bugün

(bkz: çarşaflı bacılar tedirgin)
bu başlığın açılması bile saçmadır ki niye açılmıştır bilemiyoruz.
- bu başlığın bize kazandırdıkları ?
- bizi güldürdüğü yanları ?
- içerik ?
ne la bu ne olum ?
isimlerinin jigoloya cikmasidir. ne alakaysa dedikodu bitmez.
Her şeyde olduğu gibi bu işte de erkeklerin daha becerikli olduğunu gösteren durum.

Örneğin evde yemekleri hep kadınlar yapar, ancak dünyadaki en iyi şefler genellikle erkeklerden çıkar.

O mama mia.
Kimin çocuğu ise yapmayın sonra halkalı şeker şeyler oluyor çocuklar yazık.
--spoiler--
gerçek erkek bu değil.
--spoiler--
kadınlardan soğutan bir çalışmadır. hayal ettiğiniz gibi değil, heves eden varsa başka mesleklere gidin tavsiyemdir.
Kadınların gözüne top gibi geldiğinden zarari olmayan kisilerdir.
Sonucta icinde bi kadınlık bi nonoşluk var diye kadın kuaförü oluyo istese erkek kuaforu olabilirdi.
Küçükken bir de parmaklarına oje sürüyorlar diye düşündüğüm meğer boya yapmakla tırnaklarına zeval veren durumdur.
tamam hobi olarak yine çalışsınlar kimse onlara çalışmasınlar demiyor. ama içeri girdiğinde 'buyrun sizin ne olacaktı?' diye sormasınlar. sordu diyelim adamın yüzüne dedin 'ağda' diye. o kadar kanıksamış ki durumu 'nereye' diyorlar bari bunu demesinler ya.**
bazı kadınlar erkeklere kendilerini elletmekten haz alıyor maalesef işletme sahibi de erkek eleman özellikle çalıştırıyor ve bu erkeklerin bir çoğu da işlem sırasında( saç kesimi boyama vs) kadına iltifat ederler kadında bir dahaki sefere o kuaföre gider tercih sebebi olur orası onun için ne de olsa mutlu olmuştur üç beş güzel lafa.
ayrıca şunun da altını çizeyim genç kızların saçını yapmazlar bunlar kızlar önlerine oturmazlar daha çok 30 üstü hanımlar özellikle şu 60ından sonra bakımlanan kadınlar onlar içindir bu erkekler.
çok faydalıdır. bir kadın saçlarını güvenerek bir erkeğe teslim edebilir ama bir kadına her zaman teslim edemez, teslim etmemelidir.

edit: ağda yapsın demedik.
şüphesiz malum yerler, bacak falan görmek içindir ancak göreceği şey bir adet kıl yumağından başka bir şey olmayacaktır.
Sakıncalı durumdur, zamanla erkekte yumuşama meydana gelir.
Tavuk mu yumurtadan, yumurta mi tavuktan sorusunu sordurtmustur bana lan. Kadin kuaforlerinde calisan erkeklerin konusmasi, davranislari hep kadinimsi lan. Ayollar, canimlar, ay anacimlar.

Lan Hepsine saygim sonsuz tamam da dusunmeden edemiyor ki insan. bir ben mi merak ediyorum bilmiyorum belki oyledir ama: bu adamlar kuaforde calismaya baslamadan once nasillardi lan? Kuaforde calismaya basladiktan sonra, kadinlarin arasinda kaldikca mi boyle oldular? Yoksa oyleydiler de bunun icin mi kadin kuaforunde calismaya basadilar.
Yüzyılın en boktan olaylarından biridir. Bundan daha boktan olan, bu durumu açıklayamadığınız hamfendidir. Neyseki tanrı herkese iki el vermiş özgür bir ülkede yaşıyoruz. O zamanda sikilmedik insan kalmaz dünyada. Hep kadın amk
cehenneme gerek yok kadınlar var.
kadınların her zaman hazıra konup hala daha şikayet ettikleri durum. neden erkek kuaförlerinde kadın çalışmıyor o halde? kadın dediğim normal kadın. doğu almanya gülle takımı sporcusu değil.
bir bayan olarak söylüyorum çok nazik ve hassas oluyorlar. Saç yapım aşamasında sohbet etme uğraşları ve iltifatları baya mizahi.
kadına erkek gözüyle bakarak daha yaratıcı tasarımların çıkarılmasına sebeptir.
Geneli yakışıklı olan saçları yıkarken insanın uykusunu getiren erkek güzelleri.
saçları haddinden fazla hassas yıkarlar. ılık su, erkek avucunda dalgalanan saçlar, saç derisine belli belirsiz yumuşak masaj, arada kulak ve enseye yanlışlıkla yapılan temaslarla köşeye geçmiş kafanızla kuaförcüyü seviştiriyormuşsunuz gibi hissettirir.
Zaman ilerledikçe " ayol , sus kıs , ımmm " gibisinden kelimeler yerlesır hafızasına ve dahası da olur elbette arkerdeyken denk geldi bir tanesi .
Neyse konu ıyı bır yere cıkmıyor iste.
klasik akp beyanatı.. ezik bir düşünce..
kabul edilemez rezalettir.

(bkz: erkek bayan kuaförleri hemen kaldırılsın)
iğrençtir.
hele bizim alttaki ps spk .s.s