bugün

Anlayışsız bir eşi olan erkeğin evlilik hayatında sorunlar doğuracak konudur.
Kadinlardan daha guzel bu isi yaptiklari icin makul olandir.
Ben kuaforumu buldum daha da degistirmem.
fön çekme işini yapacaksa desteklediğimdir.
yıllarını bu işe adamış kadınlardan her türlü daha güzel fön çekiyorlar. keşke bir de çeneleri düşük olmasa.
fazla konuşkan erkeklere özgürce konuşma fırsatı tanır.
erkek kuaförlerinde arkada bulunan küçük odalarda ise özel fön yapılır.
Ozellikle yakisikli ve genc erkekler calistirilir ki daha cok ve surekli kadin musteri cekilsin diye.
iş taktiği. Erkek Parfümerilerde de genç kızlar çalışır.
kadınların için tehlike arz eden durumdur ama bunun farkında değillerdir. utanarak söylüyorum ki bu gözler bi kızdan gelen mesajdaki gülen smileye tahrik olan erkek gördü. aman diyim kızlar.
(bkz: tehlikenin farkında mısınız)
Adeleli kollariyla fon cekebilmelerinden dolayi, tercih edilesidir.
ehli namus ekmeğinin peşinde olan erkekler için gayet doğal bir hadisedir.

ayrıca bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak boş konuşmanın tam bir özetidir.
ÇOĞU KADIN KUAFÖRLERDEN DAHA GÜZEL ÇALIŞIR, BiR ERKEK GÖZÜYLE DAHA ÇOK iNSANA YAKIŞIAN RENGi MODELi UYGULAR. iSTEYEN SADECE KADINLARIN ÇALIŞTIĞI YERE GiDER, SiZE NE?
Onlar için de, bizim içinde güzel bir tercihtir. Tam da şuanda saçlarımı bir erkek kuaförün ellerine bıraktım. bir kadından daha becerikliler bu konu da. Bir de tespit gireyim.

Kadın kuaförler kendi aklında ki saç modelini uygularken, erkek kuaförler sizin aklınızda ki saç modelini uyguluyor, bu konu da Egosuz çalışmaları gayet başarılı.
Kadınlar kuaförde ne yapıyolar ağda kaş falan fılan. Ha bi de makyaj. Saç yapımıyla ilgilenen kadınları hiç görmüyorum artık alıstık erkeklerin saçlarımızla bizi teselli etmesine.
iğrençtir.
hele bizim alttaki ps spk .s.s
kabul edilemez rezalettir.

(bkz: erkek bayan kuaförleri hemen kaldırılsın)
klasik akp beyanatı.. ezik bir düşünce..
Zaman ilerledikçe " ayol , sus kıs , ımmm " gibisinden kelimeler yerlesır hafızasına ve dahası da olur elbette arkerdeyken denk geldi bir tanesi .
Neyse konu ıyı bır yere cıkmıyor iste.
saçları haddinden fazla hassas yıkarlar. ılık su, erkek avucunda dalgalanan saçlar, saç derisine belli belirsiz yumuşak masaj, arada kulak ve enseye yanlışlıkla yapılan temaslarla köşeye geçmiş kafanızla kuaförcüyü seviştiriyormuşsunuz gibi hissettirir.
Geneli yakışıklı olan saçları yıkarken insanın uykusunu getiren erkek güzelleri.
kadına erkek gözüyle bakarak daha yaratıcı tasarımların çıkarılmasına sebeptir.
bir bayan olarak söylüyorum çok nazik ve hassas oluyorlar. Saç yapım aşamasında sohbet etme uğraşları ve iltifatları baya mizahi.
kadınların her zaman hazıra konup hala daha şikayet ettikleri durum. neden erkek kuaförlerinde kadın çalışmıyor o halde? kadın dediğim normal kadın. doğu almanya gülle takımı sporcusu değil.
Yüzyılın en boktan olaylarından biridir. Bundan daha boktan olan, bu durumu açıklayamadığınız hamfendidir. Neyseki tanrı herkese iki el vermiş özgür bir ülkede yaşıyoruz. O zamanda sikilmedik insan kalmaz dünyada. Hep kadın amk
cehenneme gerek yok kadınlar var.
Tavuk mu yumurtadan, yumurta mi tavuktan sorusunu sordurtmustur bana lan. Kadin kuaforlerinde calisan erkeklerin konusmasi, davranislari hep kadinimsi lan. Ayollar, canimlar, ay anacimlar.

Lan Hepsine saygim sonsuz tamam da dusunmeden edemiyor ki insan. bir ben mi merak ediyorum bilmiyorum belki oyledir ama: bu adamlar kuaforde calismaya baslamadan once nasillardi lan? Kuaforde calismaya basladiktan sonra, kadinlarin arasinda kaldikca mi boyle oldular? Yoksa oyleydiler de bunun icin mi kadin kuaforunde calismaya basadilar.
Sakıncalı durumdur, zamanla erkekte yumuşama meydana gelir.