bugün

Erol köse, sanki bir aşk çeşmesi lanet. ve o bir saksı değil.
bu aralar herkesle polemik yaşayan ve aynı zamanda Gülşen'in eski sevgilisi.
hayatıma neşe katmış kişilik. başlarda kızıyordum ama artık baya eğlenmeye başladım lan. dayak yiyişi falan aşırı eğlenceli. hareket getirdi yemin ediyorum. yesinler birbirlerini işte ne güzel.
popüler kültüre popüler köle olmuş, prodüktör değil torbacı olan pazarın köse'si.
delikanlı olmak isteyen ona baksın ve tam tersini yapsın.
kendini kaybetmi$, kendinden uzakla$mı$ bir insan.
komedi-dans birlisi...
tıp bitirdiğini duyunca şaşırmıştım zaten ama bir de 1.lik ile bitirdiğini duyunca niyeyse bir daha şaşırdım.
magazin gündemini twitterdan belirleyen prodüktör.
bu sefer kimden dayak yiyeceğini merak ettiğim ünlük müzik yapımcısı.
son olarak ali atıf bir ile kapışan eleman.

http://www.beyazgazete.co...rasinda-sok-tartisma.html
stelyo pipis in şoförü tarafından tartaklanmadan 10 saniye önce 'tutun kardeşim, tutun kardeşim' şeklinde yardım isteyen medya şebeğidir.
ilk defa bu adamı takdir ettim, sosyal medyada borusan'ı topa tutuyor, adamların pr şirketi bile aramış kendisini.

rot balans of borusan esprisi de yarmıştır.
kıraç'ın eurovisiona gideceğini iddaa ediyor. yazın bunu diyor günler öncesi diyor. dikkatimi çekti, bakalım ne kadar doğru göreceğiz.
Testerenin sosyal medyadaki temsilcidir.. Öyle ki ünlülerin geçmişteki bazı yaptıkları rezillikleri alenen '' ı want to play game'' mantığıyla sayfasında yayınlayan birisidir. Geçmişi başarılarla doludur, tıp mezunudur ancak icraa etmemektedir. Okul hayatında dereceleri vardır ancak kendisi hayatını böyle yaşamak istemiştir. '' Her doğru her yerde söylenmez'' sözünün tam aksini yapan sevdiğim bir kişiliktir. Dobradır.. Ancak ileride kendisi için iç açıcı şeyler olmayacağı kesindir. Tam bir ekşi düşmanıdır.
sanat camiasının kağıttan kaplanlarını deşifre etmekten zevk alan doktor.hacettepe mezunuymuş hem de.
neyin kafasında olduğu merak edilen şahıs.
seda sayan bir ara kendisine söyleniyordu.

--spoiler--
hadise ipad'i ped zannedip eczaneden istedi.
--spoiler--
adam twitin başına oturmaya görsün mütemadiyen twit atabiliyor. aga bunun sözlüğü olsa ve tek başına yazar olsa günde 5000 başlık açar 100000 yorum yapar.
twitter da kendi kendini yalanlayan sanatçı. ilk twitinde meganın tenini tanırım bu megan fox değil dublörünü göndermiş yazmıştır.
sonraki twitinde megan fox 25 yaşındaymış. 37 gösteriyor demiştir.
aga sen nesin ya.
--spoiler--
Tesettür deyince; -"Bizi 1400 yıl öncesine mi götüreceksiniz" diyenler Iş soyunmaya gelince ; taş devrine dönüyorsunuz ama?
--spoiler--

twitter da tesettür ile ilgili bu yazısı beni benden almıştır.
twitterı kendi arazisi gibi kullanan adam.
mehmet ali aydınlar ve yönetiminin kendisinin açıkladığı belgeler yüzünden istifa ettiğini zanneden abi.
insan değil, troll.
kim ne derse desin adamda sahiden yürek var.

https://twitter.com/#!/so...status/169912536207077378
tweet arakçısı.
twitter delikanlısıdır.