bugün

bunu söyleyenlerle, şeyh saiti kahraman ilan edenler arasında zerre fark yoktur bence, kıçı kırık bir devletçiğin dünyada lobisi sağlam diye ve türk düşmanları sayesinde, savaşla alamayacağını, masada alma çabasının sebep olduğu bir zırva, ermeni çetelerinin katlettiği türkler insan değil değil mi?
(bkz: hocalı katliamı)
lümpen beyanatı.
l
ermeniler, doğu anadolu da, birinci dünya savaşında aç köpekler gibi saldırdılar onlar türk köylerinde ki insanları öldürdüler eğer zaten katleşmişsek bile onlarda bizim halkımız öldürdüler 100 yıl geçmiş hala neyin kafasını yaşıyorlar?
tüh bir tanesini sözlükte unutmuşuz.
Ermenistan'ın ilk başbakanı olan ovannez kaçaznuni'nin dahi yalanladığı iddiadır. Kendileri dahi "türkler bizi katletmedi"derken bu bu ısrarınız nedir bir türlü anlayamıyorum anlayamıyacağım.
orhan pamukoğlu kafasıdır.cahil kafasıdır.

ermenileri şam treninde kimlerin katlettiğini bilmeyen ya da bilipte söylemeyen kafadır bu.

tam bir ermeni kafasıdır bu;new york caddelerinde acınmanız yetmedi bide sözlüktemi acınıyorsunuz?

o dönemde kimin kimi katlettiğini öğrenmek istiyorsanız,o dönemde orda ki ajan ve misyonerlerin raporlarını okuyun bakın bakalım neler çıkıyor.

sizin bu yaptığınızı kadir mısıroğlu yapmıyor lan adam hiç değilse çakmada olsa bir belge çıkartıyor.
ermeni katliamı devletçe desteklenen yada planlanan bir katliam değildir. bunu kabul etmek demek batıda katliamcı görünmek demek ve tonlarca tazminatı ödemek demektir, ben kabul ettim oldu bitti durumu değil olay.
Ermenileri katletmemişiz işte.
Katliamcı Türk atalarımdan aldığım emaneti ermeniden özür dileyen orospu çocuğunu sikmekle muhafaza edebilirim. Hani bir söz var ya çok doğru. Türkler katliam yapsaydi itiraz edecek ermeni kalmazdı. Ne lan bu sizdeki Türk alerjisi.
sonrada soykırarak gülmüşlerdir.
muhtemelen ermeni bir matina düşeren gencin lafları. Şirin olacak ya.
ziya gökalp, konunun görüşüldüğü mahkemede, bunun için karşılıklı kıtal demiştir.
geçmişte ermenilerin, süryanilerin yaşadığı şehirlerde köylerde bugün kürtler yaşıyorsa katliamın kimin yaptığı bellidir.
Birkaç mantıksız inanın sarf ettiği söz grubudur. "katletmişiz" demişsin nereden biliyorsun, kanıt? "Katletmişiz" derken kimin adına konuşuyorsun?
T: Aklı kız kankasının memelerinde kalmış yazar saçmalığı.
(bkz: Hocalı katliamı)
olabilecek en moronca iddialardan biri ile başlayan iddia. geri zekalı zaten kimse katliam olmadı demiyor. katliam ayrı soykırım ayrı. 40 tane koyunu bir mekana kapatıp yaksan bu da katliamdır. ermenilere de katliam yapılmıştır, ermenilere büyük katliam yapılmıştır. bunu inkar eden komik duruma düşer. özellikle bitlis-van hattındaki ermeniler kürdlerce vahşice katledilmiş, mallarına el konulmuştur. kürd ağalarının mal varlığı biraz da buradan gelir.
valla bir katliam varsa onu da ermeniler yaptı rusya'nın gazıyla doğu anadolu'da müslüman köylerini bastılar ve soykırım yaptılar .
ordu ırak'ta mısır'da balkanlar'da cepheler de savaşırken, hain ermeniler ruslardan ve fransızlardan aldığı gazla, silahlarla köyleri basıp çoluk çocuk kadın demeden katlederken katletmeseydikte öpücük mü verseydik ? buna dünya'nın her yerinde vatan savunması derler, son yüz sene de yaptığım en güzel işlerden bir tanesidir. o kaddar.
Türklerin değil kürtlerin yaptığı katliamdır.doğuda mal varlığı olan kürtlerin bu mal varlıklarının kimler tarafından nasıl alındığını öğrendiklerinde uğrayacağı şoktur.
Bi sikten çakmayan birey sıçması.
Etmediğimizi türk de biliyor ermeni de biliyor taylandlı da biliyor.

Ama keşke hepsini öldürseymişiz.
Bunu diyen ermeni kürt ne sikimse ermenilerin azeri katliamını söyleyin veya neden techir olduğunu ben söyleyeyim türk köylerini basıp halkı katleddiğiniz için ermeniler bu laf size.

1071 de orta asyadan geldik anadolu'ya neredeyse 1000 yıl oluyor bu süre zarfında sizi öldürecek olsak sizi sikerdik üzerine de pantalon dikerdik.
amk kürdü sen kabul ediyorsan et, kürtler katletti diyorsan de.

Ben türküm kendi milletim adına konuşurum, ermenilerin türk düşmanlığı ve iftiraları beşikten mezara kadar giden yalanlarından ibarettir.

Bu güne kadar avuçlarını yaladılar. Bu günden sonrada avuçlarını yalayacaklar.
Sıkıntılı bir durum.

biraz yusuf halaçoğlu ile sevan nişanyanın tartışmasına benziyor.

- belge var bak bu kadar insan şuraya varmış, kayıplar şöyle .. Hatta al amerikan, rus , osmanlı belgesi..

+ yav bırak bırak öldürdünüz işte amına koyim .

+Belki ben haklıyımdır.
+Belki haklıyımdır ne biliyorsun ?
+belki de öldürdünüz.

-Ulan acaba mı ?

+tabiki öldürdünüz amk.
senin babağan düşmanlarını sikem. katletmedik ama. öyle bi imkan verseler yahudisinide sırpınıda rumunuda ermenisinide kıracam. bir meydana toplayıp genç yaşlı napalm bombası atıp yakacam.