bugün

allah (c.c) 'ın kendilerine bahşettiği esmerlik vasfına nail olan erkeklerin genelde itici ve tipsiz olmalarıdır. en güzel erkek kumral erkektir arkadaşlar. erkek dediğin öyle sarı saçlı ya da düz saçlı tenli olmaz. orta yollu olmalı, her alandan kapmış şekil olacak böyle ben ve benim gibiler gibi hey yavrum hey.
(bkz: yazar burda sıçmış batırmış)
(bkz: peh)
erkeğin hasından anlama iddasındaki erkek yazar beyanı.

(bkz: erkek dediğin öyle)
şansınıza küsün türk kızları. 80 milyon da bin, bilemedin iki bin sarışın erkeğin olduğu bir ülkede esmer lere sahip çıkın.
(bkz: hassiktir lan öyle miymiş)
Genelleme yapılmamalıdır.
karaktersiz olmaktan on kat daha iyi bir durumdur ,önemli olan insan olmaktır diyelim.
dünya üzerindeki bütün genellemeler yanlıştır.
kadınların katılmadığı aşikar olan genellemedir.
Genellemeler yanıltır insanı efenim.
Tükürükler saçarak konuşup herkesi bakışlarıyla rahatsız eden fırsatını bulunca taciz eden laf atan kekolar yüzünden düşündüğümüz genelleme.
Bi doğruluk payı yok değil.
(bkz: kendimden biliyorum)
Aku suyu beni eklemeyi unutmuş ziyanı yok. Maybenoww
sarışın ve açık kumral beğendiğim için katıldığım görüştür.
ayrıca burak özçivit ile kendisini kıyaslamasın esmer erkekler, o adam yakışıklıdan ziyade karizmatiktir. ve siz burak özçivit değilsiniz.
esmer hep tercihim olmuştur. daha seksiler kesinlikle. o ten kavruk olacak.
Genellikle sarışın ve kumralların yanlarında ezilip, sönük duran erkeklerdir. Esmer erkek nedir ya.
Bir de fakirlerse hiç şansları yoktur.

Hoş gerçi Türkiye'de ne bekliyordum ki? Kolumu çarpıtığım esmer ve fakir. Afedersiniz pardon diyesim de gelmiyor şunlara.
Noluyor lan burada?.

Eceline susamış yazar beyanıdır. Şimdi usulca kaldır klavyeni çöpe at ve böyle entryler girme. Yazık olur gençliğine, çarparlar.

(bkz: ölmeyi bayılmak zannetmek)
Beni görmediyseniz tabi.
bilinen gerçektir. erkek dediğin kumral olur. yani ne öyle ne böyle.
esmer ve renkli gözlü olanlar kesin gıcıktır.
Kesinlikle oznel bir gorustur. Gonul kimi severse guzel odur. Net.
Yazık lan bunlara. Hem esmersin hem tipsiz hem itici üstelik eziksin.

Asla ve asla sarışın erkekle yarışamazlar. Sarışın erkeklerin yanında sönmüş balon gibi durmaya mahkumdurlar.
Hahahahah ezikler. Bana yakışıklı bi esmer gösterin desem gösteremezsiniz. Çünkü yök.
Hadi yallah.
Bu tipsizliklerini örtbas etme çabaları daha komiktir,

aşksız kalmanız dileğiyle ahhahaha.
Sarışın biri olarak ben mi tipsizim sadece anlamadım.
Bi aynaya bakayım. Bakayımm evet öyle..