bugün

sarisin furyasinin zedelenmeye baslamasi uzerine medyanin esmerlere oynama halidir.
(bkz: sarışının adı esmerin tadı)
esmerlerin uydurduğu önerme. esmerler gece gözükmez, sarışınlar parıl parıl parıldar. açık renkte tenleri hep özendirir esmeri. kedi-ciğer hesabı. *.
(bkz: ayrım yapmam arkadaş alayını yerim)
kumrallar ve kızıllar dururken her ikisi de yerine otursundur.
"rus kızlarını görmedin mi?" dedirten bir önermedir. şahsen yanlıştır. sarışının da güzeli var esmerin de güzeli var kumralın da güzeli var. ayırmak mümkün değil.
Türkiye'nin maşallah kuzey ülkesi gibi olmasından kaynaklı durumdur, herkes sarışındır, dersiniz ki isveç, norveç'teyim heralde, eee bu durumda esmer sayısı azaldığı için fark yaratırlar ve onca sarışının arasında daha çok egzotik görünüp dikkat çekerler...
beyaz tenliyse gayet de çekicidirler.
kumral > esmer > kızıl > sarışın denklemiyle doğrulanan tespit. buradan çakma sarışınlara sesleniyorum, çoğunuz malsınız.
orjinal sarışınsa yanlış. çakma sarışınsa doğru önermedir. herşeyin güzeli organik olanıdır.
sarışın lafı bana bir orospuyu çağrıştırırken, esmer lafı zor hatunu çağrıştırmaktadır. ne alaka bilmiyorum ama. hiç kimse üzerine kötü bir söz olarak algılamasın. kız kardeşimde yeri geldi saçlarını sarıya boyadı.
bir kız arkadaşım vardı ve şöyle demişti bana:
sarışın olup aptal olacağıma esmer olurum adam aptallaştırırım diye...

(bkz: akıllı kız)
siz sarışın görmemişsiniz dedirten tespit , kara bıyıklı, tüylü kızların neresi çekici ki,favorileri bile var onların, sarışınlarda bu sıkıntı yok ama.

istediğin kadar eksile kıllısın işte.kurt adam gibisin huha
bu konuyla ilgili bir söz için (bkz: kar beyazdır kürekle atılır karabiber karadır gramla satılır)
(bkz: esmer kızların sarışınlardan daha güzel oluşu)
(bkz: abaza sözlük)
(bkz: iyi tespit)
(bkz: kalbi atsın yeter)
burda sorulması gereken ise neden esmerlerin çoğu saçını sarıya boyatır?
her bireyin aslında kendi güzelliğine sahip olduğuna dikkat çekmek üzere, sadece şahsi zevklerin paylaşılması adına gerekli platformun oluşturulmasına yardımcı önermedir.

(bkz: hepinizin hastasıyız ben)
(bkz: kedi uzanamadığı ciğere mundar der)
fikrimi değiştirdim. * eskinin sarışını yeninin esmeri olarak.
doğrudur, eda taşpınar* lerzan mutlu'dan güzeldir.**
koyu tende kusurlar göze batmaz, açık tende en ufak bir sivilce bile çok kötü görüntü oluşturabilir.
(bkz: caps yok mu caps)
madem öyle niye esmerler saçını sarıya boyatıyor da sarışınlar saçını siyaha boyatmıyor..