bugün

entry'ler (566)

saf cilt bakımı

aqua pure 2 cihazını denedim ilk defa, dört aşaması var aa en korktuğum aşaması. iğneli bölümüydü ama akne ve skar izleri için birebir bence , mf needle pure uygulaması adeta cildime minik iğnelerle masaj yapılıyormuş gibi hissettirdi. solüsyonlar cildime giriyor, cildim bir canlılık kazanıyor benim bundan sonraki favori cihazım oldu.

en iğrenç uyandırma şekilleri

-: ya 5 dakka daha uyuyayım noluur
+: 5 dakika daha uyursan 25 dakika geç kalmış olacaksın
-: hasiktir!

sınıftaki ilk gün

(bkz: sosyal sınıftaki ilk gün)

yazarların mazotları

(bkz: sıralı otogaz sistemlerinde sıraya girmiş yazarlar)

deprem vergisi

Halkın yanlış anladığı vergidir. Zira van depremi sayesinde görülmüştür ki devlet, depremi bir hizmet olarak görmektedir. "Ne demek kardeşim madem sallanıyorsun vergisini de ödeyeceksin" kafasına sahiptir.

julio medem

sinemaya olan imanımın temel taşıdır.

steve jobs

Ölümüyle acaba mirası kime kaldı diye meraklara gark olduğum dahidir.

chp nin seçim kazanması için yapılması gerekenler

Genel başkan değiştirir gibi yapmak yeterlidir. Sol dünyası umut dünyası ne de olsa..

dünyanın en karaktersiz insanları

Twitter kullanıcılarıdır. 140 karakter mi olur lan.

en iyi veda sözcüğü

Şimdi sana böyle içine oturacak, tarttı mı 3 okka gelen, duyanların facebook'a yazmak isteyeceği anlamlı bir söz söylemek isterdim ama yok yaa o kadar da koymadı yani. Anneye selam...

sözlük yazarlarının içlendikleri olaylar

Sıcak helvanın çok çabuk soğuması.. Sokayım öyle kadere.

allah a ısınamama nedenleri

Allah'ın ısıtmak için farklı yollar deneyeceği nedenlerdir.

dünyanın en ilginç ülkesi

Grönland'ın cevabı olduğu sorudur. Dünyanın geri kalanı fok balıklarının yalnızlıklarına içerlenirken burada fok balıklarını yerler. Böyle saçma iş mi olur lan.

jeff murdock

kamuflajda çığır açamamış yazardır. o kadar da gözlerini kapamıştı halbuki..

en ateşli burç erkeği

Burcu'yu bulan erkektir. Burcular hep güzel olur.

hayata girenlerin alıp götürdükleri

Girdiği yere göre değişen götürülerdir.

memuriyet için mit e giren adam

umarsız, rahat insandır. milli olmak için de hayvan pazarına gidebilecek kapasitededir.

sözlük yazarlarının itirafları

1 yıldır uğramıyorum ve sizi hiç özlemedim.

canan turan

ingiltere'den türkiye'ye gelerek 27 nisan 2010 akşamı taxim live'da orada olanlara müzik ziyafeti çekecek olan sanatçıdır.

lucas neill lugano dan daha iyi bir futbolcudur

oynanan oyundan kasıt pokerse doğru olabilecek iddiadır. Zira lugano her etkiye gözlerini bi şekilde pörtlettiğinden asla iyi bir poker oyuncusu olamaz.