bugün

(bkz: başlıkları alt alta okumak)
kuyruklu yalan
erkeklerin en büyük salaklığı.
kendilerini kontrol edememeleri.
beyin hücrelerinden çok, testosteron ile düşünme(!) yetisine sahip olmaları.
Kesinlikle sevildiğinden çok çok fazla sevmeleridir. Ben de öyle yaptım, ama pişman mıyım? Hayır. Çünkü salağım.
kendisine değer veren yerine, direkt vereni seçmeleri.
kontrolü kızlara vermeleri.

eger verirlerse, sacma arkadas gruplari arasinda sıkılan bir konu mankeni olurlar. o kiz bak bu da benim sevgilim dercesine her yere bu arkadasi goturur. ama ortamda diger arkadaslariyla enseye saplak gote parmak modunda devam eder. erkek sadece süs niyetine gitmistir oraya.

bu sebeple kizlara kontrolu vermeyeceksin. direksiyonu ona verirsen muhtemelen bir gun gelir frenle gazın yerini karistirir o kiz. o zaman iyi toslarsiniz.
kendilerini gerçekten seveni göremeyip akıllarını başlarından alan kadınları baş tacı etmeleri.
sonrası hep hüsran. *
kadın dayanışması adı altında dolaylı yoldan açılan başlıktır efenim. ama bir yerde de haklılar. zira karşı cinsi sex objesi olarak görmek erkek olduğum halde bazen beni bile utandırır * * * *
en yakın kız arkadaş ve sevgiliyi hep birbirine karıştırmaları sonunda işin içinden çıkamamaları.
etrafındaki birkaç kişinin "yakışıklısın" demesiyle kibirlenip, böbürlenip bitaraflarının kalkması sonucunda, güzel bir aile kurup iyi bir hayat yaşayabileceği kızı bezdirip kaybetmesinin ardından davulcuyu ya da zurnacıyı zikmesidir.
yıl olmuş 2012 hala kanlı canlı kadınların yerine tam anlamıyla geçebilecek robot ya da android tarzı yapay kadınları yapamamış olmamız en büyük salaklığımız.
kızlar için her şeyi yapabileceğini sanmaktır.o kız bir gün çekip gider o zaman hiç bir şey yapamayacağını bilmemektir.
çabuk gaza gelmeleridir. biri senin hakkında söyle böyle dedi diyin o kişinin 5 dakika da evet yalan değil sadece 5 dakika da sicilini döksün. test edildi onaylandı.
Erkeklerin salaklığı saflık ve aşırı özgüvenden ileri gelir. Kurnaz olamamak ve pipilerine fazla güvenmekle ilgilidir yani..
Erkeklerin en büyük salaklığı zaten erkek olmalarıdır. Yapıda vardır ne yaparsan yap degişmez. Öyle doğar, öyle yetiştirlir ve öyle ölürüz. Bize göre biz vazgeçilmez, akıllı, güçlüdürüz. Dünyaları biz yönetiriz ama bizi yöneten ise her zaman bir kadındır.
kadınları küçümsemek.
bazıları için; dışarı boşalmamak.
kendimizi vazgeçilmez sanmamız.
30 entry boyunca kadın konuşmak en büyük salaklıktır. bu bile her şeyi kadın bazlı düşündüğünüzün kanıtı. onun dışında erkek salak değil aksine akıllıdır.
Tabiki evlenmek.
sözde pergelleri ile yeni bir dünya çizebileceklerini zannetmeleri.
dünyanın şekli
her pergele bir iğne lazımdır.
erkeğin iğnesi, penisi değil, beynidir.
körü körüne aşık olup sonra onun acısını çekmek hele hele işin içinde sadakat varsa o erkeğin vay haline...
Kadını aptal,ikinci sınıf ve sadece cinsel obje olarak görmesi.
abazanlık.
aşık olduğunda gözünün hiçbirşeyi görmemesi. bütün hayatını ikinci plana atması ve ayrıldıktan sonra tuzluk gibi ortada kalması. *
güncel Önemli Başlıklar