bugün

onun eski sevgilisi de başkasıyla sevişiyor.
Bundan daha kötüsü sizin sevişemeyip sözlükte boş boş entry yazmakta olduğunuz gerçeği.
isterse tramessi olsun banane mk.
Beton dökmediyseniz su götürmez gerçektir.
Arkadaşla hiç sevişmemiş sanırım. Sıkıntı o.
sonuç olarak ben de onun eski sevgilisiyim. acilen başkasıyla sevişmem gerek.
insanın içini acıtır be. Hatta gerçekten sevip değer vermişsen kahreder.
Siz seviyorsanız o sizi seviyorsa eski sevgili yeni sevgilisi ile sevişiyor olamaz o olsa olsa seks yapmak olur.

Eğer sizi degil onu seviyor ve sevişme varsa size bol yemek düşer üstüne soğuk su için mutlu olma ihtimalinizin.
başkasıyla sevişmesi çok umrumda değil.
aslında eski sevgilim tam olarak umrumda değil.
ama yine de sevişmese iyi olur. siktirtmesin belasını.
içiniz cızz etse de demeniz gereken kullanmanız gerek kelime şudur kardeşlerim (bkz: sikerler)
bazen sizinle sevişmediği için şükredilmesi gereken gercek. ayrıca eski sevgilinizle ilişkiniz boyunca hiç sevişmemiş olmanız da ekstra bir huzur katabilir tabi.
(bkz: hayata dair çük burkan detaylar)
iki ünlü şairin bu acıyı dile getirdiği dizeleri.
ataol behramoğlunun aşk iki kişiliktirdeki enfes cümleri.
Bir anı bile kalmamıştır
Geceler boyu sevişmelerden;
Binlerce yıl uzaklardadır
Binlerce kez dokunduğun ten;
Avutamaz olur artık
Seni bildiğin şarkılar;
Boşanır keder zincirlerinden
Sular tersin tersin akar;
Bir hançer gibi çeksen de sevgini
Onu ancak öldürmeye yarar:

atilla ilhan'dan ayrılıkta sevdaya dahildeki cümleler.
onu çok arıyorum onu çok arıyorum
heryerinde vücudumun
ağır yanık sızıları
bir yerlere yıldırım düşüyorum
ayrılığımızı hissettiğim an
demirler eriyor hırsımdan..
çakmak taşı gibi sert
elmas gibi keskin
ne yanına dönsen bir yerin kesilir
fena kan kaybedersin

düşündüğüzdeki acıyı en güzel anlatan cümleler bence.
sen elini tutmaya kıyamazken başkasıyla yattığı duyulunca öfke getirir. Kız aranır "ben seni s.kmedim ondan kötü oldum" denir kızın verdiği cevap dumur eder "hayır sen beni s.kmedin değil s.kemedin" *
bize giren çıkan birşey olmadığına göre pek de sallanası bir olay deeldir kanımca.
"Gerçekler acıdır" cümlesinin en acı hallerinden bi tanesi.Ama şunu da unutmamak lazım durumlar eşit, ya da eşitlemek bizim elimizde onun açısından da eski sevgilisi başka biriyle sevişmiş ya da sevişecek ve hatta sevişiyor olabilir.Ancak durum ne olursa olsun eskiden kollarında her türlü eylemi yapabilecek olan güzel sevgilin artık başkasının kollarında...
eski sevgilim başkasıyla sevişiyorsa ben başkalarıyla grup yapıyorumdur.
ne yazik ki, birlikte oldugunuz sevgilinin baskasiyla sevistigi gerceginden daha kotu degildir. her gercek her durumda olacak diye bir sey yok tabi de, bu varolan gerceklikle kiyaslandirildigi zaman, pek bir anlamsiz kalir.
(bkz: dağ gibi adam öldü gitti)
(bkz: durup dururken öldü)
(bkz: organik yaşadı kanser oldu)
(bkz: anlatılmaz yaşanır)
(bkz: 3 günde 30 kilo verdi)
(bkz: çok derdi vardı)
(bkz: hayatı kaydı)
(bkz: işin b çıkardı öldü)
eski sevgili bu arada sizle de sevişiyorsa daha da tuhaf olacak gerçektir.
adamı katil yapabilecek olan gerçektir.
acı bir gerçektir.
hele ki eski sevgilinizin ilk seviştiği kişi, ilk yattığı kişi sizseniz daha da kötü bir acı gerçektir.
sadece sizin için değil, eski sevgili için de geçerli olan gerçek. yeni sevgili bulan, onunla sevişir. karşılıklı otur otur, nereye kadar di mi? siz de başkasıyla sevişiyorsunuz nasılsa. problem yok. sarılalım sıkı sıkııı.
başka bir erkekle fotoğrafını gördüğünüz anda bile içiniz cız ederken, böyle bir durum insanda soğuk duş etkisi yaratabilir.
acı gerçektir, acısı da çıkmaz yüreğinizden hala seviyorsanız.