bugün

hafif kıl serpi$tirilirse tadından yenmeyeceğini de kendisine itiraf edemeyen kadındır. anlıyorum kadınlar seviyo hafif göbeği ve biraz kılı. kandırmayın.
yoktur.
(bkz: yok öyle bir dünya)
göbekli erkeklerin kendine söylediği yalandır.
üfleyince uçacak zayıf erkek yerine tercih edilendir, sarıldığında kollarını dolduracak arkadaş.
türk kasına sahip olduğunu iddia eden göbüşlü erkeğin kendini kandırma çabasıdır. gollumun bir tane videosunu akla getirir.
---spoiler---
-şişko hobbit seni sikecek göbekli göbekli
---spoiler---
bu monologta bahsi geçen şişko hobbit tanımlamasına cuk oturan erkeğin kendini avutmasıdır. kandırmayın kendinizi kadınların yarısı kaslı iri yarı ve atletik adamları sever geri kalan yarısı da elf gibi incecik fidan boylu adamları sever.
göbüş nedir birader, göbek'in suyu mu çıktı, ey allahım.
silinecek bu entry ama valla umrum değil.
Kas yığını olmasından daha samimi ve sempatik bişeydir.
vardir. tabiki vardir.
Adonismis genis omuzmus gobegin yaninda solda sifir. Cok netim bu konuda.
Candır,canandır, nurdandır handandır.neyse ne diyorduk efendim zevkler ve kıllar tartışılmaz.
sevgilisinin balkon gibi göbeğine göbüş diyen kadın olsa gerek. * *
sesli güldürmüştür. Kimse sevmez öyle göbeği.
Erkeğinin çok yakışıklı olmasından mütevellit denize girerken oluşan sexiliğini diğer kadınlardan kıskanan kadının seveceği göbüştür.
bir erkek olarak bile, tiksindiğim bir durumdur. Aklımın almadığı bir durum.
ideal erkek göbeksiz olandır kızlar dağa taşa vur gider ama göbekli öylemi şuradan 50 metre koşsa nefessiz kalır.
olum garip bi çekiciliği oluyo. kahretsinki ben de seviyorum.
Yaşasın kaslı erkekler. Kahrolsun yağ tenekeleri!
Göbeksiz erkek baklkonsuz ev gibidir.
göbek de değil de, normal olmalı. kas da sevmem ben mesela. itici bence. hem salak bi özgüven veriyo bunlara.
hafif çıkmış bir göbüşü olan kadındır.
yastık niyetine kullanacaktır.
kadınların erkekte tipe bakmadığı yalandır. yaşları ilerledikçe kadınların seçicilikleri farklı yönlere kayabilir, nüfuz, maddi durum, karakteristik özellik gibi. fakat kendinize denk bir kadın için alternatifler zaten kendinize denk olan adamlardır. örneğin lisans mezunu işi gücü olan bir kadın için kazancı iyi bir mimar, mühendis, doktor vs vs arasından seçim yapması gerektiği zaman tip önemli faktördür, en az ne kadar uyumlu diyalog kurabildiği kadar önemlidir.

yani tip önemli değildir fizik önemli değildir gibi safsatalar züğürt tesellisidir. ama tabii ki sıkı vücutlu eli yüzü düzgün bir kasiyerin veya bir hizmetlinin, ortalama tipe ve fiziğe sahip fakat iyi bir meslek sahibi adam karşısında pek şansı yoktur. burada tip kadar önemli diğer bir faktör de, diyalog sırasındaki algılama, uyum, ve hayat görüşünün uyuşmasıdır.

aynı şey kadınlar için de geçerlidir aslında. lisans mezunu iyi bir meslek sahibi bir erkek, yatağa atmak için değilde hayat eşi için seçim yapıyorsa çok seksi, güzel yüzlü bir kasiyeri değil de bir öğretmeni, avukatı ve benzeri mesleği olan ve yine yukarıda bahsedilen kafa, diyalog uyumunu yakaladığı kişiyi tercih eder.
sevilir ulan.
erkek dediğin eccük göbekli olsa fena mı? bir de yaptığın o yemekleri iştahlı yiyorsa değmeyin kadının keyfine.
şaşırdığım kızdır. göbekli erkek eşittir kendine bakmayan erkektir. he doğru, siz çok parası olsun ister maymun olsunculardansınız. *