bugün

entry'ler (102)

erkekleri itici yapan detaylar

Yanındaki kıza laf atılınca istifini bozmaması.

3 gün yas tutmayı reddeden sözlük yazarları

Beni de yazın listeye. Alın size devrim.

tübitak bursu

25 bine girip o bölümleri tercih eden varsa allah şifa versindir.

parliament

şarapla yıkanan tek sigaradır.

insan kaç kez aşık olur sorunsalı

2 kere olur. biri lisede biri daha ileride.

fakirlik belirtileri

etikete bakmaktır.

bakirelik sizce önemli mi

haset büyük günahtır. zina da büyük günahtır. kıskanmak hiç söz konusu olmaz ama maşallah zina ağzınızdan düşmüyor. dedikodu da aynı sekilde. yani bir dedikodu etmeniz kadar önemli. buyrun burdan bakın.

metal dinleyen insanların genel özellikleri

gereksiz saç uzatma çabası
elektrogitar çalma isteği.

kadınları en çok etkileyen erkek donu rengi

gri- siyahtır.

kaybolmak

ara sıra kaybolurum. kaybolmamış gibi öyle dümdüz giderim. erkeklerin ne yapacağı belli olmaz. yeniyim zannedip tecavüz edebilirler.

bira

b grubu vitaminler yönünden zengin saça parlaklık ve güç veren içecek.

en itici kadın yazar

sexreter.

sürtüğün tekidir.

aşk

elde edince kaybolandır.

sözlük yazarlarının ilk dudaktan öpüştükleri yaş

8 yaşında. duvara yaslayıp zorla öpmüştü. herkesin icinde neden yaptı bunu hala anlamış degilim.

kulak deldirmek

deldirirken anestezik merhemler sürüldüğü için acı yok denecek kadar az. küçükken delinen yerde tık yok ama gelin görünki yeni delik kendini kapatmaya çalışıyor, yara oluyor. küpeyi antibiyotikli kremlere batırıp takıyorum. küpeyi çıkarıyorum yine aynı terane.

sokak köpekleri uyutulsun kampanyası

orospu çocuğu beyanıdır. bunu düşünenlere ötenazi kampanyası düzenlenmeli.

kadın ne zaman şiddeti hak eder

kadın türk erkeklerinin azgınlığı bitince şiddeti hak eder. ay bak görüyomusunuz hiç hak edemeyecegiz.*

memeleri büyük göstermek için sütyene çorap sokmak

penisi buyuk gostermek icin küloda sokulan çoraptan iyidir. külot dedim dikkat ederim boxerdan kayıyomuş.*

türk kızının kültür seviyesi

türk erkeğinin kültür seviyesinden fazladır. seksi okudugu kitaplar kadar bile bilmeyen (çünkü okumadı) türk erkeğinin en çok bahsettiği konu gelin görün ki sekstir. ya siz beni güldürdünüz ya allah da sizi güldürsün.*

kadınlardaki insanları aşağılama hevesi

türk erkeklerinin türk kızlarını aşağılamasından iyidir. üzgünüm beyler aileniz türk. yok size duj.