entry'ler (132)

gecenin şarkısı

https://www.youtube.com/watch?v=T90Iygk8Gd0

üniversiteye yeni başlamış öğrenci davranışları

saçı kırmızıya boyatmak. üniversite 1.sinif kızılı diye renk var.

sanki döver gibi şarkı söyleyen ünlüler

en başarılısı seyyal tanerdir.

dream theater sevmeyen tip

hic dinlememis olmasi muhtemeldir.

djarum black

yakıldığı zaman kokusu tüm sokağa yayılan kretek. öyle sigara gibi yarım saatte bir içilmez belki günde bir tane akşam saatlerinde çoook iyi giden zıkkım.

1 75 boyundaki türk erkekleri

1.60 lık kızın utanmadan 1.85 lik sevgilim olsun yeaaa serzenişine cevaben al bunla oyna diye önüne atılabilecek erkektir.

muhafazakar evinin genel özellikleri

ateist olmama rağmen gizli gizli hoşuma giden evler. temiz, az eşyalı, sessiz. bir kac arkadasim var boyle yasayan, cocukken de bi komsumuz vardi oraya giderdik zengindi onlar bi de tabi daha da ilginc objeler vardi evde. hatta bana bi canta vermisti renkli boncuklarla camii deseni islenmis üstüne, bir ara plaj çantası yapmayı düşünmüştüm. güzel yani lan çok da sey yapmamak lazım.

şebnem ferah ın pek de iyi bir vokal olmaması

kendisini pek sevmeme ragmen kesinlikle doğrudur. teknik açıdan hatalıdır da üstelik. tize çıkabilen insanların iyi şarkı söylediğini sananların ülkesinde yaşadığı için bu derece başarılı sanılmaktadır. Halbuki güzel şarkı yapıyor başkalarına söyletse ne güzel olur.

tıbbi mikrobiyoloji

bir kaç saatten sonra kendinizi tanri gibi hissetmeye başladığınız, parazitlerle iletişim kurmaya çalıştığınız, bir vücuttan alinabilecek en iğrenç sıvılarla haşır neşir olabileceğiniz alt bilim dalı. keyiflidir ama, pasajladiginiz bakteriler çocuğunuz gibi olur.

ibretlik keko sözleri

Aslında gözlerim kahverengi, ama güneşe bakınca ela sana bakınca feennaaa oluyo.

rakıyı çayla içen tip

rakı çayla içilmez, rakının arasında bir adet demli çay atılır. uyku basmışsa iyi gelir.

vişne çürüğü dudaklar

belli belirsiz bir eyeliner ve maskara dışında göz makyajı kaldirmayacak olan dudaklar. oyle gözüme de siyah süreyim dudağım da vişne çürüğü olsun olmaz. kalemsiz sürmeye kalkışan da çiğ et yemiş beyaz kedilere döner benden söylemesi.

elmalı strudel

kelime anlamı girdap olan yapımı bir miktar zahmetli tatlı. cevizlisi daha güzel oluyor.

arkadaşların bok varmış gibi evlenmesi

insanı durup dururken gaza getirmelerinden başka bir şey değildir. evlilikten istediğin kadar uzak ol evli çiftlerle takılırken bir 'ulan güzel bir şey bu galiba yaa' hissine kapılır insan. sonrası için (bkz: #23775282)

kısa saçlı hatun çekiciliği

güzel olmak için bir tutam kıla ihtiyacı olmayan kadın çekiciliğidir.

en yavaş okunan kitaplar

fernando pessoa huzursuzluğun kitabı. hem 800 sayfa hem ağır gidiyor.

kapalı bayanlar açık bayanlardan daha ahlaklıdır

23 nisan 12:20 adalar vapurunun 1.katinda merdivenlerin orda yerde oturup sevgilisini okşaya okşaya resmen boşaltmaya çalışan türbanlı bacı, 3 Mayıs 19:00 suları sultanahmet camiinin önündeki çimlere uzanıp yanındaki hanzoya memesini sıktıran müslüman kardeşim ve 2012 temmuz gece 03:00 sularında beni sahilde yalnız bırakıp yaz aşkıyla arabada yiyişmeye giden, artık ne yasandiysa yanima döndüğünde omzunda meni olan mutaasıp kuzenim evet siz benden namuslusunuz. çünkü ben sevdiğim adamla sokaklarda değil ne yapacaksam evde yapıyorum. kimse görmüyor, ama bir erkek ve bir kadın nikahsızken birlikte bir eve giriyorsa ohohohooooo! ulan saç diplerini silktiğim senin oranı buranı yediğin haltları cumle alem gördü? pardon da bi siktirin gidin derler adama.

politik sinema

douglas kellner'ın politik kamera kitabını okuduktan sonra daha iyi anlaşılabilen sinema türü. Yönetmen gözüyle incelemek filmin özüne inmek için iyi bir yöntem, özellikle politik sinemada.

pismamo

iki kelime kürtçe bilmeyenin bile burnunu sizlatabilecek bir mehmet atlı şarkısı. xoştir.

kate upton u beğenmeyen türk kızı

memeleri olmayan kızdır.