bugün

nesildaş olarak geri gelen yazar, hoş gelmiş iyi insan.
heyecanlandırıcı bir nicke sahip yazardır.
(bkz: korkutma adamı)
(bkz: o nasıl nick)*
hoş gelmiş sefalar getirmiş.
"sen ne arıyosun burda ya" hatta "burda da mı buldun beni" demek istediğim yazar. hoşgelmiştir.
sadece nickinden dolayı insanlar tarafından seri eksilenme ihtimali olan yeni yazar.

hoşgelmiş.
nickini görünce heyecanlandığım sonra aklımın başına gelmesiyle hoş gelmişler olaaa dilediğim yazar.
hoşgelmiş.

çok hayalperest galiba. *
bayan ise içime bir kuşku düşüren yazar hoşgelmiştir.
not:eskilerden (bayan ise) hangisi düşüncesi sardı.
birkaç arkadası tipsiz olmayan yazar.
eski sevgilin senin kıymetini bilememiş olandır. ki aynı şey karşılıklı olduğu için sende onun kıymetini bilememişsindir. yeni sulara yelken açılmıştır ayrı limanlardan.
herkesi endişelendiren ve merak içinde bırakan yazar. basın toplantısıyla aydınlatsın herkesi.
hangisi acaba diye merak ettiren yazar.
bir an panik yaptım. bari burada rahat bıraksaydı diye neyse ki yazarmış. içim ferahladı. bir an sevdim kendisini.
bazıları hiçbir anlam ifade etmez.
(bkz: eski sevgilin zaaa xd)
Yanlış tanıdığım bir nesildaşım.
nickini okuyunca hadi lan niye benim aklıma gelmedi dediğim nesildaşım. hoşgeldin.
eski sevgilimden daha çok seviyorum ben eski sevgilini. süper insan.*
mükemmel kalpli, yardıran entryli, şaşkın, heyecanlı ve çok tapılası bir nesildaş. hoşgelmiş.
Tanımıyorum kendisini, ince davranışından ötürü teşekkür ederim.

edit : eski sevgilim çıktı!
eski de olsa "sevgili" olması güzeldir.
nick budur işte dedirten yazar. nickte devrim. resmen böyle ilginç nick görüyorum. burda da mı yani? diyorum kendisine.
giden keyifli insan.
çaylak olmasına anlam veremedım düne kadar amacı vardı." en çok oylama yapanlar" listesinde zirvede olmayı umuyordu.beklemedeyız.
kız olduğunun anlaşılması üzerine nick altına entry yağdırılmış yazardır. (bkz: teallaam) şimdi ben de mi öküz oluyorum ? korkarım evet.
güldüren bir nicke sahip insan.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar