bugün

Adamın az daha cinayet sebebiyle içeri tıkılmasına sebep olacak orospu çocuklarının genel tanımlaması. Bunların yarısından fazlası sevgilisi olan bir kıza sarkma edepsizliğinde bulunurlar ve kimisi de geleceği olan ciddi ilişkilerin ağzına sıçarlar. insanın tek dileği (bkz: eden bulur) oluyor, nitekim de her orospu çocuğu hakettiğini buluyor. Geberesiceler.
aynı kokunun aynı tadın aynı lezzetin paylaşıldığı 3. şahıstır.
bu kadar ortak noktaya sahip olunmasına rağmen pek sevildiği görülmemiştir.
Tam ağzına sıcmalık kisidir.
adam ya da kadın gitmiş mi, başkasını seçmiş mi. o iş bitmiştir. düşünmeye bile değmeyecek kişidir.

ihtimalini sizden yana kullanmamış ya da seçmemiştir ya da tersini siz de yapmış olabilirsiniz.

voila! hayat devam ediyor.
senin benim gibi nefes alan seven , sevilmek isteyen insandır.

o kişi hakkında kötü düşünmekte tam bir puştluk yada orospuluktur.

tek sıkıntı olan ilişkileri ciddiyet kazanmışken (nişlanlanma , sözlenme) yeni sevgili ile aynı masada olmakdır.
bu şarkıya eşlik ederek özellikle şu kısımları yüksek sesle söylemek gerekir.
'sen miydin sevdiğimi çalan?'
http://www.youtube.com/watch?v=AQu3SdueHC4
siz sevişmiş olsanız da olmasanız da bu ikisi sevişirler/sevişecekler/sevişiyorlar.

bu her zaman böyledir.
eksiklerini görüp sindirmene ya da hazmetmene yardımcı olandır.
dış kapının mandalıdır.
Olmadı bi browni açar, çikolatalı süt içer mutluluklar dileriz.
Eski sevgilisiyse çok fena koyar adama.
Allah belasını versindir!.
kafa karıştırır. şimdi eski sevgilimin yeni sevgilisinden ben doğal olarak nefret ederim. eğer ben eski sevgilimden ayrılıp tekrar barışmışsam doğal olarak eski sevgilimin yeni sevgilisi olurum. az önce dediğime göre de kendimden nefret edeceğim için sikimsonik bir mazoşist olur çıkarım. deli ettiniz amk. bırakın eskiyi yeniyi. hadi ateyizler açıklayın.
eğer hala seviliyorsa hemen arayışa çıkıp ondan daha iyisini kola takma savaşı başlatan kişidir. Azim gerektirir. Acıdır.
Eğer hala seviliyorsa telefon açıp ağlaya titreye "neden neden" diye acındırıp, tekrar gel ultimatomu gönderten tek şeydir.
Eğer hala seviyorsa zihinsel grafiklerde renksiz ve şekli bozuk birçok kanlı ifadenin ortaya çıkma nedenidir o yeni adam veya kadın
Enistemiz olur kendisi.
ilgi alanı değildir. ''eski'' adı üstünde.
içimi acıtır.
pisliğin tekidir.
(bkz: adam pisliğin teki çıktı rıza baba)
sizin bıraktığınız boşluğu dolduran kişidir o...*
normal insandır.

sindiremiyorsan kızla çıkmasaydın, sevgili olmasaydın amk.

not: benim öyle bir derdim yok çok şükür bulaşmıyorum rahatım da yerinde, param da cebimde.
ayar verilesidir;

(bkz: eski manitanın sevgilisine verilen ayar)
şimdilik o şahsa kızıp küfürler savuracaksınız eminim. kim olsa aynı tutum içinde olur unutamadığı kişi hakkında. ama belli bir süre sonra sizin hayatınıza biri girince ve ona gönül verince bu olay zerre kadar aklınızın ucuna gelmeyecektir. hatta eski sevgilinizi sevgilisiyle beraber yolda görünce bile içinizde hiç bir kıpırtı oluşmaz. sıradan bir insandır artık sizin için o.
her kim olursa olsun:

-çirkindir, yüzüne bakılmaz.
-salaktır, zaten okuduğu okuldan belli.
-orospunun önde gideni olmasına rağmen kesin yatakta kötüdür.
-ucuzdur, şu davranışlara bak ya.
-kültürsüzdür, her buluşmalarında tek konuşmalarının bir sonrakinin nerde yapılacağı olduğuna eminsinizdir, ne paylaşılır ki onunla sığ sürtük.
-kalitesizdir.
-* zevksiz ve midesizdir.

yani her bakımdan "biz"den yetersizdir şekerler. rahat olun, birbirlerini bulmuşlar.
içten içe nefret edilir, feci kıskanılır, kiyaslanir, bende olmayan ne var acaba diye düşünülür.
abi facebook profili varsa o profilde hergün depar atılır sonra ayyy götüme benziyo baka baka buna mı bakmış mal denir... sonra ulan benim bundan neyim eksiktide buna gitti denir sonrası depresyon.