bugün

başkalarından randıman alamadığı için geri dönmesi durumudur.
gitmesi en beklenesi sevgilidir.gelmişken terkedilmelidir.
Başımdan böyle bir olay geçmişti salaklığıma tekrar kabul etmiştim ama nasihat vermek galiba en doğrusu olacak. Sakın ben tazeyken yemedim siz bayatken yiyin. Kesinlikle başkasından randımanı kapamamıştır diyeceğiniz tek kelime bi siktir git çay koy onu sevmiyorsanız bi siktir git fanta koy olsun. Ne kadar severseniz sevin.
baş parmağı işaret ve orta parmağın arasına sıkıştırıp ona doğru tutmama sebep olacak fiil. bu sırada ağzımdan "nahh" diye argo bi kelime çıkar muhtemelen. çıkmasa daha iyi ama çıkar.
(bkz: hülle)
burda o eski sevgili ben oluyorum sanırım. sagolsun hep kabul ettiler zaarlar.

tanım: eger iki taraf da birbirini seviyosa mutlu sona kavuşulabilecek bir geri dönüştür.
şimdi burda hakkında gelmesin gerek yok eski sevgili çok rererörö diyeceğim ama geldiği zaman da yaşanmış güzel günleri düşünüp üzüleceğim eski sevgilinin geri dönmesidir. ama üzer gelmesin yapmasın etmesindir.
saçmalamak
jetonun yeni düşmesi olayıdır.
kabul görülmemeli.
Sizi kürkçü dükkanı sanmasıdır.
Aynı hızla tekmeyi basınız.
sakın kabul etme gibi bir hata yapmayın, siktiri çekin, yolu verin, rahatınıza bakın.
rezil bir durumdur. bu gibi durumlarda döneni kabul edenler gördüm. hatta hem kız hem erkek ayrıldıktan sonra ikisi de birileriyle birlikte oldular hatta ayrı kaldıkları süre zarfında kız 2, erkek 3 kişiyle çıktı, ayrıldı falan 2 yıl sonra tekrar birleştiler 1 yıl içinde de evlendiler. şimdi çocuk bekliyorlar.
Umduğunu bulamamaktır. Başka tatlar denemiştir ama en kötü bildiğin bilmediğinden iyidir mantığındadır. Yolla gitsin.
(bkz: GELiŞiNE VURMAK)
kullanılmış tuvalet kağıdı kullanmakla ayni kapıya çıkar. kesinlikle kabul edilmemelidir.
Herşeyden pişman olup karar degistirmedir efendim. Bumerang gibidir. Yarın birgün sizden de gider.
gereken ders verilip öyle gönderilmeli.
çıktığı kişinin malafatının bekleneni karşılamaması durumudur.