bugün

(bkz: hamidiye alayları) türkler tecrit kürtler katliam yağma yapmışlardır. ben demiyorum tarih söylüyor.
Eğer dedelerimiz Ermenileri katletseydi,bugun yeryüzünde ermeni diye bir ırk olmazdı. Demek ki katliam yok.
Keşke yapsaymışız şu soykırımı. Dünya bizi alkışlıyor olurdu o zaman. Bakınız ermeniler hocalı'da binlerce azeri türk'ünü katletti. Ve bu tarihe soykırım olarak geçti. Kesinleşmiş bir soykırım. Ama bakın ermeniler şimdi mağduru oynayabiliyor ve tüm devletler onlara hak veriyorlar. Where is the adalet? Çok da sorgulamamak lazım.

edit: eksileyenler hayırdır? bir hocalıyı inkar etmediğiniz kalmıştı.
Tam yapamamışız işte. Tam yapsaydık keşkede böyle mağduru oynayamasalardı.
onlar da bizi katletti.
bizde kısas var birader.
ermenilerden özür dilemek dinen caiz değildir.
Ben sen savastayken gelip karına tecavüz edip kundaktaki bebekleri kılıçtan gecireyim sonra gel sen beni öldür bunun adı da türk ermeni yi katletti olsun . La gag git amk
Ya ulan vay soykırımıza sizin onlar bizden öldürdü bizde onlardan öldürdük her şey karşılıklı bence güzel olmuş keşke daha fazla öldürseymişiz.
ettik ama bi sor niye ettik.
Doguda rus isbirligi ile galip gelselerdi bugun senden acep ozurmu dilerlerdi diye cevap verecegim baslik.
bu başlığı bir ermeninin açması umud olunur. çünkü gerçek dışı, hayal ürünüdür bu iftiralar..!
katletmek nedir bakmak istiyorsunuz 1. dünya savaşındaki ermeni çetelerin ordu ruslara karşı savaşırken van, erzurum, sincanda yaktığı ve sağ adam bırakmadığı köylere kasabalara bakın. türklerin yaptığı siz adam gibi durmuyorsunuz çıkın gidin savaş alanı olduğu bölgelerden diyerek adamları güneye göç etmeye zorlamak olmuş.. he adamlara yeterince güvenlik sağlanmamış, yeterince yemek verilmemiş, kıyafet verilmeden sürülmüş diyorsanız, o zamanki osmanlının kendi ordusunu sarıkamışa gönderirken ne kadar erzak ve giyisi verebildiğine bakın derim.

son olarak madem biz ermenileri katlettik hala daha türkiyede yüzbinlerce ermeni var. biz 1000 sene yönettik ermenistan topraklarını içinde yaşayan bir adet ne türk, ne azeri bıraktılar.. kadıkoyde istanbulda türkiyenin dört bir yanında yüzlerce ermeni kilisesi hala aktif durumda, ermenistan topraklarında bir adet cami yok.. kim kimi katletmiş bir de burdan bakın bakalım.
Dedesinin hamidiye alaylarında yediği boktan haberi olan Kürtçü beyanı.
olsa olsa bir kürt itirafı olurdu. sonuçta bilmem kaç bin yıllık ermeni şehirlerine ermenileri katledip çöken adamlar oldukları için normal karşılardım. osmanlı, ermenileri savaş bitene kadar suriye'nin deyrizor bölgesine nakletme kararı aldı ama bu orospu evlatları mallarına karılarına kızlarına çökmek için ermenileri öldürdüler. bakın bugün van batman vs. şehirlerin 1910 nüfuslarına ve görün. işin ilginç yanı türk şehirlerinden göçen ermenilerin neredeyse tamamı kurtulurken kürtlerin yaşadığı yerlerdeki ermenilerden neredeyse hiç kurtulan olmaması. birde utanmadan türklere soykırımcı diyorlar. zamanında doğu ve güneydoğu'daki alevi türkmenleri de katledenler bunlar, hakkari ve şırnak gibi kaç bin yıllık süryani şehirlerine çöküp yerlilerini katledenler bunlar. arsızlık orospu çocukluğu hepsi bunlarda. kancık gibi komşularını katledecek fırsat kollayan hain adamlar bunlar.
ERmenilerin katlettiği Türkler ve diğer müslümanlar ne olacak peki? ERmenistan onlar için özür diledi mi? Zannetmiyorum.
senin babağan düşmanlarını sikem. katletmedik ama. öyle bi imkan verseler yahudisinide sırpınıda rumunuda ermenisinide kıracam. bir meydana toplayıp genç yaşlı napalm bombası atıp yakacam.
senin babağan düşmanlarını sikem. katletmedik ama. öyle bi imkan verseler yahudisinide sırpınıda rumunuda ermenisinide kıracam. bir meydana toplayıp genç yaşlı napalm bombası atıp yakacam.
Sıkıntılı bir durum.

