entry'ler (408)

dolmuşcuların para beğenmemesi

üstad kredi kartı uzatsaydın?

22 kasım 2022 istanbul yağmuru

karanlıkla birlikte işe gidiş saatlerinde bastıran yağmur. sabaha doğru bayağı gürültülüydü zaten, şemsiyesiz çıkmayın yazarlar.

denizin içinde yapılan saçma hareketler

denize agalarla birlikte gittiyseniz birdirbir oynamak olabilir.

göbek erkeğin aksesuarıdır

cebinizde milyonlarınız yoksa o göbek hiçbir kadına çekici gelmez.

evleneceksen çirkinle evleneceksin tavsiyesi

böyle şeylere takılacaksınız benden bir tavsiye evlenmeyin.

erkeğim ve erkekleri sevmiyorum

sen sevme lan dana.

kadınların sarışın olma tutkusu

bir erkek olarak bu konuda entry yazmam belki üstüme vazife değil ama sarı saç bu dünyada çok az kadına yakışıyor. gerçek sarışınların bazılarına bile yakışmıyor. o yüzden saçınızı boyatıp yıpratacağınıza başkasının neyi sevdiğini önemsemeden kendi özelliklerinizin değerini anlayıp bakım yaparsanız çok daha güzel gözüküyorsunuz.

lütfen linçlemeyin.

facebook taki bebek bezi akımı

bir iki defa mizah gruplarında paylaşmışlardı bunları. bebeklik döneminde anne ile çok ciddi sorunlar yaşadıklarını tahmin ediyorum, gerçekten çok ilginç.

netflix yasaklandı

bir şeyleri yasaklamaktan ve yasaklanmasını istemekten ziyade onun yerine geçebilecek bir şey üretmeye çalışmayı ne zaman akıl edeceksiniz acaba?

kızıyla evlenilmeyecek iller

sözlükteki bireyselleşememiş, ergen paniği yaşayan insanları görmenizi sağlayacak başlık.

john biden in kürt olması

(bkz: hz ademin kürt olması)

yazarların çılgınlık anlayışı

yumurtaya ketçap sıkıp yemeye başladım.

ayrıca son dönemlerde pazar akşamı evin yakınlarında biraz dolaşıp eve giriyorum yakalanmadan.

bu entry 100 eksi alsın sözlüğü bırakırım

negative attention is still attention.

günde 4 saat uyumak

DEC2 mutasyonunuz varsa normal uykudur.

madem ateistsin o zaman neden çalıp çırpmıyorsun

bu başlık ahlakla dinin aynı olmadığını gösteren muazzam bir örnek. günah olmasa çalacak yani, yaptığı hareketin doğru ya da yanlış olması önemli değil demek ki.

2020yi üç kelimeyle anlat

beklenmedik hayat kırıklığı.

o yüzden artık beklemiyorum sözlük. 2020 yılı bende beklentiye girmemeyi öğretti, yılbaşı olduğu için istemsiz oluşan bir umut olsa bile.

yazarların yılbaşı menüleri

iki adet weihenstephaner vitus. dahasına gerek yok, iyi yıllar.

yılbaşında kuruyemiş satmıyorum

noel ile yılbaşının aynı şey olmadığı aydınlanmasını ne zaman yaşayacağını merak ettiğim kuruyemişçi.

yakından görülen en ünlü kişi

2014 justin timberlake konseri, diamond circle biletiyle aramızda en fazla 1 metre mesafe ile, güzel konserdi.

uludağ sözlük yazarlarının burçları

ikizler, ay burcum aslan, yükselenim terazi.

ne anlama geldikleri hakkında hiçbir fikrim yok. sadece sorulunca söylüyorum böyle.