bugün

doldurdum doldurdum doldurdum.. ilk uktemi de doldurdum. 9. nesil gomünist yazar. muhtemelen toydur daha, politzeri falan yeni yeni okumaya başlamıştır. zira her acemi marksist gibi evvela dine saldırmıştır. olacak gülüm zamanla olacak.
(#17580382)
güzel yazan güzel insan.
dokuzuncu nesil yazar, gece gece güldürmüştür.

(#17600211)
üstüne vazife olmayan herseye dalan yazardır...kendisiyle hesaplaşamamıştır...
sadece 9. değil, bütün nesiller boyu bir yazardır.
(#17649694)bir dolarlık yazardır. bir ülkenin yozlaştığı gerçeği onlarca kişi tarafından dillendirildiğini hatta hemen hemen herkesin kabullendiği bir gerçeği küfürle geçiştiren ucuz yazardır, biz bilmiyor muyuz gerçekleri ben bu sözlükte sol'a en fazla değer veren yazarlardan biriyim.
uludağ sözlüğün en kapsamlı entrylerinden birine imza atmış yazar; #18002518.
neden çocuğa muhammed isminin verilmediğini birkez daha anlamama neden olan dokuzuncu nesil yazarmış.
Amerikan emperyalizmine kafa tutacak kuvvette olan fikir ve ideolojilerini tam anlamı ile oturtmuş sağlam bir devrimci.
başlık açma manyağı yazar.
edit: ayrıca eleştiriye de kapalı olan yazarmış.
Kurduğu ideolojiyi pratiğe geçiren ve kapitalist amerikaya kafa kaldıran güzel insan.
yaratıcı başlıklarıyla dikkatimi çekmiş yazar.
(bkz: sevişirken canımı yak diyen kıza kafa atmak) başlığı ile 2 dakikadır salak saçma kahkaha atmama sebep olmuş yazardır. tebrik ederim kendisini.
(#18388922) köyüsüne gitmesini rica ettiğim yazar. umarım köyde elektrik yoktur.
kalemine değer verdiğim ilk ve şu an için tek yazar. **
(bkz: Ernesto Che Guevara)
nick'inin gerekliliğini ülkücülere laf atmak zanneden yazar. cidden hiç araştırmadan, bilmeden yazıyor. bu nicki hak etmeyecek türden yazılar.
hemşeri çıktığım; mütemadiyen mükemmel entryleriyle büyüleyen, görüşlerini beğendiğim, sevilesi yazar.
edit:gülümsemeyi unuttum; swh
ergen, düşük zekalı bi yazar.
iplememek gerek bu tür cahilleri.
(#20332577) tespitini yapmış adam...adam.
bilisiz in "yedek" hesabıdır.
şahsıma münasır (kendime ait) bir hesaptır. bilisiz i milisiz i tanımam, yolda görsem selam vermem, rüyamda görsem tanımamazlıktan gelirim (o derece yani)
(bkz: #20889635) ne demek istiyor lan bu...
Ölmeden önce Müslüman olduğu rivayet edilen, kafire direnmiş insandır, muhtemelen.
sözlüğün en alıngan yazarlarından.