bugün

Ahmed arif şiir kitabi.
gomlekten baska bisi aldigim zaman bu isi cozmus olucam evet.
Klasiktir.
Saat
Tesbih
Parfüm.
insan var insan var. bana tesbih alırsan yüzüne bön bön bakarım ama başkasının çok hoşuna gidebilir. tanımadığın adama kolay kolay hediye alacak bir durum olmadığına göre burada bunu sormanız bile gereksiz. ya da alacağınız kişiyi tanımıyorsanız çevresindekilere danışın.
Akbilini doldurun mutlu olur inek.

Valla uğraşmayın saatle pantolonla
Parfüm almayın be kadına ya da erkeğe sanki kokusunu beğenmiyormuş gibi.

En güzeli en sevdiği hobisi her ne ise ona yönelik bi şeyler hediye etmek.
Bence güzel bir eşofman takımı,tuttuğu takımın forması,oyun.
gömlek, kravat ve parfüm dışında akıllara gelmeyendir.
el emeği göz nuru bir hediye en güzelidir bana göre.bu sebeple lif örüyorum her yıkandığında beni hatırlasın diye.swh

şaka şaka, lif değil ama kazak örüyorum.kışın soğuk oralar üşümesin kuzum.
En son 8. Sınıfta arkadaşıma parfüm almıştım. Alış o alış yani. ilk ve son du. Ahahaha. Harbi sapım ben bak harbi ahahaha. Acıdım suan kendime. Ahahah.
(bkz: glock).

Gerçi şöyle bi düşününce, at avrat silahın hediyesi mi olur yahu? Bunlar er kişinin kendisinin elde etmesi gereken şeyler olmalı.

Neyse... Ben biraz düşüneyim.
(bkz: kombine bilet)
Tanıdığınız birine hediye alırken aranızdaki yakınlık anlamlı hediyeler seçmenize yardım eder. Bu sebeple içinizden geleni yapmanız daha öncemli. içten bir sarılış bile güzel ve hatıralardan silinmeyecek bir hediye olabilir.

Yine de favorim saat.
Sigara kullanıyorsa bir zippo yada güzel bir parfüm gömlek vs vs vs benim gibi spor yapıyorsa yada Galatasaraylıyla bu iki konuyla ilgili her türlü hediye makbuldür.
Kadınların aksine pahalı olmayan hediyeler daha değerlidir. Ayrıca iki gün sonra solacak çiçeklere dünyanın parasını vermenize de gerek yok.
Kuşkusuz saat en başta gelir. Fakat karşısına bir çift konser bileti veya yurt dışı seyahati ile çıksak fena mı olur. Hayır. Denedim ve beraber Roma ya gittik.
görsel
görsel
görsel
Bir kilo rakıdır.
Prezervatif manidar olacaktır.
Saattir.

Hediye kabul edilir.
çakı ulan çakı, erkeğe çakı alırsın, ne zaman darda kalsa, çıplak elleriyle bir şeyi halledemese ilk elini atacağı şeydir çakı.
ayrıca bir kadının alması; ona zor zamanlarında yardım edeceğini temsil eder naçiz gözümde.
Onurlandırmak ve yüceltmek istiyorsan...

görsel
minimum 5 bin lira tutarındaki banka havalesi.
parfüm. He ille de giyecek, giydiği zaman beni hatırlayacak diyorsan, tuttuğu takımın forması.
cüzdan almayın da gerisine bakarız.