bugün

aynı liseden mezun olmakla gurur duyduğum ve çok sevdiğim 2.insan. (bkz: bursa gazi anadolu lisesi)
(bkz: eser yenenler)
bursalı olduğunu sık sık vurgulayan bkm oyuncusu. belki de oyuncusu yerine yazarı demek daha doğru olacaktır çünkü oynarken yerli yersiz gülümsüyor ve bu da "oyuncu mu lan bu" şeklinde sorgulamama neden olmakla birlikte beni de gülümsetiyor.
(bkz: anlaşılmaz uzun cümle)
konuyla ilgili kıssa:
devrin yeni yetme şair ve ressamı, yahya kemal'e sorar:
- ne dersin üstad?... resim mi yapayım şiir mi yazayım?
- resim yap, resim!
- fakat siz benim tablolarımı görmediniz ki?
- evet tablolarını görmedim ama yazılarını gördüm!
yüz kaslarının gevşekliğiyle sürekli sırıtan ve bunu samimi bir şekilde kullanan hatta skecin ortasında en yersiz yerinde kullanıp yerli kıvamına getiren tombikus. şu süper loto'yu bulayım ona 1 diyetisyen bir de dans hocası benden *.
bir tür beyazıt öztürk. ailenizin oyuncusu kıvamında. sevimli ve yetenekli.
şurada görüldüğü üzre..
http://www.youtube.com/watch?v=seEK2-SzNG8
Köfte dudak olup, sempatik bir adamdır.
gerçek ismi eser yenenler'dir. hala bu başlığa yazıyorsunuz. * okuyun bir.
Her zaman böyleydi ama burda daha bi göze batıyor.Tek kelimeyle itici.
(bkz: Eser yenenler)
komik desen komik değil sempatik desen hiç değil ne ayak olum ekranlarda bu. evet.
televizyonumuzun kabak tadı vermiş simalarından birisi daha.

daha dün yılmaz erdoğan'ın bünyesinde bkm'de alelade bir tiyatrocuydu da çok güzel hareketler bunlar ile piyasaya çıktı. hadi bu noktaya kadar bir lafım yok. günümüzde birçok başarılı oyuncu işe böyle başladı.

fakat bu level'dan sonra acun ılıcalı'nın da şişirmesiyle alakasız birçok programda kendini gösterdi. hülya avşar'a "hülya deme eşiği"ne ne ara geldi, işte benim stilim gibi gudik bir yarışmanın jürisinde yer alacak kadar uzman ne ara oldu?
Komik, sempatik, kendini beğenmiş şişko adam.
Hiç sempatik bulmadığım bir insan, bir oyuncu.. Gerçekten kabak tadı verdi.. Onu TVde görünce kanal değiştiriyorum....
Kabak tadı vermiş insandır. Şişmanlık esprileri ve dudak esprileri Çok şişirmiştir! SaÇmalıktır, tiksiniyorum.
Bi tarafları sırtında gezen malak yavrusu...
espri yapmak için bol bol uğraşan, kendi esprisinde tuhaf bir kikirdemeyle gülen sevimli denemeyecek kadar değişik bir zat.
Çok geveze, laf kalabalığı tek yaptığı. itici insan.
Farah zeynep abdullah gibi bir melekle nasıl birlikte olduğuna anlam veremediğim insan.
insan gerçekten hayret ediyor.
"olum artik her sey ceneye bakiyor"tezinin bir numarali ornegi.lan adam farah zeynep le bile cikmis lan.
Hala birlikte olan köfte dudaklı kişisi.
görsel
Gereksiz bir tip. Olmasa da olurdu.
soyadı henüz kesinliğe kavuşmamış kişi.

(bkz: eser yenerler)

(bkz: eser yerimdar)
Beni dumurlara uğratan şovmen. Beşiktaş'ta villası varmış.

Beşiktaş diyerek yumuşatmışlar; beşiktaş'ta villalar sadece Ulus'ta ve Etiler'de vardır. Oralardaki villalarda da öyle böyle değil kalburüstü iş adamları, bülent ersoy seviyesinde parası olan sanatçılar oturur. Akaretler'de falan villa var derler ama bu göz boyamadır; kira veya satış bedeli çok daha yüksekten söylensin diye bildiğiniz lüks evler villa diye pazarlanır.

Şimdi soruyorum: Bu adam ne yaptı da orada villa sahibi oldu? Akaretler'de veya benzeri bir yerde ev sahibi olsa dahi nasıl başardı bunu? Kayda değer ne yaptı?

Ve bu halk bunları görmesine rağmen, bu fırsatçıların ve benzerlerinin (mesela nihat hatipoğlu, mesela esra erol, mesela damat berat) hiçbir şey yapmadan milyonları götürmesine rağmen, hiç sesini çıkarmadan bu kokuşmuş düzeni ve onun yaratıcısını canı gönülden destekliyor, inanılmaz.