bugün

sizi kobay yerine koymasıdır efendim. neyi deneyecek ki? pantolon muyuz da, kilo vermişse bir daha üzerine olacak mı diye denesin? ha, sizi unutamamışsa, ayrılığın ardından yas tutmuşsa, "galiba bu beni gerçekten sevdi" diye düşünürsünüz ve bir şeyler başlayabilir. işte bu yüzden, ayrılık sonrası davranışlara çok dikkat etmek gerekir. size yalvardığının ertesi günü birisine aşkını ilan eden insansa, bir zahmet roketlesin. bu durumda, ağzıyla kuş tutması, gökten yıldızları toplaması falan gerekir. çok üzerinize geliyorsa, salın hanımefendi ya da beyefendiyi, istanbul'daysanız, sultanahmet meydanı'na, izmir'deyseniz konak meydanı'na, diğer şehirlerin kuşu bol meydanlarına, yakalasın efendim bir kuş. değil mi ya?
"deneyelim, ama seksten başlayalım" diye cevap verilmesi gereken cümle.
Arkadaşlık ağaca benzer kurudu mu yeşermez bir daha diye cevaplandırılacak sorudur.
(bkz: Nazım hikmet)
hayırdır boşta mı kaldın canım? şeklinde cevaplanarak sonuçlanır.
-yeniden deneyelim
+ya hamdi zorlama artık yaa olmuyo işte vaginusmusum ben
-bak bu kez olucak kesin mesir meecunu yedim
+mesir macunu değil manisa yı yesen olmaz bu iş
-olucak lann s.kecem bigun seni. sen mi büyüksün beni lan *
Pişman olmuştur vakit geçirecek birisini arıyordur.Hele ki siz, seviyor ve terkedilenseniz bir şans daha ister sonu hüsranla biter.Hiç başlamamayı dilersiniz.
Bir hata yapıp tekrar başlamanız durumunda bir süre herşey eskisinden güzel olur, tecrübe sahibisinizdir artık ama sonuç hüsrandır.

Bir gün olmuyor yapamıyacağım muadinde bir mesaj gelir ve en garibide bir kısa mesaj ile bitirmeye çalışırlar, okadar hayal okadar verilen sözlerin yıkılması 2 kontöre bedel bir mesaj ile yerle bir olur.

Eski sevgiliye aşık olmak onunla tekrar başlamak aynı yerden ikinci kez vurulmaya benzer demişler.

Haklı sebepleriniz varsa bir kere gidin sevgiliden ve bir daha dönmeyin.
arkadaşlarınızı toplayıp hassiktir nidalarıyla şenlikli cevaplar verebileceğiniz deme çeşitdi.
eski sevgili kapıdan içeri girer.

-necati yeniden deneyelim.

+domal o zaman.

-hayır öyle değil.

+aç ulan ağzını

- 404 system not found *
(bkz: bi kitabı iki kere okumak)
ayrılan kişiyseniz üzücüdür, ikinci kez "git" demek zor gelir.
görsel
ne gerek var diyebilirsiniz.
' ikinci şansı haketseydi birincisini kaybetmezdi' sözü burda.
asla eskisi gibi olmaz. ne kendinizi ne başkasını kandırmayın. zordur bu işler, baştan vereceksin kararı. bitti mi bitiyor. acı da olsa yaralasa da bitiyor.

o yüzden beraberken kıymeti varsa vardır. sonrası fasarya.
Bazen eskisinden bile daha guzel olur. Farkinda olmadan her sey yoluna girer. (bkz: Sen de yap guzel oluyor)
"kaldığımız yerden devam edelim mi?" cümlesinin bazı kalıplara sıkıştırılmış hali.
hiç bir şey eskisi gibi olmaz artık bir saatten sonra.
(bkz: kime yeni sevgilisine mi) *
Cola kapagi miyiz lan biz cevabini almasi muhtemeldir.
yeni sevgili araması başarısız olan sevgilinin geri dönüş çabasıdır, iyi bir ayar verip yollanmalıdır.*
ara verelim demek ne kadar siktiri çekmekse yeniden denemek de seni özledim birleşmeyelim ama biraz takılalımdır.
Yapılan hatayı yeniden tekrar etme istemi.
abaza kalmıştır. bende yaptım ordan biliyorum.
Kabul edilmesi durumunda daha kötü sonuçlar doğurabilecek eylem.
yenisini bulamamıştır.
güncel Önemli Başlıklar