bugün

eğer ayrılık sebebi sizin mallıklarınızsa daha çok üzüleceğinizdir.
zamanın kolayca sildiği olgudur. unutursun unutmam deme.
Whatsapp ta çevrimiçi görmek bile sevindirir sizi. Birlikte geçirdiğiniz 5 seneden en mutlu olduğunuz,birlikte ağladığınız anlar gözünüzün önüne gelir metroda,otobüste kendinizi tutamaz ağlarsınız, neyse unutmaya çalışacağım ben yine de.
acizler için kötü bir durumdur. eski evgili özlenir mi yahu ahahah. ezikler sizi.
Özlemekle kalınacaktır. Eskidir eski kalacaktır.
bir süre orda burda gönül eğlendirip eninde sonunda eski sevgiliye geri dönmeye sebeptir. eğer ayrı kalınan dönemde yaşadıklarınızı anlatırsanız özlemek için daha bol bol vaktiniz olacaktır.
eski sevgiliniz de sizin gibi uludağ sözlük'te yazar ise yukarıda görüldüğü gibi oltayı atıp beklersiniz.*
(bkz: rastgele)
Adı üstünde eskidir, özlenecek yeniler bulunmalıdır.
zararlı duygu, hem özlerim hem giderimden baska care yok. eskiyi eskide bırakıp özlemini de yanına alıp gitme zorunluluğudur.
az kalsın merdivenlerde çarpışıyorken göz göze bile gelmemektir.
anlamsız bir sebepten aylarca yaşadığımız durum. insanı hayattan soğutur herkesi onla kıyaslarsın kimse onun gibi değildir ama. içip içip ararsın mesaj atarsın karşısına çıkarsın. en umudunun bittiği anda birlikte gittiğiniz meyhanede barda içerken bulursun. koşup boynuna sarılmak isterken göz göze bile gelmekten kaçarsın ama bi yere kadar. onun bileğindeki tokaların onun da seni özlediğini ispatlar zaten dayanamazsın deli gibi koşarsın kollarına.
eskide kalmanın dibidir. yeni denizlere yelken aç delikanlı. insan tekrar sevecek kadar kalpli, unutacak kadar da nankördür. o seni unuttu belki de yeni dallar buldu konacak. peki ya sen? ha! peki ya sen ne yaptın?
sokak roportajlarında bi amca vardı hani, "insan unutmak için sevmez ki, unutmamak için sever" diyordu. belki de aynı şeyi hisseden herkes o amca gibi düşünüyordur, "eski" sevgili ne yapmış olursa olsun belki de o yüzden unutulamıyordur, halen özleniyordur. özlem belli bir süre sonra öyle bir kanser etkisi yaratır ki eskisinden daha çok seversin. kiminle ne yaptığı zerre sikinde olmaz, sen özlersin.
çok ama çok ama çok özlemek nedir yahu çok deyince anlaşılıyor ne derece özlediğin diye cevap veresim geldi.
Bir " çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok özlemek" değildir...

Aslında "Çok ama çok" diyince hiçbir anlam ifade etmemesi gerçeği...
içeride bir yerlerin, karından göğsün arasına doğru bir isli duman gibi bir şeyin yükseldiğini, tüttüğünü, tutuştuğunu falan hissetmektir. tütüyor ya, çok tuhaf.
en iyi anini da en kotu anini da dusundurten, ama en cok da ayrilik aninda kalbini gumbur gumbur attiran hede. cok ozledim, cok ama care yok malesef. 4 aydir ayriyiz, o coktan hayatina baskasini aldi bile. (bkz: askta gurur olmaz) diye bir sey yok.
arada olabilen önermedir. keza evlenecek , nişanlı bünyelerde olması tavsiye edilmez.
Arada bir facebook profilini ve varsa whatsapp fotosu ile iletisini kontrol etmektir. Ayrıca iyi bok yemektir, aferin.
içim yanıyor bekliyorum kı cumartesi gecesi içmiştir bir çok özledim seni mesajı atsın ama atmıyor nomızsız vijidansız.
sil gitsin, öyle bir gün gelecek ki neden bu insanla vakit kaybetmişim diyeceksin. sonuçta o seni sevse ve bu olgunluğu gösterse farklı davranırdı. ancak seni yarı yolda bırakan insandan hayır bekleme, umudunu yitirebilirsin. karşına öyle insanlar çıkacak ki keşke bu insanlarla kaybedeceğim vakti senle değerlendirseydim diyeceksin. adı üstünde eski, unut gitsin.
amk hayatında başıma gelen durumdur. bir kez dahaaa.
hiçbir eski sevgilimi özlemedim bugüne kadar. garip miyim neyim.
bok yesin gram özlemedim.
şeytan görsün yüzünü.
eski sevgili babasının prensesi olup, arkadan yemiş veyahut ağzına verilmişse * yanlış bir eylemdir*.