bugün

aradan gecen seneler sonunda bi anda hala unutamadigini farkettinten sonra onun baska biriyle oldugunu hatirlayip yapilamayan eylem.
duruş sergilemektir erkek açısından.. şöyle ki erkeğin sevdiğini bildiği halde ayrılan kızların %99.89'u ona yalvaracağını geri gelmeye çalışacağını düşünür. işte burda bir erkek kendini çiğnetmemelidir. evet hepimiz yaşamışızdır deli gibi aramak isteriz ama ararsak bu asla bir işe yaramaz... kadin gözünde sadece kendimizi küçültüp değersizleştiririz.

fakat aramazsak... gene hiçbir şey olmayabilir ama bir gün bir yerde karşılaştığınızda karşısında dik durabilirsiniz ve zaten o bunu hisseder ve yıllar geçse de üstünden ayrılık sonrası aramayan bir erkek mutlaka hatırlanır bir kaç soru işaretiyle.. bazen kadın yenik düşer o soru işaretlerine ve o arar...

aramamak yakışandır...
arayamamak değil aramamaktır. aranacak biri olsaydı; o zaten kendi arardı.
o arasın tribi değil; değer meselesidir. değecek olsa aranacak insan olmazdı. hep bildiğiniz yerde, bir telefonun ucunda ya da çalmak üzere olduğunuz kapının ardında olurdu.
aranmak istenenin aslında eskimediğinin göstergesidir...

"eski sevgiliyi aramamak" normaldir; ama arayamıyorsa insan, sönmemiştir yüreğinin yangını!
doğru olan davranışı yakalamaktır.
şansa bak az önce o aradı beni muhabbet ettik * .
Ama hala medet umar konuşması beni güldürdü doğrusu.
iyi kız ama , ne gerek var şimdi.
normaldir.

anlamıyorum insanları arkadaş. hakikaten anlamıyorum.

adı üstünde eski ya, bitmiş birşey bu. arayamıyorum diye üzülmenin, her an onu düşünmenin anlamı ne arkadaş? ruh sağlığının içine sıçmak niye?

sen salya sümük ağlarken o kimbilir neler yapıyor.

insan kadar kendine zulüm çektiren canlı yoktur yemin ediyorum. yaşanmış ve birşeylerden dolayı bitmiş bir ilişki. hala unutmak yerine sarılmaya çalışıyor. kendinize yazık etmeyin.
güncel Önemli Başlıklar