bugün

eti cicibebe adlı bebeklere özel ürünü, süte banıp yemeyi seven, en azından 1 küçük kardeşi olan yazarlardır.
(bkz: 25 yasinda olup bebe biskuvisi yiyen tip)
dişi olmayan dişi yazar.
yanına bir de tam yağlı danone inek sütü tavsiye ettiğim yazarlardır.yok ben türk sermayesi istiyorum diyorsan bim'den dost marka süt tüketebilirsin.yok ben dincilere de karşıyım bana şöyle laik bir süt ver diyorsan pınar ya da dimes işini görür.ha bu arada ucuzluğuna kanma,dia marka sütlerde fransız sermayesi var.
hicbir zaman reyon gorevlisine cicibebe kalmadi mi yahu diye sormaktan cekinmeyecek, omrunun sonuna kadar bu guzelim urunu tuketecek yazarlardir.
bebekliğine anlam katan o eşsiz tadı unutmayan yazarlardır.
(bkz: keşke herkes benim gibi vefalı olsa)
esek kadar olunmasına ragmen ılık sut, bal ve biraz muz eklendiginde tadına doyum olmayan her ne kadar uzerinde cocuk ve bebek besini yazsa da buyukler icin vazgecilmez olan tad.
(bkz: eti cin yiyen yazarlar)
bazen kahvaltı da bazen de akşam yemeğinde, bazen yemekten sonra bu haltı üzerine süt döküp ezerek mama yapıp yiyen yazarlardır.

bayılıyorum lan, nedir?
her sabah bir paketini bir litre sütün için köpek maması kıvamında ezip yiyenlerde mevcuttur.*

(bkz: vücut geliştirmede proteinin önemi)
sol framede gördüğümde beni sevimli sevimli gülümseten yazarlardır.evet efendim ben de dahilim bu gruba. cici bebe tadında bir bisküvi daha gelmemiştir başka isim altında. bizlere de alternatif bırakmamışlardır.hatta komşunun kızına denk gelmişimdir her yerde pat diye "balık abla çınarın * yediği cici bebe bisküvilerinden yiyor."sonra da bana dönüp "sen kaç yaşındaydın balık abla?" diye soruyor densiz. *

ayrıca bisküvinin ambalajında bebek resmi vardır.insanın kendisini koca bebek hissetiği ender anlardandır. bahanem hazırdır koca bebek olmak. "nerde benim eti cici bebe püsküğütüm?? ağlarım ama ühüh" *
ağzının tadını bilen yazarlardır.
yoktur cicibebe gibisi, hele ki çaya batırılıp yeniliyorsa. * *
kesinlikle en lezzetli tatlilardan bir tanesinin farkinda olan yazardir..simdi olsa yine yerim diyebilen yazardir..universite sinavina hazirlanirken zekami acsin diye her sabah sutle yiyip daha sonra kilo alan yazardir...
ben cicibebeyi; süt ile, kola ile, kahve ile, çay ile... diyen yazarlardır aynı zamanda.
ağzının tadını bilen yazarlardır.
(#3813173)
(#3813374)
(#3897904)
(#3897934)
evet , kambersiz düğün olmaz : okumayan ve ağzının tadını bilen yazarlardır..
süt+cicibebe kombosu vazgeçilemezdir bu yazarlar için.

olsa da yesek diyeceğim ama var zaten. o yüzden gidip yiyorum şu an.
ağzının tadını bilen, aynı zamanda mineral depolayan akıllı sözlük yazarıdır.
hele birde yanında tüplü çokokrem ile tüketiyorsa cicibebe bisküvisini, zeka seviyesi en yüksek yazar olabilir.
sütle karıştırıp yemedikleri sürece adam olmayacak yazarlardır. nereden edindiklerini bana da bildirirlerse çok memnun edeceklerdir. efendim açık yer vermek istemiyorum ama avrupa'nın göbeğinde taş gibi bir ilçede bulunuyorum, fekat onca dükkan gezdim hiçbirinde cicibebe bulamadım. ona benzer bir marka denedim fakat tat alamadım.

yardımlarınızı bekliyorum, help plz.

bye.
Etinin çıkardığı en harika ürün diğerlerini boş verin cicibebeye burun kıvıran çocukları gördükçe bile sinir yapıyorum yesene yavrum işte tadını al zevkini çıkar.
şaka maka bir yanada tadı gerçekten güzel oluyor. evet itiraf etmek gerekirse ben de cicibebeyi seviyorum. ama sade olanını. muzluları iyi değil. tadı ise ülkerin çıkarttığı bebe bisküvilerinden de güzeldir hala. evde yemek yokken süte ya da çaya konulup yenilirse rahatlıkla karın doyurucu özelliğide olabiliyor.
yenmesi için evde çocuk yada bebeğin olmasını gerektirmeyen durumdur.
büyüyünce bile vazgeçilemeyecek yiyeceği yiyen yazardır. *
şekersiz ve sütsüz kahveye batırırlar. film izlerken iyi gider.
Body building salonlarını vazgeçilmezidir. Tecrübe ile sabittir ki ortama neşe ağzınıza lezzet katar.