bugün

zeki kızmı varmış. Alayı salak nerde aptal yavşak bir çocuk var ona aşık olurlar sonra ağlarlar. 2 gram aklı olanda ya feminist yada lezbiyen.
yanlış önerme
veren kızı seçerler.
ucuza verene de 4 nala koşarlar.
öylesine boşalacağıma gider klozete boşalırım.
cok yanlis tercihtir. aptal kiz insana hayati zindan eder valla. aslinda kiz erkek ayirt etmeden aptal oldugunu anladigimiz anda uzaklasmak lazim. sikerim, zaten hayat kisa bir de aptallarla mi ugrascaz.
valla benim simdiye kadar ki bütün kız arkadaşlarım avukat, doçent falandı- şimdi e güney almanya´nın en ünlü iç hastalıkları uzmanıyla çıkıyorum, kadın hem çok seksi, hem çok serbest, hem de çok zeki.

zeki kadını taşıyabilmek en az onun kadar zeki olmak lazım. davul dengi dengine vurur lafını bu kkonu yüzünden söylemişler.

aptal kadınla yatak muhabbbetinden başka bisey yapılamıyo. i bi süre sonra o da yetmiyo, kahvaltı ederken de kadını masanın altına gönderip sakso çektirmek de yetmiyo, oturup konuşabilmen de lazım.

eğer kafan çalışıyosa o türden ilişkiler kısa sürüyo, 2-3 hafta içinde bütün zevkini alıyosun, tatile çıkmak istiyosun, bi kkonularda konuşmak heyecanlanmak istiyosun, kadında bu konuda bi veri olmadığını görürsen....

2-3 hafta sonra- 1 ay 1,5 ay sonra aslında o şekil ilişki sona eriyo.

kadın sadece vücutsal olarak değil, ruhsal olarak da bişey verebilcek. biz de almanya´ya ilk geldiğimizde "kaarrıııı kaarrııı" diye önümüze gelene vurduk, ama zevkini aldıktan sonra, başka bişey aramaya başlıyosun.
Ben götü güzel olanı tercih ederim.
aptal kızdan istediğini alması daha kolaydır. bunu isteyen erkeğin amacı büyük oranda bellidir.
Tam aksine zeki kız istiyorum. Mallarla muhabbet bile sarmıyo aq nasıl bir ömür geçsin.
şahsen ben zeki kızları tercih ederim. diğer türü çekilmiyor.
Erkek belki de kızın zeki kız olduğunu anlayamamıştır. (bkz: aptal erkek). Başlık şöyle olmalıydı (bkz: zeki erkeklerin zeki kız yerine aptal kız tercihi). Cevap veriyorum benim zekam ikimize de yeter şeklinde düşünüyor olabilir.
Temel'e sormuşlar sevgilin güzel mi olsun aptal mı ? temel aptal demiş, neden aptal diye sorulunca
-güzelluk geçicidur.
aptal kız iticiliği.. osbir olsa çekilmezler ya.
Çünkü aptalları kullanmak daha kolaydır.
Hic alakası olmayan birşeydir. Zeka her zaman en ilgi çekici özelliktir, yalnızca niyeti kandirmak olanlar aptal birini arar.
ne tercihi lan nefes alsın yeter.
Bazi aptal kizlar tatli olabiliyor ama cekici asla.
Aptal kadın yoktur az Vodka vardır.
erkek değil, çocukların seçimidir. aklı başında olan bir erkek, kendisini aşağıya çekecek değil, elinden tutup beraberce yükselebileceği bir kızı tercih eder. ancak yerinde saymak veya daha da dibe batmak isteyen erkekler böyle bir tercihte bulunur. bu da, onların ne kadar basit olduğunu gösterir. ki zaten bu tip insanlardan ne kendilerine, ne de vatanlarına fayda beklenilmez.
aptal diye nitelendirmek istemiyorum ancak birçok şey için vizyonu geniş olmayan bir kız arkadaşım vardı.
beyler, kız gerçekten güzeldi. ancak ben bir portre satın alarak da bir güzelliğe uzun süre bakabilirim.

karakter açısından güçlü değilse, zihin olarak seninle bir olamıyorsa gerçekten mutlu etmiyor.

akıllı kadın zordur tamam beyler ama hiç birimiz de oyun oynarken easy'ye basıp oynamıyoruz.
Olmayan tercihtir. Bir ilişkide en baskın olan taraf erkek olduğu için asıl kızların aptal ve serseri erkekleri tercih ettiği bir realite. Erkekler kendini pasifleştirecek bir kızla çıkmaz. Yani genelinin seçimi öyledir.
Erkeğin tercihini kadının zekası değil popo meme güzelliği belirlediği için IQ tercihde belirleyici değildir.
zeki kıza bir ömür doyulmaz ulan.
guzellik > zeka. Cogu iliski icin bu boyledir. Burada ben farkliyim mesaji vermeye calisanlari umursamaya gerek yok.
Ayni anda hem guzel hem de zeki ise ne ala, ama yalnizca birini sececeksek guzel olani seceriz. Bos yere kivirmayin.
aptal kızların uydurmasıdır.

aklı çükünde olanlarla fingirdeşip burada başlık açıyorsunuz be çocuğum.
Başlık biraz eksik açılmış gibi geldi. Erkeklerin kız tercih edememeleri de eklenmeliydi. Ben tercih edemiyorum malesef. Çok mu tipsizim? Değilim. Çok mu aptalım? Yoo aptal da değilim. Bilemiyorum altan bilemiyorum..
aptal kız sorun çıkartır. tamam güzelse zevk verir, cinsel bir meta olduğu için tepe tepe kullanırsın ama hep seks yapacak değilsin. arada yüz yüze bakacaksın ve diyalog kuracaksın. belki hayatının yanlışını yapıp evleneceksin ve bu sorumluluk yükleyecek. aptal bir kadın sürekli hata yapacak ve sen arkasını toplamaktan artık bıkacaksın. o güzelliği zevkini aldığın için artık cazip gelmeyecek ve boş odada otuzbir çekerken kahrolacaksın.
çünkü tartışma çıkınca o sana vermeyecek.
zekalı kız ise iş çevirir, zaten kadında zeka pek önemli değil ama en azından beynini biraz kullanması toplum içinde gerekli.

gözlemlerim bu yönde.