bugün

inkar edilemez bir gerçekliktir ki çoğu eski asker zamanında öldürdükleri pkklıları soyduklarında sünnetsiz olduklarını söylemişlerdir.
klasik bir türk hastalığı;
herkesi düşman zannedip yeryüzünde müslüman türk olmayan her kitlenin aynı çatı altında hayatlarının tümünü türkiye aleyhine plan yapmakla geçirdiklerini zannediyorlar.

Amınakoyayım, basketbol, futbol maçlarında eurovision'da bile hala bunları güdüyorsunuz.
ne bekliyorduk ki. tabi ki destekleyecek.
pkk bir ermeni örgütü olduğu için olmasın.

eski örgüt yöneticilerinin röportajlarını biraz okumak, pkk konusunda google'da bir iki ön araştırma yapmak bunu öğrenmek için yeterlidir.

google'a "pkk bir ermeni harekatıdır" yaz ve izle yavrucuğum.

mit'ten sevgilerle.
ülkemizde olan durumdur. evet.
hınçak Taşnak cemiyetinin oluşturduğu Ermeni Kürt cemiyeti (bkz: hoybun)
hoybon: Kurmanç Lehçesinde benlik demek.
haybun: Ermenicede, Ermeni yurdu manasına gelir.

ingilizler bu iki hainin gönlü olsun, anlaşmazlık çıkmasın diye her iki tarafı hoşnut eden " hoybun" adı verdiği Doğu g. doğu bölme projesini oluşturdu.

pkk da aynı bağırsaktan çıkan bokun diğer parçasıdır.
Ermenilerin pkk yı deseklemesini bırak pkk nın içi zaten ermeni dolu.
pkk ermeni terör örgütüdür yalanı devlet tarafından uydurulmuş bir yalandır. pkk dibine kadar kürt terör örgütlerinden sadece birisidir. ypg, pyd, dhkpc ve ateşin çocukları falan da ingiliz, fransız, alman terör örgütleri zaten (!) şu enayi türklerdeki kırdo seviciliği yüzünden, neredeyse gebermek üzere olan kırdo teröristlerine kobane'de yardım edildi...

pkk'nın içinde ermenilerin olması, pkk'nın ermeni terör örgütü olduğu anlamına gelmiyor! gına geldi şu kırdolara laf konduramamanızdan.

asala bilindiği üzere ermeni terör örgütüdür. türk diplomatlarını şehit etmişlerdir. asala teröristleri de o çok mazlum, çok mağdur dediğiniz filistinli kardeşlerinizin, el fetih terör örgütünün kampında eğitim almıştır. deniz gezmiş'in de eğitim aldığı terör örgütü kampıdır ayrıca.