biraz yusuf halaçoğlu ile sevan nişanyanın tartışmasına benziyor.

- belge var bak bu kadar insan şuraya varmış, kayıplar şöyle .. Hatta al amerikan, rus , osmanlı belgesi..

+ yav bırak bırak öldürdünüz işte amına koyim .

+Belki ben haklıyımdır.
+Belki haklıyımdır ne biliyorsun ?
+belki de öldürdünüz.

-Ulan acaba mı ?

+tabiki öldürdünüz amk.
amk kürdü sen kabul ediyorsan et, kürtler katletti diyorsan de.

Ben türküm kendi milletim adına konuşurum, ermenilerin türk düşmanlığı ve iftiraları beşikten mezara kadar giden yalanlarından ibarettir.

Bu güne kadar avuçlarını yaladılar. Bu günden sonrada avuçlarını yalayacaklar.
Bunu diyen ermeni kürt ne sikimse ermenilerin azeri katliamını söyleyin veya neden techir olduğunu ben söyleyeyim türk köylerini basıp halkı katleddiğiniz için ermeniler bu laf size.

1071 de orta asyadan geldik anadolu'ya neredeyse 1000 yıl oluyor bu süre zarfında sizi öldürecek olsak sizi sikerdik üzerine de pantalon dikerdik.
Etmediğimizi türk de biliyor ermeni de biliyor taylandlı da biliyor.

Ama keşke hepsini öldürseymişiz.
Bi sikten çakmayan birey sıçması.
Türklerin değil kürtlerin yaptığı katliamdır.doğuda mal varlığı olan kürtlerin bu mal varlıklarının kimler tarafından nasıl alındığını öğrendiklerinde uğrayacağı şoktur.
ordu ırak'ta mısır'da balkanlar'da cepheler de savaşırken, hain ermeniler ruslardan ve fransızlardan aldığı gazla, silahlarla köyleri basıp çoluk çocuk kadın demeden katlederken katletmeseydikte öpücük mü verseydik ? buna dünya'nın her yerinde vatan savunması derler, son yüz sene de yaptığım en güzel işlerden bir tanesidir. o kaddar.
valla bir katliam varsa onu da ermeniler yaptı rusya'nın gazıyla doğu anadolu'da müslüman köylerini bastılar ve soykırım yaptılar .
olabilecek en moronca iddialardan biri ile başlayan iddia. geri zekalı zaten kimse katliam olmadı demiyor. katliam ayrı soykırım ayrı. 40 tane koyunu bir mekana kapatıp yaksan bu da katliamdır. ermenilere de katliam yapılmıştır, ermenilere büyük katliam yapılmıştır. bunu inkar eden komik duruma düşer. özellikle bitlis-van hattındaki ermeniler kürdlerce vahşice katledilmiş, mallarına el konulmuştur. kürd ağalarının mal varlığı biraz da buradan gelir.