bugün

entry'ler (237)

cinsel seks başlıklarının popiler olmaması

Cinsel olmayan seksi tercih edenler?

yalnızlığınızı bir cümleyle anlatın

Kapıyı anahtarla aÇmak nedir?

samsunlu bir erkekten kibarlık beklemek

Şırnak lı bir erkeğe göre daha ihtimal dahilindedir.

en yakındaki kitabın yazarı

Umut Sarıkaya.

yazarların okuduğu son kitabın ismi

Yeraltından Notlar.

9 ay evvel

Girmişim sözlüğe ne kadar enteresanı fantezi değil mi yılda bir defa girip bir kaÇ cümle yazıp Çıkıyorum. Gündeme dair değerlendirmeler yapmak isterdim lakin eskisinden daha fazla boğuyor beni bu işler. Hala ölmedim bu arada farketmişsinizdir. Yaşımız kemale erdi evet bir Çok işte Çalıştır azarlandık hor görüldük yer yer parÇalandık bulutlandık evet ama bi şekilde yaşadık güzel kardeşlerim sokakta da yattık beş yıldızlı lüks otellerde de Çok şükür. Kanatlarımız yok gökyüzünde aklımız. HiÇ bir şey düzelmedi yani muhterem cemaat imam s*ÇtıkÇa biz os*rduk hatta abartıp s*Çmaya başladık. Hatta eceli gelen köpekler de teşrif etti beraber cemaat yaptık. 9 ay evvel daha fakir daha yalnız daha güÇsüz daha Çirkindim o Zaman da umutsuzdum şimdi de umutsuzum. Nasıl iş la bu? Şimdi gidiyorum ama bir gün kanatlarımı takıp geleceğim yengeÇler de uÇacak filler de. Bir yengeÇ asla düz yürümek istemez Çünkü o yürümek eylemine tepki olarak doğmuştur. Sadece uÇabilmeyi diler. UÇacaktır; bekleyiniz.

cinsel dürtüsü en yüksek burç

Bu durumda her Türk erkeği 15-22 Yaşları Arasında akrep oluyor.

evlenmek için neyi bekliyorsunuz

uzun mu uzun bir süre birlikte yaşama fikri Çok tuhaf değil mi en azından yalnızlığa alışmış bir insan iÇin tuhaf bence.

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

Dont j'ai paye toutes les offenses.

sözlük yazarlarını şu an mutsuz eden şeyler

Duygularımı yazamaz oldum ve bu beni Çok tedirgin ediyor. Az önce yaklaşık yedi defa Yazdığım Çeşitli entryleri sildim. Kaleme kağıda Küstüm resmen. Düğüncelerim canımı acıtıyor yazmam gerek artık dayanamıyorum; ama olmuyor.

yazarların kızları olursa koyacakları isimler

Elif Elif Elif bin kere Elif yüzbin kere Elif !

hayat felsefesi yapılacak en güzel söz

takılma böyle ufak şeylere..

sevgilisi olan adamın kız kesmesi

Karşılıklı bir yavşaklık söz konusu zannımca. Bir taraf boynuz takıyor diğer taraf istemem yan cebime koy diyor.

sevişelim mi diye mesaj atan sözlük yazarı

Sevmek sevilmek anlamında kullanılmış olabilir ne kadar Hümanist bir yaklaşım. Tabi bunun aksi de muhtemel bir alagavat vak'asıyla karşı karşıya olabilirsiniz.

motosiklet

Her gün 3-4 saatimi trafikte toplu Taşıma araÇlarında geÇirmeme rağmen aile baskısıyla alamadığım hayallerimin aracı. Bi Ninjamız olsa da binsek..

gelmis gecmis en felsefi soz

Aşk bu kızıl ötesi , yaralı müzesi hareket edemem

türk kadınlarının ağır kaşar olması

Mesnetsiz ve küÇük düşürücü bir söylemdir. Bizleri de Türk Kadınlarının doğurduğunu göz önüne almadan yapılan aciz bir genellemedir.

uyuyamama nedenleri

Babannem ölse uykum kaÇırdı mesela.

beşiktaş

Haksız kararlardan dolayı taraftar grubu sık sık Sarıyer TFF binasına yürümektedir.

ebu leheb ebu cehil diye kafa ütülemek

Ebu Donatello sayesinde adınız Ebû Ricardo değil Ebû Obama değil siz hala neyi tartışıyorsunuz?