bugün

eğer terk eden tarafsanız sakın bulaşmayın. Bir anlık vicdan sonunuz olabilir. zor kurtuldum amk.
unutamadığının, hala içinde ona karşı bir şeylerin var olduğunun bir göstergesi yahut yalnızlığın verdiği bunaltıcı bir durumdan dolayı atılmış bir mesaj olabilir.
icbar-ı nefs eyleyerek gerçekleştirilen çaresizlik eylemidir.
atıldıktan sonra gelen cevap "hangi dagda kurt öldü."
terkeden tarafsa ''sanane lan yaraaam'' şeklinde bir cevap alması muhtemeldir.
biten ilişkiden sonra yıkılmışsanız ve uzun bir zaman sonra kendinizi toparlamaya başlamışsanız, hiç sesi çıkmayan sevgiliden gelen bu mesaj kafa siker.
En gereksiz davranıştır. Adı üzerinde eski.
gereksiz eylem. zira kendisi eskidir.
' pardon tanışıyor muyuz ? ' cevabına sebep olacak gelişme. öyle ki her iki insan da artık birer yabancıdır.
yeni bir sevgili bulamadım demenin en iyi yoludur.
yüz bulamamıştır...
(bkz: yüz bulmak)
eski sevgilinin hasta olduğunu bilmekten kaynaklanan eylem de olabilmektedir. bari vefasız demesin diye atılmıştır o mesaj, abartmaya gerek yoktur.
yüzsüzlük.
boşta kalındığına delalettir.

(bkz: boşta kalınca eski sevgiliye yavşamak)
can sıkıntısına ve yalnızlığa birebirdir.
erkek eylemidir. geri tepme olasılığı da fazladır. daha ince çalışılması önerilir. kadın ise başka bir bahane ile arayıp, durumu kol açan eder.
(bkz: sevişmek istemek)
anlık olsa da kendini karşıdaki eski sevgiliye hatırlatma isteğidir.
çok masumane bir arkadaş mesajı da olabilir**
Abazalıktan kırılıyorum. iş çıkar mı mantelitesidir. Mantıklıdır. Olabilir.
ümit belirtilerinin had safhade olduğu zamanlarda gerçekleşir. bir de bunun kendini reddeden kişiye mesaj atmak. bir arkadaşım yapıyomuş.
yoklama çekmektir...
boşlukta olunduğundan ötürü atılan bir mesajdır. cevap olarak "iyi sen" mesajı ile karşılaşılır. ya da ters bir cevap gelir. veyahutta hiç cevap gelmez.
atan ya azmıştır, ya özlemiş.
içinde bir umut beslediğinin göstergesidir. ya farklı alternatifler denenmiş fakat sonuç alınamamış yada sonuç alınmasına rağmen kimse o tadı vermemiştir.