bugün

bünyeye göre değişen ancak kaldırılması zor olandır.
artık eski olduğu için rastlanması doğal olan bir olaydır. acıdır.
sevgiliyi başka biriyle görmekten daha iyi olan durumdur.
kaçınılmaz olaydır efendim ama eski kırığımız olduğundan vay s... hemen birini bulmuş gibi bir takım sıfatlarla andığımız sevgili olup çıkarlar.**
ilk başta bir ağırlık hissetse de insan göğsünün tam üstünde *, zamanla alışır bu duruma. gördüğü hem cinsi kendisinden boy, yüz güzelliği, zeka, yetenek gibi belirleyici özelliklerin en az üçünde gerideyse; göğsün üstünde hissedilen ağırlık katılarak gülmenin verdiği acıdır...
kuzendir o kuzen
bari yakışıklı biri olsaydı attan inip eşeğe binilir mi diye tepki gösterdiğim olaydır.
başlık eksiktir eski sevgiliyi başka biriyle görmek ve ölmek olabilir.
(bkz: kendi kaybeder)
(bkz: kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş)
hele ki senleyken bu durumu yaşatırsa kabir azabı gibidir. *
unutulmuş ise eski sevgili, pek bir anlam ifade etmez başka biriyle görmek. ama hala kalbinizde yeri varsa ve de siz onu en yakın arkadasınızın yanında gayet samimi bir şekilde görüyorsanız, o zaman akla hayale sığmayacak şeylerin olması pekte şaşırtmaz.

(bkz: ben bugün bunu gördüm)
eski sevgili hala düşünülüyor ve seviliyorsa görüldüğünde ölümü dünyada yaşamak olur, ama artık düşünülmeyen bir eski sevgiliyse vız gelir tırıs gider.
eski sevgilisini unutanlar için geliyor ;

(bkz: çok da fifi)
akıldaki tüm acabaları silen bi durumdur. hala seni düşündüğünü zannettiğine lanet eder bir daha aptal aşık olmayacağına yeminler edersin.
eğer ki gerçekten sevdiyseniz çok fena halde koyar insana bu olay. bütün yaşanmışlıklar gözünün önünden film şeridi gibi geçer insanın, tanışmadan önce o kalbi yerinden oynatan bakışmalar, tüm cesaretinizi toplayıp ona çıkma teklif edişiniz, ilk elini tutuşunuz, ilk öpüşmeniz,... sonra o cafeden çıkar ve karlı bir istanbul akşamında evinize doğru giderken hayatın devam ettiğine kendinizi ikna etmeye çalışırsınız, ölmez yaşarsınız, ya da sadece nefes alırsınız.
sevdiysen adam gibi, delikanlı gibi, olmadıysa bir şekilde ayrıysan ondan ve bu durum başına geldiyse pis koyar insana. yaşamışlığım vardır. içindeki en büyük yaradır, onu o kişiyle görmek. o yarayı her yanlız kaldıgında, arabesk bir şarkı duydugumda kaşırsın. izin vermezssin o yaranın kapanmasına, acıtsada canını.
insana rahatsızlık vereceği kesin. bezen kaçırdığın fırsatlara üzülürsün. bazen sinek küçüktür miğde bulandırır.
Hele ayrılığın üstünden 10 gün bile geçmemesi.
Eski sevgilinin Son şansını da kaybettiğini gösterir.

Tenine başkasının kokusu değince yeniden seviyorum diyebileceğini sananlar, aldananlar var.
Bunun bir de eski sevgiliyi başkasıyla mesajlasip, gulumserken görmek adli tarafı da var.
Canını acıtır o yüzden stalk dahil kurcalamamak gerekiyor.
nisanlanması da sayılıyor mu.?
anılarım gözümün önünden kayıp gidiyor.
inşallah kuzenidir dediğim.