bugün

godaman, ensesi kalın, tuzu kuru benzetmeleri cuk diye kendisine oturur.
yarın bir gün çıkar da hakkımda 'bu şerefsiz küçükken şöyle şöyle yapar, böyle böyle giyinirdi, bi keresinde bu veledi kucağıma almıştım da üzerime işemişti hatta' gibisinden bişey söylerse eyvallah abi, doğrudur der susarım.
son günlerde bir çok ünlü isim hakkında atıp tutan, ne yapmak istedğini anlayamadığım şahsiyet.
1 aydır trollük yapmaktadır hilal cebeci 2 gunde erol köseye 10.000 followers fark attı diye küplere binmiş.
kendisi tam bi troll ve kıroya örnektir. zaten dış görünümden anlaşılıyor herşey. çirkinin teki zaten.
adam zaten mahalle karısı gibi sürekli birilerine hava atma peşinde tam dayaklık bi tip yani.
ekşi sözlüğü tek başına bitiren adam.
(bkz: bir ajdar değil)
hilal cebecinin erkek versiyonu.
not:twitterda takipçi sayısını artırmak için sürekli dedikodu yapan durum. doğruda olsa söyledikleri, dedikodu yanlıştır.
saf ego, kıro, hazımsız.
artık sıkan, baydıran ve en son unfollow edilen adam.
--spoiler--
gizli no tekrar arasın
--spoiler--

tweet'i ile akşam akşam yarmıştır. ulan erol ben neyse yaa.
magazin ruhlu yavşak vatandaşlarımızın taptığı kişi. tweeter'dan bok atmaktır işi.
az sonra ortaya karışık bir kaç tweetle ilgi toplamaya çalışacak insan. bekleyelim görelim.
ekşi sözlüğün kapatıldığını, şu an var olan ekşi sözlük adresinin korsan olduğunu iddia eden tweeter ünlüsü.
ekşi sözlüğü kapattırdığını iddia eder, her kapandı dediğinde ise her daim girişe açık olan, her lafı yalan olan doktor ünvanlı kişi. doktorluğundan bile şüpheliyim.
kendisine sempati duymasam da an itibariyle, sırf beyaz Türkler'in tatmin aracı yozdil'in * gerçek yüzünü ortaya çıkarmış olması, maskesini düşürmesi nedeniyle bile ilk defa hayırlı bir iş yaptığını gördüğüm prodüktördür. Gerekirse Yılmaz Özdil'in Uzan grubunda çalıştığı zamanlardaki arşivlerin açılmasını bile istemiştir. Beyaz Türkler'imiz şimdi çıkar "naaayırrr yalannn söylüyorsunnn" diyerek Türk sineması repliği kıvamında tepkiler verirler ama hayat ellerinizdeki "isim, şehir, hayvan" kitabındaki gibi değil, fazla umutlanmayın, "hevesiniz kaçar" ! *
görürsem ''yoğurt ye yoğurt'' diyeceğim kişi.
insan değil, sadece ticaret insanı olduğu kendi ağzıyla söylemiştir.
(bkz: erol köşe)
saatlerce boş konuşmayı başarabilen bir tür. bir tek cümlesini beğendim. bu şike olayları üzerine "takımlar başkanların değil, taraftarlarındır." demiştir. çok doğru.
küçük dağları ben yarattım havasındaki insan.
yaptığı saçma sapan hashtagleri takipçileri tarafından birinciliğe getirildiğinde penisilinin mucidi alexander fleming gibi tribe giren doktor sıfatlı çocuk. her yaptığı işi insanların gözüne sokmaya bayılıyor, kim olduğu bilinmeyen insanlar tarafından tebrik ediliyor ve kendini daha da önemli bir adam sanıyor.

(bkz: allah akıl fikir versin)
çok zeki biri olduğunu düşünüyorum. ama hitler de zekiydi.
twitter hesabını bir zamanlar takip ettiğim insan. neden bunu yapıyordum, neden takibi kesmekte bu kadar geç kaldım bilmiyorum. ama twitter ile kendisinin ne kadar çirkef bir insan olduğunu anladım. şu adamın üç lafını okuyan ne denli insanlıktan çıktığını anlar.

misal

http://twitter.com/#!/dre.../status/95984136627560448