bugün

canan tan bir anlatmış eylül kızımızın hayatını zannedersin ki eroini o çekmiş.çok başarılı bir kitap.
Dünya gibi bir kızın ölümünün bana çok koyduğu ve onun sevgilisine ettiğim küfürleri bir türlü susturamadığım kitap.
Canan Tan' ın izmirli Eylül isimli bir genç kızın Boğaziçi Üniversitesi psikoloji bölümü' nü kazandıktan sonra yurda yerleşmesi ve yurtta tanışıp, arkadaş olduğu Dünya sayesinde uyuşturucuya başlaması, gene aynı nedenden dolayı Dünya' yı kaybetmesi ile gerçeğin yüzüne tokat gibi çarpmasını anlatan kitabıdır...
dünya ve eylül gibi bambaşka hayatlar yaşayan iki genc kızın ortak nokta olarak eroinde buluştuğu roman.
arkadaşımın bir sene boyunca elinde dolaştırdığı kitap. bitirdi mi bitirmedi mi bilmiyorum ama ismi ilgi çekici ve akılda kalıcı.
dansımız bitti!!
sonsuza dek susturuyorum orkesterayı...

gibi güzel sözler içeren eğitici bir kitapdır.
pulp fiction da cok guzel bir ornegi vardir.
(bkz: Esrarla Break dance)
(bkz: tinerle çiftetelli)
öylesin bakarım diye elime aldığım, kendimi kaptırdığım kitap. kızın nasıl başladığını, olayların nasıl geliştiğini birebir güzel anlatmıştır.
Canan Tan'ın adeta eroini siz kullanmışsınız etkisi yaratan kitabı.Ayrıca bana 1 gün boyunca kahve-kitap zevkini yaşatan kitap.Fakat şunu belirtmeliyim ki Canan Tan'ın kitaplarında hep aynı anlatım özelliği var ard arda kitaprını okumak malesef insana bir bıkkınlık verebiliyor.
eylül aleve alev de küle dönüşüyordu. ama hatırladığım kadarıyla kız ölmüyor kitabın sonunda. ya da küllerinden yeniden doğuyor.
piraye ve yüreğim seni çok sevdi'nin etkisinden çıkmadan,onun etkisinde kaybolmak bambaşka bir duygu.
eroin konulu yazılmış abartısız en dandik kitaptır. canan tan uyduruk kurguları basit hikayeleri sevmektedir, diğer kitaplarınında bundan bir farkı yoktur ne yazık ki. hatta belki canan tan kitapları arasında en iyisi budur. ama ergenler için iyi bir tercih olabilir.
Ben dün okumaya başladım ve gerçekten güzel bir kitap.
Evet Canan Tan'ın 4 romanı var 4ü de aşk 4ün de de üniversite ortamndan bahsediliyor.
Bence eğitici bir kitap,ders verici.

Ailesinden uzak bi kızn üni.de yaşadkları ve yanlış bi arkadaş yüzünden çektiği acıları anlatıyor kitap.Tavsiye ederim...
sürükleyici ve akıcı olmasına rağmen hiçbir özelliği olmayan canan tan kitabı.
muhteşem bir kitap.
kitap akıcıdır, konu işlenişi fena değildir, okunabilir. ancak kitabın sonu çok fazla iyimser olmuştur, açıkçası eylül gibi bir karakterin iyileşmesi gerçekten de çok abestir.
ilk okuduğumda hoşuma giden,bu yüzden canan tan'ın diğer kitaplarını da okumama vesile olan kitap.Tekrar dönüp okuduğumda ise yanlış bir sonla bittiğini düşünüyorum.
tüm serisini okuduktan sonra canan tan hakkında tek fikrim var. piraye ve diğerleri. eroinle dans diğerlerinden.
' Eroinle dans ' diye bir şey görünce direkt kitabı hatırlamaktır. ister sözlük olsun ister başka bi yer. yani unutulmayan bir kitaptır. Eroinle ilgili olan kitapların en güzellerindendir.
bir solukta okuduğum , beni yeterince etkileyen sadece sonunu pek beğenmediğim kitap.

daha kötü bitseydi daha ibretlik olurdu yani o bakımdan.
bir günde okuyup bitirdiğim kitap. kolay cümleler ile eroini kötülemiş canan tan . basit bir kurgu ama, gerçekler. özenilerek başlanır, ardından benim iradem kuvvetli bana bir şey olmaz denir, arkadaşların ölünce olay fark edilip aile koruması altına alınır...
tek kelimeyle basit bir kitap.
okuyanlara yada okuyacak olanlara ''bırakın onu'' diyip ''eroin güncesi ''öneririm ama nerede bulunur bilemiyorum gerçekten güzel bir eroinman hikayesidir sonunda ağlama garantisi verebilirim .
Canan Tan'ın yazmış olduğu roman olup bir solukta okuyup bitirdiğim,haftalarca etkisinden kurtulamadığım harika bir romandır.herkese önerilir.