp haremden kaçan hasekiler gibi içinde kulaklıklarıyla birlikte sırra kadem basan bluetooth baz istasyonunu arıyorduk. artık evde oda oda gezip pandül sallayacak duruma geldim. en son ezanı duyunca çaresizlik içerisinde "allah'ım neredeyse şu nane, yardım et yarabbim." dedim. ezan bitmişti ki artık yorgunluk ve sinirin verdiği bitkinlikle kemirip kan şekerimi yükseltmek adına bir şeyler bulma ümidiyle açtığım buzdolabının en altında sıkışmış vaziyette buldum kendisini. hayır bir de kocaman bir şey. bir bluetooth kulaklık kabına göre yani. nereden baksanız işaret parmağım genişliğinde, üç dört parmak boyunda bir cihaz. saklamak istesen nereye saklayacağını bilemezsin. velhasılkelam, eğer bir eşya evde kaybolduysa ya dolap altındadır ya yatak. iyice arayın, bulursunuz.
Tv kumandası battaniyenin kıvrımları arasında kayboluyor.