bugün

hayvan severlik göstergelerinin limitlerini zorlayan kavramdır, tehlike ve adrenalini iliklerinizde hissedebileceğiniz sevgi dolu serengete aile ormanı hissiyatı uyandırır.

öğrenci evinde ben besledim, tavsiye ederim;

-metin naber olm !
-waaaooouuuww!!
-iyi de omzum çıktı öküz!
-wow(!)

-------------------------

-ananıskm metin komşunun kızı kayıp
-.....
-olm deme bak?

----------------------------

şş sercan şu bizim metin duştan çıksın skcm ama haa hesapta suyu sevmezdi bu ibneler!

-----------------------------

olm demir kalk kalk metin eve yarım bi karı getirdi, bu sefer belden aşağısı sağlam

-------------------------------

-yaa aloooo fön makinasındaki bu yeleler ....
-woouuaaauuuw!!!
-ya yenisi alırız problem yok da hani ölesine diorum...

---------------------------------

-hössst metin hösst!

--------------------

-alışverişe ortak mısın metin?
-abi çocuk zaten eve et falan getirio hergün ayıp ya!
-doğru!
--------------------------

-toplantıya kim katılcak sizden arkadaşlar?
-kendisini çağırayım bekle sen bekle! metiiiiiiin gelirmisin kardeşim!

-------------------------------

-çöpü gece indirelim olm bu ibne yine birini yemiş odada kemik falan çok bu hafta !

-------------------------------------
yetişkinlerinin günde 50 kg civarı et yediğini düşündüğümüzde, eve incir ağacı ya da mezar taşı dikmekle eş değer olaydır.
zamanında yine zamanın vamp aktristlerinden ahu tuba'nın yaptığı eylem. sebebini soranlara ise -aslana kocamı yedirmek için diye cevap vermiştir.

(bkz: yaran olaylar)
evde kedi beslemek kesmiyorsa* olabilecek hadisedir. *
kedigillerden olduğu düşüncesiyle düşülen yanılgı hali. Aslan bu aslan tekir gibi bişey değil.
cesaret isteyen bir olay.ha bide (bkz: akıl fikir)
rahmetli gazinocular kralı fahrettin aslan, oğlu mehmet aslan istedi diye bu olayı gerçekleştirmiştir.
bir zamanlar raki namiyla maruf tokatci güney zobunun yaptiği eylemdir. gerci o kaplan falan besliyordu ama aslan kaplan ne farkeder.
evinize asla hırsız girmeyeceği garantidir.iyi tarafından bakmak lazım...
evde galatasaraylı beslemek de aynı kefeye girebilir.
-metin ben geldim kardeşim!
-. . . .
-metincimmmmm!
-. . . .
-yaa olm saklanıosun biliorum çık işte!
-. . . .

ve hazin son onu beklemektedir metin iç güdülerine yenik düşmüştür! hain plan gerçekleşmiş, yawru insan oğlu krala teslim olmuştur. av ve avcı serengete düzlüklerinde yeni bir maceraya yelken açmışlardır.
aslan gibi adam evinde ancak aslan besler diyen yiğit delüğanlunun gerçekleştirdiği eylemdir. sonuçları hazindir.
(bkz: aslanın çiftleşme mevsimi)
-aslansin oglum, kazanirsin universiteyi, hadi calis oglum.

kısacası surekli oturup calismasi istenen, ders çalışmaya oturduğunda annesi tarafindan onune çay, biskuvi vs. getirilerek beslenen cocuklardır. evde aslan beslemek cümlesinin özneleri, pardon nesneleridirler. üniversiteyi kazandıkları vakit bir sfenks muamelesi, kazanamadıkları vakit ise sokak kedisi muamelesi gorurler.
beslenenin aslan burcundan biri oldugunu dusunursek, pek cok insan yapıyor bunu.
ateşli çemberden atlatma çalışmaları yapılarak ve ardından ünlü olunarak, ünlüler sirkine katılmak gibi büyük şansı(!) doğurabilir.
insanın soyadının aslan olması durumunda yapılan geyiklerin en buyugudur.
-ehue alilerin evde 5 tane aslan var ooluum *
"sevdim seni bir kere başkasını sevemem, deli diyorlar bana desinler değişemem" sözlerindeki romantizm yakalandığında, aslan veya kaplan cins, dil, din, ırk ayrımı yapmadan sevip öpüp koklayabileceğin bir can dostu bulmak değil mi zaten yaşamamızın sebebi.

(bkz: aslan ile yiyişmek)
beslediginiz erkek aslana bir disi bulamazsaniz, sakata gelebileceginiz durum.
(bkz: aslanin gunde 50 kusur defa seks yapmasi)
Bir gün atv ana haber'de ali kırca'nın böyle bir haberi dile getireceğine inanılır tarafımdan,
merakla bekliyorum.
evin geniş bir bahçesinin olmasını ve aslanı kısa aralıklarla doyurmayı gerektirecek, bakım ve doyurma için cüzdanı boşaltması muhtemel aktivite.
çok özlemişim sözlüğü ilk entrylerimden biridir bu başlık,allahım ne kadar mesudum bunu okurken dedirten, ironny isimli kullanıcının açtığı, ne gariptir ki 365gün sonra gelip tekrar neşelenmemi sağlamış, benim eserim olan garip entry.
http://www.zaman.com.tr/h...-olarak-aslan-besliyormus hadi bakalım daha neler.
kedi köpek yararsız bi hayvan değil tabiki.
http://9gag.com/gag/1621068 böyle bir şeymiş. baya baya aileden.
En büyük hayaldir.
Evde olmasa da, bahcede vs.de olur.
Ancak pek de mümkün değildir,en azından suan için.
güncel Önemli Başlıklar