bugün

avrupa ülkelerinde olabilme ihtimalinin az da olsa olması fakat türkiyede olabilme ihtimalinin imkansız olduğu durumdur.
(bkz: cem uzan a hapis şoku)
(bkz: üniversitede kızlar teklif ediyormuş)
onlar da böyle daracık, açık şeyler giymesin, biz de bakmayız. di mi ama.
Erkeklerin duygularıyla oynanmasıdır. Sırf bu yüzden kaç hayat sönüyor, kaç erkek bu utançla canına kıyıyor biliyor musun!?
erkek haklarımızı istiyoruz. istediğim gibi giyinirim size ne bi kapri giyemiyoruz şöyle gönül rahatlığıyla. her köşe başında bi kız geceleri dışarı çıkamıyoruz korkudan. hayır ne anlıyorsunuz bacaklara bakınca ki böyle kıllı kıllı ne alaka yani anlamadım. * *
- bakıyorum bakıyorum bi bok göremiyorum.

türk kadını

- muhtemelen bu şekilde cevaplanacaktır.
- kadın erkek her zaman birbirini tükakalar efendim, normaldir.
erkeğin bindiği arabaya bağlı olarak değişen durumdur. fiatla olacak iş değildir. isterse al pacinoyu bindir imkanı olmazdır.
onlarda öyle giyinmesinler canım. giyerse öyle şortları açarsa bağrını tabi seks objesi olur. yaz günü bile boğazlı kazak giymesi gerek öyle daracık pantolonlar hele popoları çıkıyo inanılmaz tahrik oluyorum. sonra niye bize seks objesi gözüyle bakıyosunuz. öyle giyinirseniz bakarız da tecavüz de ederiz. hak ediyosunuz çünkü. bir de o halde utanmadan gecenin bir vakti dışarı çıkıyolar. inanınn tam tecavüzlükler.
Tshirtleri çıkarıp sokakta kaykay kayan, basket maçı sonrası başında aşağı su döken, sizpacke kadar tüm kasları belli eden beyaz tshirtler giyen erkeklerin karşılaşacağı durumdur. Adam gibi durun adam yerine koyalım.
malesef yurdumuzun aci gercegidir.
kadına bakılınca sorun yok ama.
-bir kere de seks objesi olarak bakilsin aq ya diye tepki verilebilecek baslik. hayir erkek ne objesidir kadin seks objesiyse. objesi batsin.*
bir erkek olarak (bkz: benim bedenim benim kararım) *
cinsellikte tabuların yıkıldığı anlamına gelir kadın için.

ben de hep bakarım. erkek benim gözümde seks objesinden başka bir şey değil. kullanır kullanır atarım. canımdan kıymetli mi ayol. *
Giyiyorsunuz basket sortlarini oyle yaka bagir acik salina salina yuruyorsunuz sonra vay efendim kizlar bizi rahat birakmiyor bakiyorlar diyorsunuz. Bir de bunun evlenmeden olmaz diyen kamil versiyonlari var. (bkz: gosterip de vermemek).
olması yakındır bir durumdur muhtemelen. Ne de olsa nüfusları azalıyor.