bugün

hem de dışarda o kadar gönüllü genç erkek varken.
ahlaksızlar.
yaşadığı ülkedeki erkeklerin bir bölümünün(bence ciddiye alınması gereken bir çoğunluktur) ilk cinsel deneyimlerini bilimum hayvanla yaşadığını unutan önermedir.

-ben ilk kez tavukla yaptım.
-benimki eşşekti.
-ben kedi.
-inek.
+oha lan.hayvanla seks mi olur.
-aboo sen yapmadın mı hiç.
+pardon bilader ama şaşırması gereken benim.size n'oluyor.
köyde eşeğe, ineğe niyetlenen cahilin modern şehir hayatındaki tezahürüdür. cinsel sapkınlıktır.
(bkz: hayvanlarla cinsel ilişkiye girmek)
hemen kötüleyelim kadını ayıptır beyler biraz işin aslını öğrenin ben gittim konuştum kadınla kadın köpeği eski kocası sanıyor 1983 yılında ıspartada mantardan zehirlenerek hayatını kaybetmiş kocası kadın reenkarnasyon olayına inanmış köpek kocam diyor başka birsey demiyor hem bize yıllarca prenses geldi kurbağayı öptü,kerkti diye anlatmadılar mı ben inanıyorum bu kadına ayrıca köpek mantar sevmiyor bence kesin kocası karı koca arasına giren yazar arkadaslarımı kınıyorum.
adinin de bayası düşüğünde aşağısı kadındır.
(bkz: hayaldi gerçek oldu)

http://inciswf.com/minnosreyiz.swf

kramp girdi derken bildiğin orgazm aşmasında kız. beli yukarı kaldırmalar boynu arkaya atmalar falan... durum vahim.
(bkz: kıskanmak)
yasalarca suçlu bulunacak kadındır.

öte yandan köpeoğlusu "4 aylık, çük kadar ibnenin tekiyim" demeksizin dizinizi her bulduğu yerde taciz etmeye kalkışırken, eve gelen her misafirinizin dizine çatır çatır sürttürürken sıkıntı yok. evet normal şartlarda 6 aylık ve daha büyük köpeklerde görünen cinsel ihtiyacın 4 aylıkken görülmesi ilginç, geçici olarak bakması için verdiğim arkadaşımı uyardığımda "olsun olum, benim köpeğim; bana çekmiş derim" demesi daha bir ilginç.

hayat, ilginçliklerle dolu lan. köpek möpek salla da rakı içesim var be sözlük.
i- kibir yüzünden aç kalmıştır.
ii- kadın abazandır.
iii- yemediği kalmamıştır. farklı tatlar peşindedir.