bugün

azerbaycan ve türkiye den daha büyük düşmanları rusyadır. bu köpekleri gerekli donanımlarla donatıp azerbaycan ve ülkemizin doğusunu işgal etmelerine yardımcı olmadığı için. aynı zamanda rusya ile dalaşmamak için ne azeriler ne de ülkemiz yıllar boyu adam akıllı bir karşılık vermemiştir bu itlere.
sayin rte bir yolunu bulacaktir.
her turlu imkanla azerilerin desteklenmesi gereken durum olur. 70 milyon tukurse bogulacak adamlar hadlerini bilmiyorlar.
önce şu: (bkz: #24668803)

sonra bu: (bkz: ermenistan akıllı ol senin aklını alırım)

ulan ermenistan. kimsin sen. rusyanın desteğiyle ayakta duran, sözde soykırım iddaalarıyla beslenen, kimsenin yüzüne bakmadığı, halkının açlıktan öldüğü 2 milyon nufüslü ülkesin. azerbaycan senin neyine. olum, korktuğum ne biliyor musunuz ? o kadar sinirleniyorum ki, basıp cepheye gidesim falan geliyor. ikinci selami aynur falan olmak istiyorum. ama ülkeme ilk kez bu şekilde giderim diye korkuyorum lan. sadece aklına kötü gündemi geldi oralardan olduğun ey hayvan denir diye korkuyorum. çünkü verecek cevabım yok.

edit: azerbeycan değil, azerbaycan.
kimi topluluklarda bazı sloganlarla karşılanan savaş.

slogan için:

(bkz: her biji hay u hayastan)
sen kim köpeksin de azerbaycan'a savaş açıyorsun diye azarlamamız gereken durumdur.
ikisi birbirine olaki girerse Ermenistan bölgedeki en fakir ülkelerden biridir bu yüzden askeri alanda geridir.

Azerbaycan gelişmekte olan bir ülke Türkiye yı de geçecek gibi.

Yani sonuç olarak azeriler sikmese bari.
http://www.milliyet.com.t...detay/2168013/default.htm

sözlüktede muhabbet aybaşı, kürt öşek, hayırlı traşlar.
işin aslı rusya türklere savaş açtı.
düşen petrol fiyatları nedeniyle çıkacak savaşlardan yalnızca birisidir.
petrol pazarlayanlara kriz lazım, lazım ki fiyatlar artsın.
rusya'nın köpeği ermenistan için normal bir eylem olurdu, böylesi bir saldırı...
tasması rusya'da çünkü...
rus ayılar karışmazsa azeriler bunları hoplatır hacı. ayrıca azerbaycan-israil ilişkileri çok iyidir. ermeniler yiyemeyecekleri şeyin altına yatarlarsa tarihten silinirler.

türkiye müdahil olursa seve seve cepheye giderim.
Öncelikle Azerbeycan değil, azerbaycan.

azerbaycan türkleri karabağ'ı almak için zaten dört gözle bekliyorlardı. Benim şu an en büyük dileğim: türkiye'den yusuf ziya arpacık'ın rüzgar birliği'nin de katılması ve karabağ'dan sonra erivan olarak bilinen kadim türk şehri revan'ın (annemin memleketidir) geri alınması için savaşmalarıdır.

Öyle bir durum olursa, karabağ ve revan için savaşmaya giderim. Zaten iş çığrından çıktıktan sonra evde oturmak ar gelir. türk toprağını başkent ilan eden bir devleti asla kabul etmiyorum!

revan için nefes alan bir türk olarak; dünya gözüyle revan'a ay yıldızlı bayrağımızın asıldığını görmeden ölmek istemiyorum.
Rusların gazı ile yapılan açıklamadır.
havlayıp susarlar. yok susmazlarsa azeriler zaten öttürür bize gerek kalmaz.