bugün

sözlüklerin zirvelerinin birinde "entrylerinize bayıldım sevişelim mi" diyerek erkek yazarın hatun yazarla muhabete girme çalışmaları ve akabinde söyleşi esnasında sık sık tarzını ve yazdıklarını beğendiğini belirtmesi ile birlikte tabii karşılık bekleyerek, vur kaç taktiği ile, "bir iltifat edeyim bakalım karşılık veriyor mu?" gibi ince oltalarla yavaş yavaş samimiyet ilerletilerek sevgili moduna girilip iş sevişmeye ve güzel bir birlikteliğe getirilir. ancak unutulmamalıdırki karşınızdaki bir sözlük yazarıdır.

böyle güzel muhabbetlerle, sevişmelerle geçen günlerden bir gün erkeğin "osuruğunu ulu orta salabileceği" samimiyetine eriştiği zamanını bilememesi ile yazar kızın tespit yapması ile sonuçlanan hüsran dolu bir gün yaşanabilmektedir. kızın ağzından şu kelimeler dökülür:

-ay siz erkekler yiğrençsınız. yarın gidip hemen yaptığım tespiti sözlüğe yazıyorum bak görürsün, der ve ekler:

"erkeklerin ayak ve osuruk kokusundan ibaret olması"

+ ama kızım sadece osurdum ben, ayak nereden çıktı?

- artık çoraplarını değiştirmediğini ve ayaklarını yıkamadığını da farketmemiş olduğumu düşünebilir misin acaba?

+ ironik seni, gel bakiim yanıma şöyle.

gibi klasik erkeğin bastırma ve öküz yaklaşımı kızın tepkisiz ve acı bakışı ile son bulacaktır.

- ...

şimdi bu sebeple bir erkeğin osuruk samimiyetine ne zaman ulaşacağını iyi tahmin etmesi ve planlaması gerekmektedir. şöyleki :

- ilk aylar, muhabbet ve işi sevişme noktasına getirme
- sonraki 1 yıl sevişerek geçen günler
- gelecek planları(ikna gücü ile kızın sizin iyice kafese girdiğinizi anlaması)
- ve osuruk.

ne yazıkki bayağı bir süre osuruğunuzun içinizde patlaması gerekmektedir.

edit : tespit şahsıma ait değildir.
önyargı ile ortaya atılmış bir genellemedir.
ve tabiki

(bkz: algida maraş usulü)
yalandır, ve lakin eksiktir. Bir de ağız kokuları vardır.
Çoraplarını masanın üstüne koyarak hata yapan varlık.
Biri buna fena çakmış...

Edit:*
yarası olan gocunur
(bkz: bütün erkekler öküz)
(bkz: kızlar öküz severler)
vücut losyonu ve bayıltıcı parfüm gibi kozmetik malzeme kokukarını kendi kokusu bellemiş kadınların genel tanısı.
(bkz: başlığı okurken saldım yemin ederim)
doğruluğu koklaşılır bir önerme.

başlığı okumadan saldım, hatta ben salarken başlık okuyordum, başlık bitti, ben hala salıyorum...
evde yalnızken doğrudur. yalnız sevilen kız ufukta görülünce osuruk saatlerce içerde tutulabiliyo.
hatta ve hatta eski kız arkadaşın evine misafir olunduğunda vakti zamanında, inanılmaz derecede afedersiniz kakam gelmişti de yapmadan 2 saat oturmuş, ama tuvalete gitmemiştim. gidemezdim.
nasıl gideyim, kendimi biliyorum. ortalığı bi koku alacak, kapı pencere açacaklar. utanırdım.
onun yerine müsade istedim, yarım adımla ancak yürüyebilir bi vaziyette kaç dakika çarşıda tuvalet aradım. yolda bile zort zort osurup baskıyı azaltmış, zor yetişmiştim tuvalete.
ama inanır mısınız o her tarafı bok püsür olan tuvalet bir anda cennet oluyo insan için.
tuvalet sonrası alnınızdaki soğuk teri silmeniz de ayrı bi duygu.
ohhhhhhh beee!
(bkz: kadınlar osurmaz kokmaz terlemez işemez)
hata tespitinde değil tespite mahal verendedir. sen onca seviş, ter dök, hatunun aklında kalan osuruk ve ayak kokun olsun. yanlış insan nelere maruz bırakıyor insanı yha.
kızlara benden tavsiye, yastığa çizgili pijama giydirip sarılıp uyuyun, öpüşün koklaşın amma velakin sözlükten biriyle yatmayın.
şimdi ben merak ettim kim bu osuruklu. lan olm kızın yanında bari tut dötünü amk. sözlüğe düştün iyi mi oldu. bir de çoraplarını haftada bir değişitiryor olmalısın ki ne kokuysa artık kızın aklından çıkmamış. oysa ki sevişmen kalmalıydı akılda. cıkss yanlış çok yanlış. ya da sonrasında bir yamuk yaptın ki intikamı böyle oldu.
bundan daha da salakçası "ayağın kokuyor" dediğiniz erkek arkadaşınızın "erkek adam kokar" gibi angutça bir savunmaya geçmesidir.
hiç bir koku bayanların regl kokusu kadar iğrenç değildir. başlığı açan yazar arkadaşımızın bayan, feminist yada çok fazla duygusal olarak hor kullanılmış birisi olduğu net zaten. ossuruk demişsin sende insansın. çorap demişsin adamına göre değişir. ağız demişsin kusura bakmada bayanların sırf zayıflamak için yemek yememe sendromundan dolayı sizde ki ağız kokusu kimsede yok.
kadınların erkekler hakkındaki bildiklerinin, ayak ve osuruk kokusundan ibaret olması
osbir olacak orada bi de.

osbir dedin de aklıma düştü bak. onbeş dakikaya geliyorum, sonra devam ederiz.
muhtemelen, istekleri ile fantezileri birbiri ile çelişen kişi gözlemidir.

şöyle ki,

- arzulanan, metroseksüel erkek ise bir berduşla birlikte olmanın nedeni, merak konusudur.
- yok! eğer, hırpani biri ile birlikte olmak önü alınmaz bir fantezi iken, ayak ve osuruk kokusundan da nefret ediliyor ise berduşu alıp metroseksüel yapmanın ne amaca hizmet edeceği, ayrıca merak konusudur.

eğer ki,

- istek sahibinin mevcut nitelikleri, bir berduşun umursamazlığıyla kabul görecek düzeyde ise o vakit, berduşu metroseksüel yapabilmek, kimi zaman biraz para ve yoğun çaba gerekecektir ama bu defa elde tutmak, ikinci ve daha büyük bir sorun olarak karşısına çıkacaktır.
o değilde kızın da osurduğu safhaya geçildiğinde kız hakkında tespit yapılamamaktadır.
(bkz: kadınların osurduğundan habersiz masum bünye)